Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ítélnek el?

Miért ítélnek el?

Figyelt kérdés

Miért ítélnek el amiatt, hogy meleg fiúként nőies stílusom van öltözködés terén? Alapból nincs férfias alkatom sem.

Senkit nem bántok, nem azért öltözök úgy ahogy, hogy hergeljek mást, egyszerűen nekem ez a stílus jön be.

Miért tekintenek úgy rám mint aki nem is tudom mit tett?


2023. máj. 30. 09:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez lehet a gond. Ismerek olyan meleg srácot aki szintén inkább a nőiesebb ruhákat szerette(persze nem szoknya, top stb), már messziről lehetett rajta látni, hogy nem hetero(bocs minden férfias melegtől😅). Soha senki sem kötött bele,nem néztek rá rossz szemmel
2023. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ő szerencsés akkor. Pedig még csak nem is vidéken lakom ahol úgy tudom még ennyire sem elfogadóak az emberek
2023. máj. 30. 09:30
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Mert a legtöbb ember maradi idióta és előszeretettel bánt másokat. Ez egy homofób ország,nézd csak meg a kormányunkat. Sajnálom hogy a hozzád hasonlók nem érezhetik biztonságban magukat. Undorító szerintem ami itt megy, a meleg ellenes propaganda... Sokat nem számít de én támogatlak abban hogy önmagad lehess és úgy élj ahogy szeretnél!
2023. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

Azért, mert az emberek jó része sajnos még most, a XXI. században sem elfogadó azokkal szemben, akik nem a többség elvárásai szerint élik az életüket.


A nagyon civilizált társadalmak elfogadóbban viszonyulnak a mássághoz, de még ott is sokszor előfordul, hogy diszkriminálnak valakit, hát még kis hazánkban...


Nekem van egy férfi munkatársam, aki nyíltan válallja a melegségét, és bizony kissé nőies az öltözködési stílusa, de tudtommal soha senki egy rossz szót sem szólt még rá, mindannyian kedveljük, mert jó fej. Nem tudom, mert nem kérdeztem, neki milyen utat kell végigjárnia, mennyi elutasítással kellett találkoznia, amíg végül megtalálta azt a közösséget, ahol azért értékelik, amilyen valójában: okos, jószívű, segítőkész, becsületes, humoros.


Szóval létezik elfogadás, Te is meg fogod tudni találni azt a közeget, ahol nem érzed a kirekesztést, az ellenségességet.

2023. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Én is nőies meleg vagyok, szóval a téma nem ismeretlen a számomra...

Egyszerűen annak születtem, nem tehetek róla, sajnálom, így vagyok gyárilag behuzalozva. :)


Kaptam eddigi életemben sok elutasítást, ellenséges, megvető pillantást az utcán, ismerősöktől, hivatali ügyintézéskor, de már nem érdekel.


Nálad az elítélés abban mutatkozott meg, hogy konkrétan bántott valaki az öltözködésed miatt? Durva megjegyzést tett rád? Vagy azt érzed, hogy az emberek kerülnek, lenézően viselkednek? Hátrányosan megkülönböztetnek?


A családoddal, iskolatársakkal, barátokkal milyen a viszonyod, ők mit szólnak?

2023. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

"Miért tekintenek úgy rám mint aki nem is tudom mit tett?"

Itt tartunk 2023-ban. Az emberek úgy háborognak mások öltözékén, mintha a világ sorsa múlna rajta.

2023. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 NTBS ***** válasza:
0%
A homoszexualitásod miatt.
2023. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnél, jó lenne egy ilyen különleges barát :P

F

2023. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 hosszúhajú ***** válasza:
0%
sajnálom. még nem tartunk ott hogy nem bántjuk a másikat, sem a családok, sem az iskola, túl korán születtél. amerika már elfogadóbb mint mi, és pár évtized-évszázad mire elérünk oda hogy mindenki egyedi, hagyjuk békén. sok ember felismeri már ezt de át kell formálódni a világnak, ez meg idő és jó pár generáció új elméletet ültetni az emberek fejébe. megértelek....
2023. jún. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

ez így van, viszont amerika már rég túl van azon, hogy egyedi vagyok és éljünk békében egymás mellett

amerika jelenleg ott tart, hogy egyedi vagyok, neked meg kutya kötelességed tapsolni hozzá és tetszést nyilvánítani, különben kirekesztő állat vagy.

2023. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!