Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mégis miért tartják sokan...

Mégis miért tartják sokan közönségesnek ezt a viseletet?

Figyelt kérdés

-fekete cicanadrág

-vastag, horgolt meleg sál

-fekete bőrdzseki

-platformos bokacsizma

-hosszított felső (színben a sálhoz illő)csinos övvel

-és egy, a cipőhöz illő táska


Ezt sokan pláza pi.ásnak, sőt, k.rvásnak tartják. De mégis miért? A hosszított felső takarja a feneket, a meleg sál

takarja a dekoltázst. Egyáltalán nem magamutogató, mégis sokan megvetik az ilyen öltözetű lányokat. Pedig szerintem csinos viselet. Én is kedvelem.


2010. okt. 28. 18:41
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
34%

Nos, en peldaul leinkabb szovetnadragot hordok kivagott inggel, rovidujju pulcsival, vagy miniszoknya, de akkor terdcsizmaval es szovetpoloval meg hozzaillo kardigannal. Harom szinbol all a ruhataram: kekes, bordo es barnas arnyalatok, ezeket kombinalom feketevel es feherrel. Negy -ot kabattal kombinalom, ami eppen megy hozza. Hosszu cuccokhoz rovid kabat, rovidekhez hosszitott kabat.

Soha nem veszek fel valamit azert, mert eppen az meno, csakis azt hordom ami jol all. Ennyi a "titok" hogy ne legyek kozonseges meg alpari kinezetu.

2010. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:
Azt belátom hogy sokan hordanak ilyet, írtam is. Csak azt nem értem miért közönséges. Persze ezt is lehet túl csicsázni, meg teljesen naturálisan viselni. Én 175 centi vagyok, cipőben 185, és 50 kiló, és szerintem nem vagyok undorító látvány egy ilyen ruhában. Igaz hogy sok diszkós lány túlcsicsázza, de én speciel nem járok ilyen helyekre, és én nem ilyen vonalon gondolkozom.
2010. okt. 28. 19:15
 23/59 anonim ***** válasza:
100%

19:03 vagyok


és egyébként hiába parasztozzátok le, attól, hogy így öltözködik még lehet ugyanolyan jó ember mint mondjuk egy farmer-pólós viseletű emberke SŐT! Ti csak skatulyázni tudtok, dobálóztok itt a sablonszöveggel, mert ahhoz már kevés az értelem, hogy bele gondoljatok, hogy lehet hogy egy halál jó fej csajszi kérdezett tőlünk ENNYI!!!


22/L

2010. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
28%
Ha annyira stilusosnak gondolod ezt a szerkot, ugyan fotozd mar le magad ebben es toltsd ide fel arc nelkul, aztan varhatod a szavazatokat. A kozonseges akkor is kozonseges szivem, ha tobb tizezret koltesz ra.
2010. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
19.13 - szerintem te megint egy más eset vagy, a ruháid alapján már dolgozol, tinik között ilyen összeálltásokat nem igen látni, szövetnadrág nekem kicsit ünnepibb, de munkahelyre oké, meg nekem túl sötét a ruhatárad, tehát semmi különleges, de mint mondtam, nem tudom hány éves lehetsz, de mondjuk 28 felett én se hordanék cicnacit. Gondolom mondjuk te fiatalabb vagy, na mindegy.
2010. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
De én nem tartom magam közönségesnek ebben az öltözetben, ami mellesleg szerintem jól áll nekem. Csak sokan a csili villi diszkós változatra gondoltok szerintem. Engem csak az zavar hogy nem tudom elmagyarázni mire is gondolok.:) Mert amiket én hordok, igaz hogy testhez álló de szerintem inkább csinos mint közönséges.
2010. okt. 28. 19:17
 27/59 A kérdező kommentje:

19:15 köszönöm szépen, igazán kedves vagy:)

19:16.. a te kommentedhez inkább nem fűznék hozzá semmit, és szerintem az a legdiplomatikusabb, ha te sem írsz több választ, hisz mint látható nem érted a kérdés lényegét.:)

Egyébként 18 éves vagyok, és 7 év elteltével már én sem vállalnám be!:P

Köszönöm a válaszaitokat!:)

2010. okt. 28. 19:22
 28/59 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy mar irtam- attol meg kozonseges ez a szerko hogy te nem tartod annak...
2010. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:
Különben jó példa a farmer és póló.. az még tucatabb szerintem. Még sem szapulják azokat akik így öltözködnek, pedig abban még annyi kreativitás sincs szerintem mint ebben a szettben, amit brossokkal, sálakkal, kesztyűkkel, és még mi egy mással fel lehet dobni, egyedivé lehet varázsolni.:)
2010. okt. 28. 19:24
 30/59 anonim ***** válasza:
13%
Azt kerdezted hogy miert tartjuk ezt kozonsegesnek, en meg valaszoltam. Azert mert stilustalan,mert tucatkurv@k oltoznek igy. Ha csak azt akarod hallani amit te akarsz, akkor minek kerdezel meg masokat?
2010. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!