Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem túlzás egy 16 éves lánynál...

Nem túlzás egy 16 éves lánynál az ha szőrme kabátot és nagy arany karika fülbevalót, NAGYON magassarkú csizmát hord?

Figyelt kérdés
Van póthajam és műkörmöm is.A szőrme kabát az sztetek túlzás suliba??
2010. nov. 23. 16:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/123 A kérdező kommentje:
*pénzemből
2010. nov. 23. 17:24
 22/123 anonim ***** válasza:
91%

Én személy szerint Kelemen Annát már szánom. XD úristen hogy néz ki... egy éjszakára jó lenne biztos. Ha te is ennek tartod magad, örülni fognak a pasik, legalább nem kell bemutatkozniuk mielött lepereg az est.

és amúgy igen, sok. asszem kaptam volna egy pics.ást anyámtól ha póthajjal, műkörömmel és magassarkúval megyek haza 16 évesen. szerencsére nem úgy nézek ki mint a piros-lámpás negyedben, hanem természetes szép fiatal lányként élvezem az életem.

2010. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/123 A kérdező kommentje:

setleg az ocsmány szőrmebundádra meg a nagy karika fülbevalódra ami minden sátoros cigány nőn megtalálható?


ezen jót kacagtam:D:D:Docsmány bunda mi????Örülnél te neki ha telne rá:)

2010. nov. 23. 17:26
 24/123 anonim ***** válasza:
100%

Jajj kislányom ...

Miért hiszed, hogy te vagy az Atyaúristen, csak mert sőrmebundád van ? Megteheted .... És ? Kit érdekel ? Egészségedre. Száljj le a földre, nem csak te vagy ezen a világon.

2010. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/123 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Szép példakép. Ennek örülsz, hogy erre hasonlítasz? Hát grat. hozzá. :D

2010. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/123 anonim ***** válasza:
85%

ocsmány bunda mi????Örülnél te neki ha telne rá:)


Nem azt mondtad, hogy nem álltok túl jól anyagilag?

2010. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/123 A kérdező kommentje:

szánalóóóm gyerekek szánalom amilyen irigység vezérli az embereket.Egyből a negativumok.IQ szint kb. 0.

Leocsmányozza irigységből a bundámat???Csak vissza szólok.Mert erről lesül,hogy irigység.De nagyon.Gáz vagy láány!!!Csak találkoznék veled adná a jó isten:D a szemedbe röhögnék.

2010. nov. 23. 17:30
 28/123 anonim ***** válasza:
93%

Jajj, kislány, a kérdésre válaszolnka, csak annyira hiú vagy, hogy nem tűnik fel: NEM TETASSZEL, hanyagold a cigusfülcsit, a k.rvarobogót, a póthajat. szolid műköröm, szolid magassarkú maradhat, akár még a szőrme is. Az úgyis divatos most(persze ez nem változtat azon, hogy gázos).

Tudod mért forognak utánad a pasik? Mert a fele megb.szna aztán kiröhögne, a másik fele pedig csak szánakozik rajtad, és mikor először szembementél vele nem bírta felfogni, hogy hogy nézhet ki valaki 16 évesen úgy, mint egy cigánylotyó, ezért utánad fordult, hogy megbizonyosodjon róla, hogy nem káprázott a szeme :)

Képzeld, a magyarok is hordhatnak arany ékszereket. Ízléses, elegáns, szép aranyékszereket. Ebbe a kategóriába viszont nem tartoznak bele a tipikusan a romák által preferált gusztustalan ormótlan aranykarikák és fuxok.


Egyébként irigykedik rád a fene. Nekem van gyönyörű, egészséges, hátközépig érő hajam műanyag nélkül is, szép hosszú körmöm anélkül, hogy műanyagot ragasztanék rá és hagynám alatta elrohadni a sajátom, sőt, arra is van napi 2 percem, hogy kilakkozzam. Ja és nem szorulok gusztustalan csiricsáré dolgokra, hogy felhívjam magamra a figyelmet, mert még két dolgom van, ami neked nincs: stílusom és ízlésem:)


Nőj fel kislány, és ne írj ki kérdéseket a kis egód növelésére, mert amint láthatod, retkesül nem érdekelsz senkit :D 21/L

2010. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/123 A kérdező kommentje:
Én nem irtam,hogy szarul állunk,Ha szarul állnánk akkor nem költenék magamra semmit!!!Vagy az már szarul áll akinek nincs annyi pénze,hogy adakozzon???ne kötözködj te velem!
2010. nov. 23. 17:31
 30/123 anonim válasza:
85%
De.
2010. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!