Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ítélnek el?

Miért ítélnek el?

Figyelt kérdés

Miért ítélnek el amiatt, hogy meleg fiúként nőies stílusom van öltözködés terén? Alapból nincs férfias alkatom sem.

Senkit nem bántok, nem azért öltözök úgy ahogy, hogy hergeljek mást, egyszerűen nekem ez a stílus jön be.

Miért tekintenek úgy rám mint aki nem is tudom mit tett?


2023. máj. 30. 09:00
1 2
 11/13 hosszúhajú ***** válasza:
amerika viszont ott áll hogyha szoknyás pasiként tűsarkúban végigsétálsz nem fognak úgy beszólogatni mint máshol. ott van tolerancia. és ha két meleg megfogja egymás kezét nem fognak nekik menni. ezt próbáld meg itthon. sok mindent nem tudnak de abban nagyon jók hogy képesek elfogadni úgy ahogy más nép nem, hol máshol nem néznek hülyének ha éjjel hajcsavarokkal mamuszban besétálsz a non stop-ba.
2023. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 azért az usában is elég nagy különbség van egy san francisco, meg mondjuk a "mormon főváros" salt lake city között
2023. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 hosszúhajú ***** válasza:
hát nem a mormonokra gondolatam. hanem általánosságban sokkal kevésbé botránkoznak meg dolgokon. ebben azért jók.
2023. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!