Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg nagyon lelombozó ha...

Tényleg nagyon lelombozó ha nyáron hosszú ruhákba járok?

Figyelt kérdés

Keresztanyám mindig azzal piszkál hogy kéne nekem egy pasi, de ha így öltözködök sese lesz senkim mert nagyon lelombozó vagyok.


Azt leszögezném hogy nekem megfelel az öltözködésem és nem változtatnám meg csak kíváncsi vagyok más mit gondol.


Egyszerűen nem szeretem a rövidnadrágot, szoknyát vagy testet mutató ruhákat, még nyáron se.


2023. márc. 22. 13:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 anonim ***** válasza:
79%

99.


Mikor már semmi érv nincs előkerül a helyesírás kártya. Mindenki megértette rajtad kívül (meg a másik profilodon kívül) Elég szánalmas.

2023. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/106 anonim ***** válasza:
0%

Nem találom a választ, hogy mit rontottál el az idén.

Nem valami jelentéktelen butaságot, hanem komolyabb dolgot.

2023. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/106 anonim ***** válasza:
50%

Azt hittem költői kérdés de neeem még számonkérsz, az már komoly. Kinek képzeled magad?😂


Nyugodj meg elég gyakran hibázok, nem fogok egy arrogáns idegennek beszámolni a magáneletemről.


Nekem pont az tűnik fel hogy te nem tudod elfogadni mások véleményét és te nem tudsz hibázni.


Én tudod mit nem találok? Példákat a nagy bűneimre amiket már párszor kértem de még mindig nem másoltál be nekem semmit.


Könnyű úgy beszélgetni hogy a nem tetsző részeket figyelembe se veszed.

2023. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/106 anonim ***** válasza:
68%

Idáig is gyanús volt, hogy ez az önzetlen támogató itt nem egy másik ember, hanem a kérdező reinkarnációja.

Most meg bizonyosság lett.

Elfelejtettél átjelentkezni. Egy újabb plusz pont a jellemedhez.


Na jó, nekem elegem van.

Majd 10 év múlva írd meg, hány macskád van.

2023. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 anonim ***** válasza:
83%
#105 Elég vicces hogy bebukott :D :D :D
2023. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, csak a 8.oldalon járok és fáj.


Kérdező, néha annyira jó csak felkapni egy hosszú nacit és egy felsőt, edzőcsukát és lehet is menni. 5éve kb qvára nem érdekel ki és mit gondol a külsőmről egy rohanó hétköznapon. A csinos, dögös etc ruhák meg ha kell előkerülnek.

Jah és olyan pasi se kéne, aki a külsőmmel van elfoglalva, mondjuk H-P hajtás közben, miért nem vagyok fullos.

2023. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!