Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gondolják azt egyes...

Miért gondolják azt egyes tizenévesek, hogy felnőttek?

Figyelt kérdés
Egyesek botrányos ruhadarabokat raknak ide fel és kérdezik, hogy jó-e vagy sem. Vagy smink kérdéseket tesznek fel. Miért akarnak felnőttnek kinézni? Magassarkú, kivágott felső, rövid szoknya, alapozó és társaik. Minek ezeknek a GYEREKEKnek? Ez évről-évre csak rosszabb lesz? 10 év múlva már az óvodában sminkelni fogják magukat és csücsörítve pózolnak majd a tükörben? Mi a véleményetek erről? Persze vannak normális tizenévesek is, szerencsére. Kort is írjatok légyszi!
2011. júl. 27. 16:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
45%
Utolsónak az olvasás nem megy...13-15évesekről volt szó,nem 16-18évesekről.
2011. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, TIZENÉVESEKRŐL volt szó, ami még a 19 is, de a 16 évest ugyanúgy gyereknek nevezték, pedig nem az. Egy 13-15 éves sem gyerek, hanem kamasz, tinédzser, stb, nem véletlenül vannak ezek a kifejezések. És igen, több, mint harmincéves fejjel az én szememben is gyereknek tűnik egy 13 éves, de nem gondolom, hogy valóban az lenne.
2011. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Attól még gyerekek attól függetlenül, hogy minek gondolják magukat. Addig pedig biztos nem felnőttek, amíg otthon, anyuék eltartják őket.
2011. júl. 29. 14:09
 24/31 anonim ***** válasza:

én vagyok a ,,felháborodott 16 éves´´

leírtátok, hogy mi nem való nekünk.így már kicsit nehéz eldönteni,hogy mit kéne hordanom.ezért tettem fel egy kérdést,kérlek válaszoljatok : http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2011. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
miért kell velük ennyit foglalkozni? "el vannak rontva", oké, ennyi. felesleges a múlton rágódni, hogy mi és milyen volt x éve. minden korszaknak megvan a maga sajátossága. ehhez a korhoz ugyanúgy hozzátartozik, az, hogy sokan azt hiszik mindenhez közük van, majd ők megváltják a világot mint az, hogy a fiatalok (média/idősebb korosztály hatására) hamarabb kezdenek el kísérletezni, próbálgatni új dolgokat a külsejükkel kapcsolatban. az, hogy milyen mértékben, csak a szülőkre és gyerekeikre tartozik, senki másra.
2011. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
előző tényleg jogos amit írtál, mert tényleg mostmár a huszonéves felnőtteketaz zavarja ha valaki nőiesen akar kinézni...ennyierővel a 30-as éveiben járó nők se hordjanak csőgatyát mert az már szerintem gáz..-.-" és tényleg mos mi van akkor ha a saját stílusát követi egy lány..? Jó értem, hogy nem kell agyonvakolni (amit én nem is teszek) de valaki írta, hogy ne hordjon csőgatyát...hee?? én olyan 6 évest is láttam aki olyat hord...-.-" na mid1. szerintem se kell kirakni ami van (vagy esetleg nincs) de ha kiteszi had tegye. szard le...te csk maradj természetes és a többire meg magasról szarj ennyi...:)
2011. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy ilyenekkel a kedves kérdező miért foglalkozik. Úgysem tudod megváltoztatni az egész világ tinijeit. Ha van gyereked, akkor őt, ha nincs, akkor a közeli családtagjaidnak mond el erről a véleményedet és próbálj rájuk hatni. Amúgy én sem sminkeltem magam szinte soha. A ruháim pedig azok voltak, amikre tellett a két öcsém mellett, ugyanis anyu egyedül nevelt minket. Ha a mostani tinikre nézek látom, hogy tényleg "elk*rvásodtak", de úgy vagyok vele, hogy lesz@rom. Ezek, ha annyi idősek lesznek, mint most én már kiégnek, én meg még csak most kezdtem igazán élni!

20/L

2011. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már gyerek, könyörgöm?! Zavarba vagytok a fogalmakkal édeskéim! Nektek nem volt anno egyészségtanotok, ahol a életszakaszokat tanultátok volna?!


"A gyerek vagy gyermek olyan fiatal fiút vagy lányt jelent, aki még nem érte el a pubertáskort."


És tizenévesen igenis tinédzserek, nem gyerekek, nem ugyanaz a kettő.


Igen, vannak akik elk*vásodtak, de nem a szülő feladata lenne, hogy nevelje azt a gyereket? Hogy megtanítsa neki, mit illik és mit nem? Hogy foglalkozzon vele, és ne diszkóba menjen 13 évesen?

2011. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nem csak 13 évesen, az a baj, hogy 16-7 évesen is ott van...
2011. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Részletkérdés, látom megragadtad a lényeget...
2011. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!