Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mégis miért tartják sokan...

Mégis miért tartják sokan közönségesnek ezt a viseletet?

Figyelt kérdés

-fekete cicanadrág

-vastag, horgolt meleg sál

-fekete bőrdzseki

-platformos bokacsizma

-hosszított felső (színben a sálhoz illő)csinos övvel

-és egy, a cipőhöz illő táska


Ezt sokan pláza pi.ásnak, sőt, k.rvásnak tartják. De mégis miért? A hosszított felső takarja a feneket, a meleg sál

takarja a dekoltázst. Egyáltalán nem magamutogató, mégis sokan megvetik az ilyen öltözetű lányokat. Pedig szerintem csinos viselet. Én is kedvelem.


2010. okt. 28. 18:41
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
Csak nem jut el nekik, nem a véleményükkel van probléma, hanem a stílusukkal. De hát.. ezzel sokan vannak. Bár szerintem ez a viselkedés közönségesebb mint egy fekete cicanadrág.:)
2010. okt. 28. 19:39
 42/59 A kérdező kommentje:
Mindazon válaszolóknak nagyon szépen köszönöm, akik szalonképes stílusban nyilvánítottak véleményt!!:)
2010. okt. 28. 19:44
 43/59 anonim válasza:
55%
Ahogy te leírtad kedves kérdező, úgy nem közönséges véleményem szerint a szett, leszámítva a platformos cipőt mert nekem azokról mindig a rúdtáncosok jutnak eszembe ahogy sztem sok más embernek is. Ettől lesz közönséges. Nem jó, ha az ember túl sok szexi cuccot halmoz magára. A cicanaci + platformos cipő közönséges és kész. Teljesen mindegy, h hány ezer ft-ért veszed. Ami gázabb viszont sztem az az, h mennyire unalmas ez az egész cicanaci mánia. Bejön vmi marhaság a divatba pl most ez a cicanadrág őrület, meg az olcsó bőrhatású dzsekik és az összes cosmora meg ellere meg mittudomén milyen újságokra nyáladzó divatbaba elkezdi majmolni. Ezek a dolgok csak a vékony lányokon állnak jól. Viszont mert a divatban van és szinte már semmilyen más ruhát nem lehet kapni csak cicanadrágot meg farmer hatású cicanadrágot meg feszülős farmert, ezért a kicsit/sokkal vastagabb lányok is így öltözködnek, ami gusztustalan. Egy molettebb esetleg kövér nő is lehet gyönyörű, ha előnyösen öltözködik. De mivel ez a marhaság van most divatban, h mindenki fitnesszgatyában rohangál az utcán, ők is átveszik ezt. Sztem ez a szánalmas az egészben. A másik majmolása, az, h semmi önkritikánk nincsen, sem pedig fantáziánk. Én sokkal jobban értékelek egy olyan szettet h: cicanadrág, ahhoz egy fekete farmer miniszoknya, lábszárvédő és vmilyen hozzá illő telitalpas v alacsonyabb sarkú esetleg teljesen lapos talpú bokacsizma + hozzáillő felső + szép, ízléses kiegészítők. Ez sztem nem közönséges, kreatív és nem tucat. Ha úgy öltözünk fel mint egy kirakatbaba az borzalmasan kiábrándító sztem. Szárnyaljon a fantázia lányok! :o)
2010. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!:) Nekem a mellett hogy tetszenek a platformos cipők, célszerű viselet is, hisz sajnos nagyon könnyen felfázok, ezért veszek ilyen vastag talpú cipőt vastag zoknival. De írtam is ki egy kérdést ezzel kapcsolatban. Ezen kívül meglepően kényelmes!:P
2010. okt. 28. 20:01
 45/59 anonim ***** válasza:
62%

Ez az összeállítás egyáltalán nem közönséges. Ahogy látom egy kicsit elszabadultak itt az indulatok.:S

Én egy kisvárosban lakom na itt pl. nem sok lány öltözik úgy mint ahogy az egy képen be lett linkelve, persze Pest az más ott biztos, mivel több ember van több emberen van ilyen ruci. És a cicanaci igenis jó hogy visszajött a divatba végre egy ruha ami kihangsúlyozza az alakot ezért fújkod sok féltékeny lány azokra akiknek még jól is áll, mert a fiatal lányok többségén ott az úszógumi. Én még farmert is csak nehezen kapok mert mindegyik eláll a derék és a csípő környékén és nem hinném hogy velem meg a hozzám hasonló alakú lányokkal lenne baj csak már a ruhák többsége is az úszógumis lányokra van szabva. Akinek meg normális az alakja kénytelen drága ruhákat vásárolni mert jobb esetbe egy márkás jól kidolgozott ruha normál alakra készül. Nagyon remélem hogy a cicanaci még sokáig divatba lesz végre egy ruha amit sokféleképpen lehet variálni csak egy kis ötletesség kell hozzá.

2010. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
100%
Nemrégiben vettem egy sima, egyszerű platformos magassarkú cipőt. Tényleg kényelmesebb, mint a sima magassarkú, és stabilabban lehet benne járni.
2010. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
0%
Na meg valami eszembe jutott. Ha a plazapic.sa es a kur.va szot a kerdesedben sajat magad hasznalod, akkor mi a gondod azzal, ha mas is leirja ezeket a szavakat? Ha en mondom akkor Shakespeare ha mas akkor karomkodas? Ejnye bejnye.
2010. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
76%
Nem közönséges, csak már nagyon unalmas, mert tényleg minden második lány így néz ki. 19/L
2010. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat kedves válaszolók!:) Én is remélem hogy még sokáig divatban lesz, egyik legkedvesebb ruhadarabom!:P

Kedves utolsó:D Te egy vicc vagy komolyan..:D Kérlek olvasd már vissza hogy én használtam ezeket a szavakat az így öltöző lányokra (ennek értelmében magamra is) vagy azt írtam hogy egyesek ilyen következtetéseket vonnak le egy ilyen öltözetből, és ennek az okára kérdeztem rá de sebaj..:D Szerintem akinek van egy csöpp esze itt, az már nem bosszankodik csak nevet rajtad!:D

A normális válaszolóknak pedig köszönöm!:)

2010. okt. 28. 20:44
 50/59 anonim válasza:
34%
Jaj istenem ez az "ők csak irigyek mert én vékonyabb vagyok" duma a legbeképzeltebb, legprimitívebb és egoistább marhaság, ami egy lány száján ki tud jönni! Csak szeretnétek, hogy irigyek legyenek rátok! Azok, akikre azt hiszitek, hogy irigyek annyira sem tartanak titeket, h egyáltalán rátok nézzenek! Akik meg ilyen miatt irigykednek és fujjolnak, azoknak az intelligenciája egy parlagfűével vetekszik... én kurv@ra nem lennék büszke arra, ha ilyen idióták lennének irigyek rám...
2010. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!