Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg nagyon lelombozó ha...

Tényleg nagyon lelombozó ha nyáron hosszú ruhákba járok?

Figyelt kérdés

Keresztanyám mindig azzal piszkál hogy kéne nekem egy pasi, de ha így öltözködök sese lesz senkim mert nagyon lelombozó vagyok.


Azt leszögezném hogy nekem megfelel az öltözködésem és nem változtatnám meg csak kíváncsi vagyok más mit gondol.


Egyszerűen nem szeretem a rövidnadrágot, szoknyát vagy testet mutató ruhákat, még nyáron se.


2023. márc. 22. 13:26
 61/106 A kérdező kommentje:
Igen, autocorrect. Nem mindig figyelem.
2023. márc. 23. 09:49
 62/106 anonim ***** válasza:
35%

Ez fog történni semmi más, aztán van akit ez érdekel van akit nem (a szex is ilyen, van olyan nő aki 2 naponta akar szexelni és van aki 2 havonta):

"Sokkal kevesebb férfi érdeklődik irántad, nem mindegy, hogy 50-ből választhatsz, vagy 2-ből..."

2023. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/106 A kérdező kommentje:

62


Megint kiragadtál dolgokat és csak arra reagálsz, de még mindig nem másoltál be semmit bizonyítékként ami miatt ennyire kiakadtál😂😂😂


Te inkább ne akarj senkinek segíteni inkább értelmezd a válaszokat.


Dehogy lenne gerinced. Most se tudod beismerni hogy a semmin parádézol.


Azt tanácsolom hogy ne másokat külj orvoshoz hanem inkább magadat. Jó mélyen magadba kell nézned.

2023. márc. 23. 10:02
 64/106 A kérdező kommentje:

62


Annyi gerinced legyen már hogy nem fél mondatot veszel ki a szövegkörnyezetből.


"Akkor lettél volna elégedett magaddal ha meghunyászkodok és a segítségedet kérem. Ez jól esett volna a nagy egódnak."



Így már egy kicsit más értelme van a mondatnak.

2023. márc. 23. 10:09
 65/106 anonim ***** válasza:
12%

Tudod kérdező, ha nem tudsz úszni, akkor NEM a víz a hülye!!!



Pedig te most pont ezt hiszed.

2023. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/106 A kérdező kommentje:

67


Még mindig nem reagálsz, és még mindig nem bizonyíttál semmit. Nagyon gáz vagy hogy csak úgy ide böfögöd a semmit.


Kivetted a szövegkörnyezetből azt az egy kis részt ami az egódat tudja táplálni és még neked áll feljebb.


Vicces vagy, inkább ne égesd magad tovább.

2023. márc. 23. 10:28
 67/106 anonim ***** válasza:
100%

66


Ez tényleg nagyon kínos. 67-es nem lehetsz ennyire kontrollmániás ez nem egészséges.

2023. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/106 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nincsen vele semmi baj.

A megjelenésen kívül a kisugárzás is nagyon sokat számít, sőt még talán jobban is. Ha valaki komfortosan és magabiztosan érzi magát hosszú ruhákat hordva akkor az határozottan látszani fog rajta, pozitív értelemben. Ha ugyanezt a személyt felöltöztetnénk rövid, kihívó ruhákban amiket nem szeret/nem kényelmes számára az nagyon szembetűnő lesz ugyanígy. Nagyon rá tudja nyomni a bélyeget az ember kisugárzására az ha olyan dolgokban van amit nem szeret, ezt mások is észreveszik.

Nem is értem egyébként azokat akik szerint meg kellene változtatnod az öltözködésed, nem lenne jobb az ha egész nap feszengenél a ruháid miatt. Szerintem az a lelombozó ha egy nő szánt szándékkal olyan ruhákat vesz fel aminél nyílvánvaló hogy legszívesebben a kukába dobná őket, de mégis rákényszerítí magát a divat vagy külső hatás miatt.

Sokkal jobb ha azt látjuk valakin hogy hosszú ruhákban van, de számára kényelmes és szép, mint látni valakit aki magára kényszeríti a rövid ruhákat, de ha ránézel akkor azt látod hogy a háta közepére se kívánja az egészet.

Szerintem öltözködj úgy ahogy eddig, még a pártalálást sem akadályozza. Nagyon sok nő van akire rátalál a szerelem, az öltözködéstől független.

2023. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/106 anonim ***** válasza:
82%

#70

Akár így is lehetne, de az eddigi olvasatokból pontosan lejön, hogy a kérdező kissé prűd, nincs oda a férfiakért, nincs oda a szexért, nem vágyik másra, csak a saját kényelmére és még önfejű is.

Na ilyen nőtől mentse meg a Jó Isten a férfiakat.

2023. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/106 A kérdező kommentje:

70


Köszönöm a választ. Én is így gondolom. Sokkal jobban érzem magam hosszú ruhákban.


Nagyon meglátszik valakin ha nem érzi magát jól a bőrében. Párszor volt rajtam rövid és mindig azon kattogtam hogy most hova csúszik az anyag és idegesítő volt hogy kint van a derekam.

2023. márc. 23. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!