Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szóval, tudom hogy már millióe...

Szóval, tudom hogy már millióegyszer feltették a kérdést de még mindig nem értem mi a bajotok az emokkal?! Többi lenn.

Figyelt kérdés

Igen tudom "rosszul néznek ki " , "undorítóak" , "fúj" , "vagdossák magukat " stb..

Ez nektek mire jó? Igen emo vagyok és sztem egyéni szocproblem hogy az emok mit csinálnak..ha mi lesz*rjuk h a "normális" emberek mit csinálnak akkor nektek minek kell beleütni az orrotokat abba hogy mi mit csinálunk ?

Már világdivat az is hogy leb*ziztok minden emo-t közbe f*ngotok nincs miaz..jól gondolom ?

18/F


2011. aug. 23. 18:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Nézd szar dolgok mindenkivel történnek. Én súlyos betegen születtem, három hónaposan műtöttek, majd 12 évesen újra...most viszonylag egészséges vagyok, de a vesém bármikor bemondhatja az unalmast. :S És tudom mi az a szerelmi bánat, baráti árulás stb...

De ez nem ok arra, hogy emos legyen. Én azt hiszem, hogy ha ülünk és sajnáljuk magunkat, csak rontunk a helyzetünkön. Én harcolok, és megpróbálok tenni a rossz helyzetek ellen. Valószínűleg ezért éltem túl eddig is, és fogok eztán is. És én még szerencsés vagyok, mert jó életem van. Szerintem ha kint éheznél valahol Afrikában, vagy valamelyik háborús területen rettegnél...akkor lenne okod sírni. De addig szerencsésnek kéne mondanod magad, és hálásnak az életért.

2011. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

ez gáz O.o jobbulj o_o

igen de ..nekem alapból bejött ez az egész és alapból nem is akarok meghalnin csak akkor mikor kidobnak v vmi..

de tudod én amikor történt a tragédia elhatároztam na h most itt és nem tovább..

2011. aug. 23. 19:48
 23/31 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom veluken nem visekedem ugy,de oltozkodésre igy nagyon emo vagyok,állitolag. és szeretek oket,van sok ismim,és veluk sokkal jobban eltudok beszellgetni mint a "rendes" emberekkel.szal nekem semmi bajom veluk,en szeretek oket+tetszenek is:)L/14
2011. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
elolvastam az osszes komit és tényleg nagyon igazad van kedves kérdezo:) az h sokan le b.ziznak ne torodj vele,a lényeg h te tudod h nemvagy az:) 2.engem meg le k*váznak mert irok ide gyik-en sok heylre,és ha tanácsot proballok adni,ezmiatt,nagyon sokan,szal mindnekiben csak hibat keresnek az emberek,de én elfogadom az emo-t+hajam meg oltozkodésm nekem is nagyon hasonlo:) sorry,kicsit hosszu lett,ja és végul nekem legjobban az ilyen "stiusu" azaz emo pasik jonnek be,ott vannak a leghelyessebbek:) L/14
2011. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Engem NEM érdekel, hogy emo vagy. Nem bánom, kövess csak olyan stílust, amilyet szeretnél. Azt sem bánom, hogy unatkozol és ezért felteszel egy ilyen kérdést, ami már a szándékos provokáció határait súrolja.

Azt viszont most megmondom neked, hogy egy utolsó alpári kis roh@dék vagy, ahogy itt az emberekkel beszélsz. Trágár kis porb@fingó vagy, akármennyire is igyekszel osztani az észt.


Emo, rocker, hippi - ha sz@r ember vagy, mindegy milyen a stílusod, utálni fognak az emberek. Esetleg a hasonszőrű görények kivételével.

Azon mered felkapni a vizet, hogy valaki lebuz*z? Még szép, hogy leb*ziznak ha úgy nézel ki és ráadásul te magad írtad, hogy bisex vagy.


Persze és ezt 18 évesen biztosan tudod! Az emo stílus velejárója a kis patkány csontkollekció kissrácok elnőiesedésedése, meg a homokos öltözködés.

