Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem túlzás egy 16 éves lánynál...

Nem túlzás egy 16 éves lánynál az ha szőrme kabátot és nagy arany karika fülbevalót, NAGYON magassarkú csizmát hord?

Figyelt kérdés
Van póthajam és műkörmöm is.A szőrme kabát az sztetek túlzás suliba??
2010. nov. 23. 16:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/123 anonim ***** válasza:
86%
Jaj de gázul nézhetsz ki, ne haragudj, de ha szembe jönnél velem biztos nem bírnám visszatartani a nevetést. :D
2010. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/123 A kérdező kommentje:

Csak irigykedsz;) ...Az ilyen szerencsétlenekkel nem szoktam foglalkozni!Elég az biztatás képp,hogy megfordulnak utánam a pasik!

Elképzelem énis,hogy nézel ki amugy....

2010. nov. 23. 17:11
 13/123 anonim ***** válasza:
86%
azért fordulnak meg utánad a pasik mert kiröhögnek és szánnak téged! és nem azért mert "jól néznél ki"
2010. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/123 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]



Ezek szerinted kihez illenének ?

Hozzá:

[link]


Vagy hozzá ?

[link]

2010. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/123 A kérdező kommentje:
olyan csavart a fülcsim mint az első képen csak nagyobba,és kisebbek a csavarások *.* :)))))))))))))))))
2010. nov. 23. 17:14
 16/123 A kérdező kommentje:
Különben meg ha mondanom kéne egy nevet akkor Kelemen Annára hasonlitok a számat kiéve.Na őt kinevetnétek???Szerintem az a pasi hazudik akinek nem jön be.És az összes ilyen típusú lányra csak irigyek!Nem kell senkit leszólni!A kérdésem nem ez volt amiket ti irtok!
2010. nov. 23. 17:18
 17/123 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy ez a stílus neked bejön, de gondolj bele, hogy a magyar átlagcsaládok épphogy meg tudják fizetni egy hónapban a kajájukat. Ruhát turkálóból szednek és éveken át hordják őket. Arany fülbevalóról és szőrmekabátról álmodni se mernek. Az iskolában még nem néztek ki téged emiatt, vagy befolyásosak a szüleid/ alapítványi iskolába járnak és ugyanilyen sznobok vannak ott? Inkább ajánlj fel valamit a vagyonodból a szegényebbeknek. Sokkal értékesebb leszel tőle.
2010. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/123 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom, hogy kamu legyél...


Ha nem: az ilyenekért a fiúk csak egy numera erejéig fordulnak meg, mert könnyen kaphatóak. A kinézetükkel is ezt sugallják. Megvan az ok, amiért megnéznek téged.

Ja és ki-baszottul nem vagyok rád irigy, van saját életem és teljes mértékben jól érzem magam az én kis visszafogottságomban.


Na kezitcsókolom.

2010. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/123 A kérdező kommentje:

Hát annyira azért nem vagyunk gazdagok,hogy adományozzunk...-.-' túúúlzáááás!!!!!

Annyi,hogy más megvesz 100olcsó kabátot én annak az árából 1drágát veszek!A fülbevaló meg az én pénzembő van(befektetés).Póthaj meg stb...Hát más cigire költi meg elbulizza...hát én nem!!!!Én magamra költöm azt az összeget.

2010. nov. 23. 17:23
 20/123 anonim ***** válasza:
90%
A szerencsétlen az te vagy drágám, mire irigykedjek a póthajadra, ami nekem megvan eredetiben és mindenki irigyli, vagy a műkörmödre amire nekem szintén nincs szükségem, mert a körmeim is nagyon szépek, esetleg az ocsmány szőrmebundádra meg a nagy karika fülbevalódra ami minden sátoros cigány nőn megtalálható? Én inkább nőiesen öltözködök és swarovskit hordok. + Ha számodra kelemen annácska szép akkor csak sajnálni tudlak, a pasik is csak egy menetre használják, de ha te is ilyen ócska szuka vagy akkor engem nem zavar. Ennyit az irigységről, szánalmas kis taknyos p*csa vagy. 20/L
2010. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!