Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyes nők miért nem szeretnek...

Egyes nők miért nem szeretnek nőiesek lenni?

Figyelt kérdés
Rengetegszer látom hogy a nők úgy vannak felöltözve mint a férfiak. Sosincs rajtuk szoknya. Mindig nadrág meg egy egyszerű póló. Semmi nőiesség nincs bennük tisztelt a kivételnek. És ha szoknyát kell fel venni egyenesen fel vannak háborodva pedig nők!!!

dec. 5. 07:26
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy meg ha az a gond, hogy nem lehet megkülönböztetni a két nemet, akkor arra az is megoldás lehet, ha a férfiak járkálnak télen-nyáron full öltönyben makkoscipővel. Éljék meg a fériasságukat vagy mi.
dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
86%
#31 Mert nem praktikus. A kedvesem sem öltözik feltűnően nőiesen. Egyszerűen nardággal, pulcsival sokkal melegebben fel tud öltözni, ami szükséges, lévén nincs normális fűtés az egyetem épületeiben
dec. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
83%
#14, #15, #16 Mint írtam, tapasztalatból mondtam, amit mondtam. Mióta "láthatatlan" vagyok, azóta elmaradtak a zaklatások is. Másrész azért hülyeség, amit írtok, mert az, hogy nem nőiesen öltözködő nőket is ér zaklatás, nem zárja ki a nőiesen öltözködők zaklatását. Nálam bevált, ennyi. Ezen felül meg azt hisztek, amit akartok.
dec. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
12%

#33. "

Másrész azért hülyeség, amit írtok, mert az, hogy nem nőiesen öltözködő nőket is ér zaklatás, nem zárja ki a nőiesen öltözködők zaklatását"


Az a hülyeség, amit te gondolsz. Nem vagy láthatatlan, max eddig megúsztad. Egy zaklatónak nincs olyan, hogy láthatatlan. Max olyan, akinél nem próbálkozik, mert nem látja áldozatnak a nőt, vagy épp nem az esete.

Ez nem a ruhán múlik.

dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
80%
#34 Bocs, hogy közbeszólok, pláne, mint férfi, de ez a szerintem neki a személyes tapasztalatból jön, nem a "statisztikákból". Ha valaki azt tapasztalja, hogy HOZZÁ akkor közelednek kéretlenül, zaklatják, ha szexin van felöltözve, akkor pont le fogja carni a statisztikát, a személyes tapasztalatát veszi alapul.
dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
83%
#34 Te mit nem értesz azon, hogy tapasztalatból beszélek? A saját előtte-utána tapasztalataimról. Teljesen mindegy, hogy mi a te _elképzeelésed_ erről, ha egyszer nincs igazad.
dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
97%
Miért kell egybemosni az erőszakot, a zaklatást, meg a sima "dugnálak" pillantásokat? Az erőszaknak tényleg nincs köze öltözködéshez. Az a rosszkor van valaki rossz helyen kategória. Max a bódult tudatállapot lehet plusz rizikófaktor. A zaklatásnál leginkább a kisugárzás számít, a férgeknek remek receptoraik vannak hogy kiszúrják azt aki nem mer rájuk kiabálni a villamoson ha alányúlnak, csak szégyenkezve hallgat vagy leszáll. A "dugnálak" nézés viszont nagyon is összefügg az öltözködéssel. Már ha felveszek egy magassarkút, reflexből a férfiak 90%-a felém pillant ahogy hallja hogy jövök. Ehhez még egy szoknya és egy csinosabb felső, és garantált a bámulás. Sima farmer-tornacipőben sokkal kevesebben néznek meg.
dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
#37 és nem jó érzés ha megnéznek? Mondjuk az igaz hogy nem mindegy ki néz meg azért. De jóképű férfiak néznek meg vagy kevésbé tetszetősek?
dec. 6. 17:51
 39/43 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen mindegy, hogy mi a te _elképzeelésed_ erről, ha egyszer nincs igazad.


Nem elképzelésem van, hanem tapaszalatom. Többször fogdostak meg tömegközlekedésen egyszerű farmer-póló/pulcsi “ láthatatlan” szettben, mint amikor csinosan, nőiesen öltöztem. Nem a ruhán múlik. Sokkal inkább a kisugárzáson, azon, mennyire tűnsz sebezhetőnek, áldozatnak.

dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
81%
#38 Néha jó érzés. Ha épp jó hangulatom van. Egy átlag hétköznap nem annyira. Olyankor szeretek "csak úgy" lenni magamnak. Nem akarok szemkontaktust, nem akarok kitüntetett figyelmet. Nem akarok bámulást.
dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!