Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mégis miért tartják sokan...

Mégis miért tartják sokan közönségesnek ezt a viseletet?

Figyelt kérdés

-fekete cicanadrág

-vastag, horgolt meleg sál

-fekete bőrdzseki

-platformos bokacsizma

-hosszított felső (színben a sálhoz illő)csinos övvel

-és egy, a cipőhöz illő táska


Ezt sokan pláza pi.ásnak, sőt, k.rvásnak tartják. De mégis miért? A hosszított felső takarja a feneket, a meleg sál

takarja a dekoltázst. Egyáltalán nem magamutogató, mégis sokan megvetik az ilyen öltözetű lányokat. Pedig szerintem csinos viselet. Én is kedvelem.


2010. okt. 28. 18:41
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:

Platformos bokacsizma alatt ilyesmire gondolok:


[link]


Igen, valóban kissé tucat viselet lett, de ettől függetlenül szerintem nagyon csinosan és ízlésesen is hordható.

2010. okt. 28. 19:00
 12/59 anonim ***** válasza:
47%
Nem ribancos, egyszerűen közönséges, és ez a szó nem csak a prostituáltak dolgait takarja. Nézz utána a jelentésének.
2010. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:
De az miért baj? Mármint, szerintem inkább egy cicanaci, mint egy miniszoknya, vagy egy bő ülepű nadrág.
2010. okt. 28. 19:01
 14/59 anonim ***** válasza:
21%

Azert parasztos, mert igy lehet feloltozni 3000HUf-bol a kinai piacrol szivem. Ha a mai lanyoknak halvany fogalmuk volna stilusrol, szinekrol es leginkabb arrol hogy mi all jol nekik.... Minden ocska szart magukra aggatnak, aztan csodalkoznak hogy kurv@nak nezik oket.... Tanulj meg izlessel oltozkodni szivem.


Majd ha nem ugy nezel ki mint minden lany a diszkoban, majd ha, amikor valaki radnez es azt mondja: Hol vetted ezt a csinos ruhat, ilyet meg nem lattam?, na akkor mar lehet hogy nem leszel annyira parasztos es kozonseges. Bocs.

2010. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
64%

Figyeljetek szerintem mindenki úgy öltözik, ahogy akar és ahogy neki kényelmes.:)


Én speciel nem venném fel ezt a viseletet, mert tudom, hogy nem állna jól és nem az én stílusom.

De van akinek igen is nagyon jól áll!


egyébként meg ezek szerint még nem láttatok k.vát, mert az pont nem fog egy p..csatakaró pulcsit felvenni stb stb.


Sokan tényleg irigyek vagytok, mert vagy nem olyan a testalkatotok, hogy fel vehessétek, vagy nem meritek!

Úgyhogy nem kell itt b.szogatni a kérdezőt, neki tetszik és kész!!


22/L

2010. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
100%
Huha. xD Én és pár barátnőm még úgy is eljárkálunk suliba, hogy : farmer miniszoknya, hosszú csizma, persze valami vastagabb harisnya meg akár egy nyáriasabb felső egy meleg boleróval. Ajajj. Ránk is ki tudja mit mondanak xD :S
2010. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
86%
itt mindenki olyan okos, megnézném ti hogy öltözködtök komolyan, amúgy alapból egy jó minőségű cicanadrág kerül 3000-be, de mindegy, amúgy a farmer+bokacsizma nem tucat? Mert manapság mindenki azt hord, ezek az "okosak" mondják el ők, hogy hogyan öltözködnek és ezáltal egyediek, stílusosak,hmm?? várom kíváncsian
2010. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:
Közönséges szinonimái: Ordenáré, alpári, triviális ezek a szavak jutnak eszembe először, persze a közönséges szinonimája lehet a populáris is, azaz népszerű, de a közönséges szó inkább negatív vonatkozást sejtet.
2010. okt. 28. 19:06
 19/59 anonim ***** válasza:
18%

hát kislány! Egyet kell értenem a negatív véleményekkel, mert ez, szivem a tucatlány....

Életemben egyszer vettem fel ehez hasonló ruhákat, mikor az elmebeteg barátnőim kitalálták, hogy ők felöltöztetnek...Na hát meg kell mondjam, a cicanadrág egy nagy rakás sz@r! Ezt mondom én, aki szereti a lenge öltözékeket, de undorodom attól a nacitól. Szerinted csini, mikor egy 150 magas 70kilós lány ilyenben jár???Mert sok az ilyen is... Szó nincs róla, hogy irígy volnék:) Vagy lenéző:) Nem azért nem szeretik sokan, mert ducik( én, mint fitneszeu bajnok mondom és tényleg nincs miért szégyenkeznem) A lényeg az, hogy ha kinézel fótra egyszer, szinte minden hölgyemény így néz ki.... Nem a márka a lényeg, hanem az, hogy nagyon közönséges és túl csicsás nameg ahogy írták előttem is, minden második lány ilyen:)

25/L

2010. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
Igen különben manapság annyi minden tucat.. Elég a hírességek közt körülnézni, dollármilliókat költenek ruhákra kiegészítőkre, mégis gyakran ugyanolyan ruhát viselnek. Rengeteg ilyen cikk van. Meg ha belegondolunk lehetetlen hogy mindenki egyedi legyen. Amúgy a drága "szivem"-ezős válaszolónak, nem tudom te hol vásárolsz,de nekem csak a bőrdzsekim volt 20 ezer forint, nem kínai szedett-vedett gagyit hordok, hanem kidolgozott, ízléses darabokat. Nem felvágásból, de valóban igaza van az egyik válaszolónak, a cicanaci önmagában 3000 ft. De nem hibáztatlak, lehet te még nem láttál ilyen összeállításból stílusosat.:)
2010. okt. 28. 19:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!