Le merem fogadni, hogy ha gyermekkorodban a szüleid egy cseppet is foglalkoztak volna veled, odafigyeltek volna milyen társaságba keveredsz és sportra neveletek volna, most nem lennél ilyen kis hímnős sz@rzsák.

2011. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Előttem szólóval értek egyet :D


Én rockot és metált hallgatok, de nem fikázom azokat akiknek ez nem tetszik, vagy leszólják a stílust. Pedig hidd el nem csak az emokat szokták megszólni. A rockereket pl igénytelennek és agresszívnek tartják, pedig ez nem igaz...

2011. aug. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nekem igazából nem igazán vannak jó tapasztalataim az emokkal.

Pl múltkor a barátnőimmel egy este leültünk a közeli parkba. Volt ott egy emo banda is, azt hiszem 2 lány 3 fiú.

A lényeg, hogy elkezdtek pisszegni, aztán odajöttek hozzánk. Az egyikkel elbeszélgettem, mondta hogy bu-zi, a másik csávó meg a barátja. Egyébként elég ellenszenvesen viselkedtek, köcsög diszkósnak tituláltak minket, holott nem is vagyunk azok. :) A srác akivel beszélgettem, elég rendesen be volt füvezve.

Aztán bunkóztak, szval elmentünk. De még utánam kiabálták hogy rondák vagytok, meg hogy köcsög diszkósok. Na most kérdem én, ha ezek ennyire utálják az átlag embert, akkor nekünk miért kellene szeretnünk őket? :)


Meg amúgy ismerek pár emót, de mindegyik szétcsúszott bunkó.


Persze mindig vannak kivételek. Ha te az vagy, az vagy. Én továbbra sem szívlellek titeket. Bocsi.

17L

2011. aug. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

kedves 22:56 rohattul nem unatkozok és EHHEZ A SZÜLEIMNEK SEMMI KÖZE . Engem nem zavar ha leb*ziznak de amikor a haverjaimat b*zizzák le ok nélkül már ne is haragudj..meg aztán én vagyok a köcsög bunkó nézz magadba h beszélsz -.- csak kérdeztem egy kérdést nem kell megenni xd

utolsónak meg köszi a NORMÁLIS választ ; )

2011. aug. 24. 10:45
 29/31 A kérdező kommentje:
06:07-es nekem nincs bajom a rockerekkel bírom őket de nagyon utálom mikor valakit fikáznak a semmiér -.-
2011. aug. 24. 10:48
 30/31 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán jön be ez az életszemlélet, főle nem tizenévesek körében., akik azt hiszik, hogy húdenagy élettapasztalattal rendelkeznek. Az emo stílus egy divathullám volt, és mára lecsendesedett, szóval a mostani emo-k szerintem általánosságban már nem igazi pózerek, esetleg tényleg elmélyülhettek a stílusban.

Mindenki úgy gondolkozik, ahogy akar, addig semmi bajom, amíg másokra nem próbálják ráerőszakolni ezeket a nézeteket, illetve nem akarják kényszeresen meggyőzni őket, hogy mennyire jók.

Amit már nehezebben tudok tolerálni, azok a külső jegyek.

Nincs bajom az extrémebb dolgokkal, de ez a hajviselet, mint akit megnyalt a tehén-.-

Bármilyen stílusú FÉRFI, ha festi a körmét, megszűnik férfi lenni a szememben. A szemfestékre is ugyanez vonatkozik. Agyonszurkált arc se valami előnyös.

és a VÉGKÖVETKEZTETÉSEM: ez csak egy átmeneti időszak. lehet, hogy te ezt még nem látod, de pár éven belül ki fogod ezt nőni. el tudod magad képzelni dolgozó családapaként kifestett körömmel cicanaciban mászkálni? gondoltam, hogy nem. ez nem egy életstílus, és hosszútávon nem tartható fenn, mert senki nem fog komolyan venni.

20 év múlva jót fogsz kacagni a fiatalkori képeiden, és nem fogsz örülni, ha a fiad sminkelni fogja magát. biztos elfogadnád, de nem hiszem, hogy ez az álmod.

remélem sikerült kicsit megértetnem, hogy én hogy látom az emokat. (egyébként punkokra, gothokra, stb. is ugyanez vonatkozik nálam)

2011. aug. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!