Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szóval, tudom hogy már millióe...

Szóval, tudom hogy már millióegyszer feltették a kérdést de még mindig nem értem mi a bajotok az emokkal?! Többi lenn.

Figyelt kérdés

Igen tudom "rosszul néznek ki " , "undorítóak" , "fúj" , "vagdossák magukat " stb..

Ez nektek mire jó? Igen emo vagyok és sztem egyéni szocproblem hogy az emok mit csinálnak..ha mi lesz*rjuk h a "normális" emberek mit csinálnak akkor nektek minek kell beleütni az orrotokat abba hogy mi mit csinálunk ?

Már világdivat az is hogy leb*ziztok minden emo-t közbe f*ngotok nincs miaz..jól gondolom ?

18/F


2011. aug. 23. 18:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én igenis azt mondom,hogy egy fiú ne sminkelje magát, és ne járjon csőnaciba, és ne vasalja a haját, mert nem cuki hanem b.zis. Totálisan eltorzul a férfikép a mai fiatalokban.
2011. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

1 :lesza*om a nyelvant

2 : ingyen cirkusz ? jó szórakozást

3: "haljá meg" köszi a jókívánságot


Rengetek "normális " haverom van akik nem emo-k azok mér nem ilyen antiemok*csögök ? o.o

2011. aug. 23. 18:56
 13/31 anonim ***** válasza:
34%
Aki nem szereti az emo-t már köcsög? Na most ki előítéletes, és goromba?
2011. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
19%
Te feltettél egy kérdést, én normálisan válaszoltam...de ha ennyire tudod fejtsd már ki mitől emo egy emo? Cáfolj meg ha nincs igazam, abban amit leírtam.
2011. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

igen drága utolsó jól megfogalmaztad és én vagyok a k*csög és a goromba :A

minket leb*ziztok (már akik leb*ziznak mikor semmi joguk nincs hozzá ) akkor ti k*csögök vagytok..tisztelet a kivételnek nem szeretnék általánosítani..

b*szki egyél már meg XD szerinted pont beléd akarok én beléd kötni ? ;)

2011. aug. 23. 19:06
 16/31 anonim ***** válasza:
Azért b*zizunk le drága kérdező, mert konkrétan nem lehet belőni, hogy éppen fiúk vagytok vagy lányok. Mert teljesen eltorzult a férfiképetek, "elnőiesedtetek". Mellesleg legtöbbetek b*zi.
2011. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Nem utolsó sorban úgy is viselkedtek, mint a kislányok.
2011. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

oksi köszi a választ ; )

engem kül rohattul nem zavar ha leb*ziznak..az igazság nem mindig fáj hmm..:P

csak az a gáz h sokatok ( emelem kalapom a kivételnek) úgy ítélnek meg egy emo "kinézetű" emberkét aki csak a "stílust" szereti..

2011. aug. 23. 19:28
 19/31 anonim ***** válasza:

Én hol b.ziztalak le?


A ruháról mondtam, hogy szerintem b.zis...de egy szóval sem b.ziztam le senkit.


Látod ez a bajotok, játszátok itt a nagy áldozatot, ti vagytok akiket a világ nem "ért" meg, és nem fogad el...holott ti rekesztitek ki magatokat ezzel a viselkedéssel. Mertén egy szóval sem bántottalak téged, de te rögtön támadtál és köcsögöztél...

2011. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
de könyörgöm cica nem rád értettem , tudsz olvasni?XD nem azt mondtam h TE v csak nem azt mondtam TE h b*ziztál le ... de kül. vannak olyan emo-k akiknek tényleg nagy fájdalom volt az életükbe és nem volt más módszer .. köztük vagyok én is és ez nem sajnáltatás..azért azt az égvilágon nem kivánom senkinek h azt éle át amit én..lehet nektek nem nagy cucc ami történt de nekem az...és igen mondhatjuk h hülye meg őrült lettem mer ez így van..de a "stílus" eddig is teccet szval szerintem nincs veszteni valóm :P max h a fél világ utál és h megdöglök de azt kinemsz*rja le ;)
2011. aug. 23. 19:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!