Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gondolják azt egyes...

Miért gondolják azt egyes tizenévesek, hogy felnőttek?

Figyelt kérdés
Egyesek botrányos ruhadarabokat raknak ide fel és kérdezik, hogy jó-e vagy sem. Vagy smink kérdéseket tesznek fel. Miért akarnak felnőttnek kinézni? Magassarkú, kivágott felső, rövid szoknya, alapozó és társaik. Minek ezeknek a GYEREKEKnek? Ez évről-évre csak rosszabb lesz? 10 év múlva már az óvodában sminkelni fogják magukat és csücsörítve pózolnak majd a tükörben? Mi a véleményetek erről? Persze vannak normális tizenévesek is, szerencsére. Kort is írjatok légyszi!
2011. júl. 27. 16:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

17:44! 14 vagyok barátnőmmel zeneóra után télen forrócsokizunk nyáron fagyizunk és kakaót iszunk majd délután tanulunk együtt valamit :)

egyszer én is megkérdeztem egy osztálytársamat,hogy miért káromkodik úgy mint egy kocsit és azt mondta,mert jól esik a faszomat bele... ez volt 13 évesen ... :S

2011. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

17:44 vagyok..azért mert azt hiszi ettől menő.jó esetben majd rájön hogy nem.

ti pedig a barátnőddel maradjatok olyanok amilyenek vagytok :)

ha pedig emiatt cikiznének titeket,nehogy megváltozzatok!!hosszú távon ti nyertek..sokkal de sokkal többet :)

2011. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
73%

már 16 vagyok,14 éves koromban volt az első magassarkúm - telitalpú,15 évesen pedig ,,rendes´´.smink számomra kimerül a szájfény,szemceruza,spirál hármasban.vannak kivágottabb ruháim is,de azért nem mindent megmutatók. ettől függetlenül nem érzem magam rinbancnak vagy ilyesmi. nem volt még pasim,nem igazán jráok bulizni,csak koncertekre,ahol persze converse cipőben ,,nyomulok´´.

amugy 15-16 éves ember,hogy lehet már gyerek? nem is felnőtt,de gyereknek sem lehetne nevezni. ilyen korban kicsit furcsa lenne ha baáznánk, meg főzőcskézőset játszanánk.

amúgy 15 éve korodban nem vágytál arra,hogy legyenek szép ruháid? mert azt el nem hiszem... 16/L

2011. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Dehogynem gyerekek. Nem azt mondtam, hogy kezeslábast kell felvenni, de tényleg nevetséges, hogy úgy akarnak egyesek kinézni, mintha 25-30-35 évesek lennének! Nem vágytam semmi extrára, szép ruhákra sem. Az volt ami volt. És akkor senki nem nézte, hogy ki miben van. Ja, és ez nem 50 évvel ezelőtt volt. Csak 10 éve.
2011. júl. 28. 09:18
 15/31 anonim ***** válasza:
60%
A ribancok nem érzik magukat annak, de attól függetlenül azok. Ennyi erővel kb. senki sem ribanc...
2011. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
78%

Na jó. 15 éves vagyok, és nem, nem gyerek. Persze tudom, hogy felnőtt sem, de a legtöbb embert, főleg a lányokat ebben a korban már nem lehet gyereknek nevezni. Az, hogy valakit ennyi idősen nem érdekelnek a fiúk és a kinézete, vagy azt jelenti, hogy későn érő típus, vagy azt, hogy soha nem is fogják érdekelni. De a tinédzser korban az a normális, ha fontos neked a külsőd és a másik nem. Nincs semmi baj azzal, ha valaki ennyi idősen melegítőben járkál, forró csokival égeti meg a száját, és fára mászva horzsolja le a térdét, de lássuk be, ők a későn érő típusok, és nem az átlag.

A sminkről meg annyit, hogy a legtöbb tini pattanásos, szóval mikor használjon korrektort, alapozót vagy púdert, ha nem most? És szerintem nincs semmi baj azzal ha valaki 13 éves korától komolyabban is elkezdi festeni magát. (szájfény, spirál, szemcerka) Nincs egy olyan lány sem az osztályomban, aki ne használná ezeket. Ja és nem vagyok ribanc, nem hordok magassarkút, vagy mélyen dekoltált felsőket, de nem a korom miatt hanyagolom ezeket, hanem csak mert szimplán az nem az én stílusom. Nem azt mondom, hogy 15 évesen ribancnak kell lenni, de az sem normális amit itt írnak egyes magukat iszonyat bölcsnek tartó felnőttek.

2011. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
45%

Még hogy nem gyerek...ezen csak mosolyogni tudok :))

Dehogynem az...majd pár év múlva rájössz hogy igenis az voltál akkor.

Egyébként szöveget értelmezni kellene,senki nem mondta hogy babázzatok meg micimackós pólóban járjatok...de röhej hogy csak ez a két véglet létezik számotokra.Meg kéne találni azt ami nektek való.

2011. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
62%

a 16 éves lány, azért írt ilyen felháborodottan, mert annyi, amennyi tehát ő is gyerek még.

Nyilván másképp vagytok gyerekek, mint egy 8-10éves, aki babázik, meg anyuci magassarkújában jár, de attól még igen is gyerekek vagytok, ahhoz gyerekek vagytok, ahogy kinézni akartok, hiába kéritek ki magatoknak.:)

Ezt most hiába magyarázzuk nekik, ebben a korban vannak, de idővel rájönnek, majd, ha átlépnek egy másik élet szakaszba.

2011. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

Hát én most 19 vagyok,de én is megbántam,hogy 14 évesen már sminkeltem néha (a szemfestés még belefér,de alapozóra semmi szükségem nem lett volna,mivel mindig is szép volt a bőröm).Sőt,azt is megbántam,hogy 15-16 évesen vörösre festettem a hajam,főleg mert kissé tönkretette.Viszont sohasem öltözködtem ri.bancosan,nem akartam magamra vonni mások figyelmét,17 voltam,amikor az első barátom volt.

Mondjuk az más kérdés,hogy azóta a hajfestést minden korosztályban hülyeségnek tartom,meg az alapozót is,hogyha az embernek semmi bőrproblémája nincs.

Szóval a mértéktartás minden korosztályra vonatkozik,nem csak a tizenévesekre.

És tényleg ne csak a lányokat szidjuk,mert a tizenéves fiúk még rosszabbak!!!!

2011. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sem gyerek már egy 16-18 éves, pedig én már rég elmúltam annyi :) És a mellkipakolás és nagyon sminkelés minden életkorban gáz, nem tudom azt elképzelni, amilyen ruha/smink egy huszonévesen nem gáz, de mondjuk egy 16 évesen igen.
2011. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!