Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mégis miért tartják sokan...

Mégis miért tartják sokan közönségesnek ezt a viseletet?

Figyelt kérdés

-fekete cicanadrág

-vastag, horgolt meleg sál

-fekete bőrdzseki

-platformos bokacsizma

-hosszított felső (színben a sálhoz illő)csinos övvel

-és egy, a cipőhöz illő táska


Ezt sokan pláza pi.ásnak, sőt, k.rvásnak tartják. De mégis miért? A hosszított felső takarja a feneket, a meleg sál

takarja a dekoltázst. Egyáltalán nem magamutogató, mégis sokan megvetik az ilyen öltözetű lányokat. Pedig szerintem csinos viselet. Én is kedvelem.


2010. okt. 28. 18:41
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy irigységből mondja ezt mindenki, de minden bizonnyal akad olyan is, aki valóban csökkent szürkeállományának hála cselekszik így. Azt én is csak megtapsolni tudom, aki irigységből gyűlölködik. De mint látod, egyesek csak unatkoznak és ezért jönnek a GYK-ra kötekedni, és feszültséget szítani.:) Én egyáltalán nem gondoltam hogy ezt idézi majd elő egy ilyen ártatlan kérdés.:)
2010. okt. 28. 21:16
 52/59 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem közönséges, amit leírtál, én is szoktam ilyesmit viselni. ne érdekeljenek, akik beszólnak. mivel elég sokan öltözködnek így manapság, ebből következően sok mindenkinek tetszik ez az öltözet, akinek meg nem tetszik joga van hozzá, hogy ne tetszen, mivel hogy nekem is jogom van hozzá, hogy elszörnyülködjek a szövetnadrágos vagy trapézfarmeros stb. embereken.
2010. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igen ez egy teljesen korrekt vélemény.:)
2010. okt. 28. 22:25
 54/59 anonim ***** válasza:
Nem ezek a cuccok a közönségesek.Ha egy normális kinézetű lány feveszi azt mondom tök csinos.Ha ugyanezt a szettet egy agyonszolizott, piercinges, pothajas gusztustalan nő veszi fel, na az a k*rvás.
2010. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez egy teljesen korrekt vélemény volt, hiszen egyetértett veled.
2010. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:
Az a korrekt, hogy ő sem szólja le a neki nem tetszők öltözékét. -.-
2010. okt. 29. 22:33
 57/59 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezo, te tiszta hülye vagy. Rosszul tetted fel a kerdesedet. Azt kellett volna kerdezned: " Az irjon ide, akinek a tetszik a ribancruha, egyetertetek velem kedves tarsaim az igenytelensegben? "


Mindegy, te vagy kiröhögve ha kilepsz az utcara, lelked rajta.

2010. okt. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:
Kiröhögve? Aligha.. -.- Amennyiben nincs életed és unatkozol, kérlek ne itt szórakoztasd magad, mert semmi értelmét nem látom a kommentednek. Az intelligens válaszolóknak pedig köszönöm!:)
2010. okt. 30. 13:37
 59/59 anonim válasza:

csaj vagyok de engem felbasz ha vki igy nézki suliba is minden második csaj igy nézki.... -.-

én birom a saját stílusom kis melegitő felsős ,faris, kis laza niggás cucc és ezzel szerintem nem vagyok olyan mint a többiek :D

2013. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!