Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mégis miért tartják sokan...

Mégis miért tartják sokan közönségesnek ezt a viseletet?

Figyelt kérdés

-fekete cicanadrág

-vastag, horgolt meleg sál

-fekete bőrdzseki

-platformos bokacsizma

-hosszított felső (színben a sálhoz illő)csinos övvel

-és egy, a cipőhöz illő táska


Ezt sokan pláza pi.ásnak, sőt, k.rvásnak tartják. De mégis miért? A hosszított felső takarja a feneket, a meleg sál

takarja a dekoltázst. Egyáltalán nem magamutogató, mégis sokan megvetik az ilyen öltözetű lányokat. Pedig szerintem csinos viselet. Én is kedvelem.


2010. okt. 28. 18:41
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
75%

19:15 vagyok


ne törődj velük, sajnos a mai világan ez megy. attól boldogok az emberek ha szidhatnak, és kritizálhatnak másokat, semmi összetartás. ez van.


engem, csak az idegesít, hogy szajkózzák a magukét, de közbe nem veszik észre, hogy tök jó fej és érett gondolkodású ember vagy.

2010. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
Rossz napod volt?:) Vagy alapból ilyen ember vagy? Szegény.. sajnállak azért. :)Értem én hogy ez a véleményed, de az indoklást még mindig nem kaptam meg!:) Kérlek támaszd alá válaszodat!
2010. okt. 28. 19:26
 33/59 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam már ilyen stílust aránylag ízlésesen megoldó lányt.


Vagy hasonló:

[link]


De amúgy nem tudom miért kelt ilyen indulatokat ez...én sem kedvelem ezt a stílust, de néhányan annyira agresszíven reagáltak:O

2010. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
0%
Ott van az indoklas, olvasd el :) Amugy en meg teged sajnallak, szoval legalabb ebben egyetertunk. :)
2010. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:
Nos legalább hozzáfűzött egy szegényes, és sekélyes indoklást!:D Köszönöm, örülök hogy még vannak itt értelmes emberek, akik nem kötözködni és káromkodni járnak ide, hanem azért amiért megalkották az oldalt.:)
2010. okt. 28. 19:29
 36/59 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik van aki vérre megy egy bőrdzseki miatt!:D Különben köszönöm a linket, szerintem az is egy ízléses és divatos megoldás!:)
2010. okt. 28. 19:31
 37/59 anonim ***** válasza:
18%
Szovegertes, szovegertes... itt nem volt sem kotozkodes, sem karomkodas. Velemenyek vannak, amire te - legalabbis a kerdes feltevese ezt feltetelezi- kivancsi voltal. Valojaban csak azt akartad hallani hogy a cicanadrag hosszu poloval izleses. Nade most hazudjak csak azert hogy te orulj? :)
2010. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem azt sugallom hogy nem fogadok el nemleges választ. Csak a stílusa irritált, és azt sem szeretem, amikor csupán kötözködésből írogatnak. :)
2010. okt. 28. 19:34
 39/59 A kérdező kommentje:
A tucatkurv* nem káromkodás? :) Azért nem ez lesz az első szó amit megtanítok majd a gyerekemnek.:)
2010. okt. 28. 19:36
 40/59 anonim ***** válasza:
68%

Off:


Néhányan tényleg elég durván alkottak véleményt.

2010. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!