Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyes nők miért nem szeretnek...

Egyes nők miért nem szeretnek nőiesek lenni?

Figyelt kérdés
Rengetegszer látom hogy a nők úgy vannak felöltözve mint a férfiak. Sosincs rajtuk szoknya. Mindig nadrág meg egy egyszerű póló. Semmi nőiesség nincs bennük tisztelt a kivételnek. És ha szoknyát kell fel venni egyenesen fel vannak háborodva pedig nők!!!

dec. 5. 07:26
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted csak attól lesz valaki nőies, ahogy öltözködik?
dec. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
94%
Nyáron legtöbbször ruha van rajtam.Télen ritkán.De egy szebb harisnyára is már azt mondják mutogatom magam.És nem a ruhája miatt lesz nőies egy nő.Rongyokban is ugyanolyan kívánatos vagyok,mint szép ruhában.Mindenki azt vesz fel,amit akar,azzal mdg nem igazan foglalkozunk,hogy feláll e a pöcörő a férfiaknak,vagy sem.
dec. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Szerintem nem értitek a kérdést!! Inkább olvassátok végig!!!


Egy csomó nő nem is sminkel úgy néz ki mint egy férfi semmi tartása nincsen, olyan mint egy kisgyerek. De aki nem érti biztos ő maga is ilyen.

dec. 5. 07:51
 4/43 A kérdező kommentje:
#2 de azért éljük már meg a nőiességet és nem úgy nézzünk ki mint egy pali
dec. 5. 07:51
 5/43 anonim ***** válasza:
13%
Nem tanították meg őket az öltözködésre ill. nem tanulták meg.
dec. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
#5 így van, hát nem nagyon. De kellenek ilyen emberek is. Nem a ruha a fontos csak hogy miért nem lehet ápoltnak lenni
dec. 5. 07:56
 7/43 anonim ***** válasza:
98%

Miért kellene minden nőnek ugyanolyannak lenni?

Vannak nőies nők, és vannak kevésbé nőiesek.

Ahogy férfiakból is vannak ilyenek és olyanok is.

Nincs ezzel semmi probléma

dec. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
87%
Nem fogok magassarkúban parádézni, szoknyát ruhát ki nem állhatom. 10 kiló vakolatot sem kenek magamra, mégsem mondták még, hogy ne lennék nőies. Páromnak szakadt melegítőben is vonzó vagyok, a többi meg nem érdekel.
dec. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
84%

Én például azért nem, mert nem szeretnék szexuális zaklatás, utcai beszólogatás, füttyögés, követés áldozata lenni. A tapasztalat beszél belőlem, jobb láthatatlannak lenni és nem céltáblát csinálni magamból a nőies öltözködéssel.


Megelőzöm a rosszindulatú kommenteket: nem, nem k.rvás öltözködésről beszélek. A szép, nőies ruháktól is áll a faszik farka és ismerve az embereket megelőlegezem azt, hogy egyeseknek ezt külön el kell magyarázni.

dec. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
86%

Nem szeretem a szoknyát. Ha fúj a szèl, aggódjak azon, hogy felfújja majd. Esetleg öltözzek alá, ès süljek meg. Ha mini szoknya, akkor meg vigyázzak, ne legyen ki a seggem. Ne hajoljak le, semmi hirtelen mozdulatot ne tegyek. Vigyázzak hogy ülök.

A magassarkú kènyelmetlen. Feltöri a lábamat, a lábfejem nagyon fáj benne.


Amúgy meg ilyen ruhákba jobban megbámulnak a "fèrfiak". ( faluban lakok, kis városban dolgozok)

A wife beater outfites, D kosaras mellű, hegyes hosszú nudli bimbós, kajamaradèkos szájú, szőrös, zsíros bőrű, hajú kopaszodó átlag magyar "fèrfiak".

Kimondottan jó èrzès pl buszon, ahogy meredten lesnek mint a birkák. Akár fèl órán át is lesnek, nem zavartatják magukat. Vègig nèznek rajtam. Nèzik a lábaimat, a seggem, a melleimet. Látszik hogy este erre fogják kiverni.

Laza pólóban, farmerban is lesnek de nem látnak belőlem annyit mint "nőies ruhákban". Jobban biztonságban èrzem magam, kevèsbè zavar ahogy lesnek. Kevesebb ideig lesnek. Nem húzom fel magam annyira.

Munkahelyi zaklatásban is volt már rèszem. Oda se öltözök ki, semmi testhezállót, szèpet nem hordok. Nem akarok tetszeni senkinek sem.


A szabadidőmben márkásabb,szebb cuccokat hordok. Nyáron hordok maxi, midi ruhákat is, de csak ha kocsival közlekedek. Magassarkút, szoknyát, testre simuló cuccokat soha. Sminkelni pedig munkán kívül mindig szoktam.

dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!