Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyes nők miért nem szeretnek...

Egyes nők miért nem szeretnek nőiesek lenni?

Figyelt kérdés
Rengetegszer látom hogy a nők úgy vannak felöltözve mint a férfiak. Sosincs rajtuk szoknya. Mindig nadrág meg egy egyszerű póló. Semmi nőiesség nincs bennük tisztelt a kivételnek. És ha szoknyát kell fel venni egyenesen fel vannak háborodva pedig nők!!!

dec. 5. 07:26
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
95%

Nehogy már attól függjön az ápoltság, hogy használ -e valaki sminket vagy sem.


Ha normálisan tisztálkodik, mossa a haját, akkor már nem szólhatsz semmit.


Ha ennyire zavar, ha valaki nem hord szoknyát, még nem sminkel, akkor keress olyan lányt, akinek ez fontos. Bőven vannak ők is. Akinek még nem tetszik, vagy nem fontos, majd keres olyat, akinek kényelmesebb a stílusa. Pont ez a jó, hogy mindenki megtalálja a neki megfelelőt:)

dec. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
#12 ha félsz hogy fel csúszik a szoknyád akkor járj térdig érőbe vagy feszülősben. Az nem csúszik fel. Értem egyébként az érveid jogosak! A farmer is csinos abba is lehetsz csinos persze. Ha nem a stílusod akkor nem is kell hordani
dec. 5. 09:41
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert a férfiak sem mind férfiasak :)


Komolyra fordítva a szót, mert nem mindenki ugyanolyan, nem mindenkinek ugyanaz a stílusa. És ez így jó. Elég unalmas lenne, ha mindenki ugyanolyan lenne.

dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
87%
11: ez hülyeség. A szexuális zaklatásnak nincs köze az öltözethez. Sőt! Már több olyan fotósorozat is készült, ahol zaklatást vagy erőszakot átélt nők mutatták meg, hogy milyen ruha volt rajtuk. Egyik sem volt úgymond csini cicababa. A legtöbb nadrág, póló, pulóver, és azokból sem a testre cuppanó típus. Visszafogott stílusúak voltak mind.
dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
#16 hát igen!! Ezek csak kifogások. Szerintem ezek egyszerűen nem mernek csinosak lenni, nincsen önbizalmuk. Vagy ilyen neveltetést kaptak ahol azt mondják hogy nem kell csinosnak lenni. Persze nem az a legfontosabb hanem az ápoltság.
dec. 5. 10:09
 16/43 anonim ***** válasza:
97%

#11, hodd el, engem fogdostak már meg úgy is, hogy egyáltalán nem voltam nőiesen öltözve. Hótaposó, vastag nadrág, vastag téli kabát, sál, sapka. Eljátszotta, hogy megboltott, és a vastag cuccok alatt nem is látszó mellem volt a kapaszkodója, amit jól meg is markolt.

#16-os által említett fotósorozatot én is láttam, semmi nőies öltözék nem kell. Nem erre mennek. A zaklató azért zaklat, hogy erőfölényben lehessen. Nem érdekli, milyen ruha van rajtad!!!

dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
91%

Nekem kényelmetlen vagy funkciótlan a "nőies" ruhadarab.

Pl szoknya: fázom, harisnyanadrag kényelmetlen. Ha nem veszek harisnyát összedörszsölődik a combom ami nap végére hólyagos vörös-fekete. A fájdalom napokig tart. Aki meg nem élte át annak fogalma sincs.

Csak kisnadrággal vagy harisnyával veszek szoknyát. Kisnadrággal a rovid szoknya nyaron tul meleg. Harisnyaval a szoknya telen tul hideg.

Vagy pl a szovetkabat. Minek a kabat ha atfujja a szel, nem melegit es elaztatja az eso? Inkabb van egy vastag, vizallo telikabatom.

Csizma nem jon a labamra mert szeles a labfejem, inkabn bakancsot hordok.

Nem sminkelek mert teljeysn feleslegesnek tartom. Nincs se pattanasom se semmim. Megkerdezhetnem hogy minek sminkel aki sminkel? Raadasul a smink hosszutavon oregiti a bort kert nem hagyja szellozni. Nekem Anelkul is szep aecom van. Arcborom se problemas.

Minek vegyek bluzt ha a polo kenyelmesebb? Nem fogok szenvedni egesz nap. Ugyis pulcsi van rajtam napkozben. Irodaban meg max a szobatarsaim latjak. Siman hordom az egyetemi mintas pulcsim 26 evesen. Kenyelmes es meleg. Takarja a derekam tehat nem fazok meg. Az elegansabn pulcsim felveszem ha pl orvoshoz megyek. Vagy majd ha karacsonyi vendegsegbe.

Minek hordjak ekszert ha zavar, fulem a fulbevalotol begyullad, kezemen a karora es karkoto idegesit, nyakamban a nyaklanc csatja beleakad a hajamba.


Azt pedig kikérem magamnak hogy nincs bennem tartás. Mindig passzolnak rajtam a színek, a ruháim passzolnak a személyiségemhez és a koromhoz. A külsőmre igényes vagyok, hajam nincs se lenőve se töredezve. Szemoldokom igazitom. Sportolok, izmot epitek es kihuzva tartom magam.


Nekem meg az az igenytelen ha valaki vekony de gornyedve jar es lapos a feneke. Barmilyen ruha lehet rajta ha a legeslegfontosabbra, a testére meg az egézsségére nem figyel

dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
80%

Pont annak nincs önbizalma, aki ennyire erőlteti a jelmezt.


Amúgy kérdező, miért vagy emiatt ennyire dühös? Szoknyák alá lesnél, vagy mi a perverziód?

dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
#19 az igen. 😂😂Na bravó! Tehát egyáltalán nem is érzed magad nőnek igaz? Minden zavar ami a nőiességedet kifejezik?
dec. 5. 10:56
 20/43 A kérdező kommentje:
#20 milyen jelmezről beszélsz? Nekem csak az a bajom hogy a nők úgy néznek ki mint a palik. Ez undorító!! 🤮Legyen Bennetek már egy csepp nőiesség éljétek már meg a nőiességet hisz ez az Istentől egy ajándék!
dec. 5. 10:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!