Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg nagyon lelombozó ha...

Tényleg nagyon lelombozó ha nyáron hosszú ruhákba járok?

Figyelt kérdés

Keresztanyám mindig azzal piszkál hogy kéne nekem egy pasi, de ha így öltözködök sese lesz senkim mert nagyon lelombozó vagyok.


Azt leszögezném hogy nekem megfelel az öltözködésem és nem változtatnám meg csak kíváncsi vagyok más mit gondol.


Egyszerűen nem szeretem a rövidnadrágot, szoknyát vagy testet mutató ruhákat, még nyáron se.


2023. márc. 22. 13:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 Metionin ***** válasza:
100%
Ha neked úgy jó, akkor mégis mi köze hozzá? Amúgy sokáig én is hosszúban jártam nyáron is, ráadásul mindig feketében, hosszú nadrág és sima fekete rövid ujjú felső kombinációban. Nem volt gondom a pártalálással, nem ezen múlik.
2023. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 A kérdező kommentje:

43


Én is így gondolom. Ha valaki együtt akar velem lenni nem lesz gond a hosszú nadrág se.

2023. márc. 22. 22:29
 43/106 anonim ***** válasza:
18%

Az valóban nem lesz gond.

De az eddigi szereplésed alapján más gond viszont lehet. Szerintem ezen gondolkozz el, és ha szeretnél társat, akkor változtass rajta.

2023. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/106 A kérdező kommentje:

Milyen szereplésem?


A kommenthez meltón válaszolok.

Ha provokálnak nem fogom felhúzni magam feleslegesen.


Jó a szociális életem, nincs vele baj. Most nem akarok párkapcsolatot de ha majd egyszer igen akkor nem hiszem hogy ezen fog múlni. Csúnyák, betegek és hülyék is találnak maguknak párt. Nem ez volt a kérdés.

2023. márc. 22. 22:39
 45/106 anonim ***** válasza:
22%

"A kommenthez meltón válaszolok."

Ez a baj.

Ilyen a természeted, hogy nálad mindenki megkapja a méltó választ. Senki se maradhat büntetlenül, aki megérdemli, igaz?


Csakhogy itt te most házigazda vagy.

Egy házigazda nem viselkedhet pont úgy, mint a vendégei, mert annak jó vége nem lesz.

Ha megfigyelted: a rossz válaszok többsége a válaszaid miatt keletkezett.

2023. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/106 A kérdező kommentje:

Semmi sértőt nem írtam csak provokáltak és még én vagyok a hibás. Senkit nem büntettem de nem fogok jópofizni.


Ha úgy viselkedtem volna csúnya dolgokat írtam volna de ez nem történt meg.


Nem azt a választ kapta amit elvárt hogy "jó akkor megváltozok hogy a pasiknak álljon a farka" mert ugye ez volt a nagy probléma.


Nem gondolom hogy az én viselkedésemmel van baj.

2023. márc. 22. 22:55
 47/106 anonim ***** válasza:
14%

De van.

Igaz, nem nagyon nagy baj, de én a helyedben azért elgondolkodnék rajta.

Nem kell nekem hinni, nyugodtan kérdezz meg egy pszichológust. Mutasd meg neki ezt az oldalt.

Azért szólok, mert el fogod rontani az életed valamilyen szinten, és 20 év múlva, mikor jó esetben te is rájössz majd erre, már lehet, hogy késő lesz ezt javítani.


Itt, ezen az oldalon neked kellene rendet tartani.

Nem a vendégeidnek, hanem neked.

Ha valamelyik vendéged viselkedése nem megfelelő, akkor sem úgy kell reagálnod, mintha az utcán ment volna oda hozzád.

Ez itt most a te területed, és neked kellene okosabbnak és ügyesebbnek lenni, mint a butább látogatóid.

Ha ezt nem tudod megtenni, akkor a normális vendégeid odébbállnak, és maradnak a trollok.


Tőlük vársz jó válaszokat?

2023. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/106 A kérdező kommentje:

Fuh ezt te nagyon túl gondolod.


Itt nincsenek vendégek. Nincs terület. Mindegy hogy válaszolok így is úgy is lesznek trollok de nem fogok nekik jópofizni, akár vissza is szolhattam volna nekik rendesen de nem vagyok olyan.


Ez egy nyilt oldal. Igazából pont olyan mintha az utcán mennék oda valakihez hogy feltegyek neki egy kérdést.


És még menjek pszichológushoz... Úr isten.

2023. márc. 22. 23:14
 49/106 anonim ***** válasza:
14%

Hát, kéne.

Például azért, amit írtál. Te ugye soha nem vagy hibás? Mindig mindent a másik ront el.

Ezzel a természettel, amit most itt előadtál, nem igazán lesz társad.

Amikor majd 35 évesen beindulnak a hormonjaid, és gyereket AKARSZ majd, nagyon nehéz helyzetben leszel, és valami mélyen osztályon aluli pasival fogsz összeállni.

Erre lenne megoldás, ha most pszichológust keresnél.

Nem kell feltétlenül odamenni, online is van.

Csak mutasd meg neki ezt az oldalt. Ha igazad van, mitől félsz?


"így is úgy is lesznek trollok"

Lehet, hogy nem értetted: CSAK a trollok lesznek, ha ilyen stílusban adod elő magad. Ezt akarod?


"de nem fogok nekik jópofizni"

Fordítok: nem akarsz dolgozni a megoldáshoz. Oldjuk meg neked úgy, hogy neked ne kelljen dolgozni vele.

Nem jó filozófia, vissza fog ütni.

2023. márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/106 A kérdező kommentje:

Na jó, nagyon beteges amit csinálsz.


Jött ide pár troll és én szinte nem is reagáltam rájuk te pedig úgy viselkedsz mintha valami gusztusatalan, beteg ember, lennék.


Szerintem kifejezetten jól

kezeltem a problémát. Attol hogy ez beismerem nem gondolom azt hogy mindig igazam van.


Ezt most nagyon túlgondolod es magas lóról beszélsz mintha mindent tudnál és mindenhez értenél.


Azt hogy én mit akarok és mit nem majd én eldöntöm


Te is troll vagy csak az "értelmiségi" fajta aki belemagyarazza a hülyeséget a másikba amíg rosszul nem érzi magát. Te vagy a legmérgezőbb

2023. márc. 22. 23:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!