Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szóval, tudom hogy már millióe...

Szóval, tudom hogy már millióegyszer feltették a kérdést de még mindig nem értem mi a bajotok az emokkal?! Többi lenn.

Figyelt kérdés

Igen tudom "rosszul néznek ki " , "undorítóak" , "fúj" , "vagdossák magukat " stb..

Ez nektek mire jó? Igen emo vagyok és sztem egyéni szocproblem hogy az emok mit csinálnak..ha mi lesz*rjuk h a "normális" emberek mit csinálnak akkor nektek minek kell beleütni az orrotokat abba hogy mi mit csinálunk ?

Már világdivat az is hogy leb*ziztok minden emo-t közbe f*ngotok nincs miaz..jól gondolom ?

18/F


2011. aug. 23. 18:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

attól, hogy vki nem emó, nem tudhatja hogy mi az? :) dinka.

mellesleg meg a többséget azért bu*izzák mert úgy néznek ki. a fiúk között van, aki sminkeli magát és szoros,szűk gatyákban jár. na ne mondd már h az nem b*zis...

amúgy meg azért foglalkoznak vele az emberek, mert mindig kell vmivel foglalkozni. az anorexiásokra és bulimíásokra is így tekintenek, a nemzeti rockerekre és a divatlánykákra is. ez van, ne törődj velük.

2011. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
62%
Nekem spec semmi bajom velük. Tudom milyen érzés ha kinéznek/kiutálnak a világból.Aki viszont vagdossa magát... azt nem értem meg mért kell. Nekem is vannak ilyesmi halállal kapcs. gondolataim,de az más.
2011. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Már nem trendi az emo. Amúgy nekem nincs bajom semelyik stílus képviselőivel, még nem érzik magukat felsőbbrendűnek és nem szólják le a többieket. Nem kell semmit túlzásba vinni.
2011. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%

első vagyok.


másodiknak: én is vagdostam magam. még ma is rámjön néha... nem tudom hogy miért, szerintem ezt senki nem tudja megmondani. egy beteg elborulása az agynak. mellesleg meg a fájdalom endorfint termel. ezért valószínűleg a szomorkásabb emberek hajlamosabbak erre vetemedni.

2011. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
62%
Én meg még mindig nem értem, hogy miért kell állandóan általánosítani. Nem mindenkinek van baja az emokkal. Én 30 éves vagyok, semmi bajom Veletek, de az tény, hogy nem örülnék, ha a gyerekem az "emóság" bármilyen jelét adná. Egyrészt külsőleg egyáltalán nem tetszik ez a stílus. Másrészt pedig emo ugye = emocionális, "érzelmi lény", de akit én látok emot, az leginkább depresszióra hajlamos, állandóan mélabús és szomorú fiatalokra jellemző, és ezt szintén nem kívánom a gyerekemnek. DE természetesen egyéni szocproblem, mindenki azt csinál az életével amit akar, én biztos nem szólok bele senkiébe, csak elmondtam a véleményem.
2011. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Nem gondolod jól. Tudod elég szánalmas életvitel ez egy intelligens ember számára. A normális embereket azért "sz*rjátok le", mert nem tudtok belekötni, mivel normálisak. Viszont mi, normális emberek látjuk, hogy milyen szerencsétlenek vagytok, ezért szóvá is tesszük. Miért is, ne? Ingyen cirkuszt csináltok, bohócok. Fogalmunk sincs mi az?! Látjuk milyen idiótát csináltok magatokból. Majd kinövöd.

UI.: Inkább a nyelvtannal foglalkozzál, hülye gyerek!

2011. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló nem azt mondom h azok nem tudják akik nem emok hanem azt h a többség csak pózerségből utál minket közbe aztse tudta mit jelent ; )

tulajdonképpen fogalmazhatok úgyis h megszoktuk mit gondolnak egyesek rólunk , én is emokid vagyok és ráadásul bis*ex de ezzel nektek mi foglalkozni valótok ? O_o aki b*zi az b*zi..aki meg hülye haljon meg ,nem ? de xd

2011. aug. 23. 18:42
 8/31 anonim ***** válasza:

1-nek

még gyermekkoromban én is megtettem párszor,de csak vinoman.Pár éve viszont folyamatosan ki-belekeveredek a depibe,mégsem vagyok emo. :)

2011. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%

Erre én is kíváncsi vagyok :D

nekem nincs bajom velük...sőt... bírom őket :P

Adnak magukra,szépek,jól öltöznek,és hogy bevalljam...köztük vannak a leghelyesebb srácok ;$$

Kár hogy senkit nem ismerek személyesen aki emo :/


Ők is ugyanolyan emberek mint akárki más basszus :O

nem bírom akik elítélik őket -_-"

15/l

2011. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel az önsajnáltató világnézettel van sokszor bajom (tudom nem minden emo olyan) Idegesít az állandó szomorkodás, meg problémázás, meg érvagdosás holott általában semmi okuk nincs a szánalomra. (ha éheznének, meg háborús övezetben élnének megérteném, de a többség csak elkényeztetett tini) Az állandó önsajnáltatás meg szerintem undorító...szar a világ? Tegyél valamit ellene. Kiközösítenek? Menj és barátkozz, és igenis lesz aki elfogad...és nem csak ülj AFC-t hallgatva miközben "vagdosod magad".


Meg a stílusnak a nagy része külsőség, ami ráadásul más stílusokból lopott. (pl hajviselet és a csőnaci visual key-ből jön, a kockás övek és felemás fűzős cipők punk jellegzetességek, a fekete szín meg a könycseppek az arcon, pedig gothic, és dark stílus.)


Na jól összefoglaltam? :D

2011. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!