Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eredeti D&G, Armani, Ck, Ralp...

Eredeti D&G, Armani, Ck, Ralp Lauren, Gant, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Dsquared márkák valóban megérik a pénzüket?

Figyelt kérdés

Eddig Levi's-ben jártam, amivel a mai napig elégedett vagyok. A fentebb említett márkák minőségileg milyenek egy Levis-hez viszonyítva? Tartósság szempontjából mire lehet számítani.

[link]


2012. aug. 6. 17:01
1 2
 11/20 laci911 ***** válasza:
0%
Figy a dg ,ck dsq az mind belépő a gazdagok közç boss talán az ami elegáns és mégis bárhova j? buli vagy valami más....ezek a márkák mind megfizethető be van még pl egy boss géppel készült pulovert hasonlítunk össze egy sima diesellel az sima embernek nem fog menni Míg meg nem nézzük a belső címkét az egyik 100% virgin wool a másik cotton ez ég és föld csak húz végig az ujjad és megtudod....
2012. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
na most ezt írd le érhetően tagoltan is:D
2012. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ja az ingek 15ért voltak akcióba asszem.

Nem tudom tart-e még.

2012. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok

11. (23:04-nek, laci911)


Igazából nem tudom kivenni mit akarsz írni, pedig 10-szer olvastam át, csak részleteket tudok kivenni.

"...a dg ,ck dsq...ezek a márkák mind megfizethető ..." - 1. Ember normális vagy? A legtöbb embernek, már az Adidas és Nike is elég drága, te meg itt luxusmárkákról beszélsz, hogy megfizethetőek. 50.000Ft-os póló megfizethető? Igazad van, a kérdés, hogy ki mennyit keres.

2. Sima Diesel-el? Hallottál már a Diesel Black Goldról? A Diesel StyleLab-ról? És a Diesel Denim Gallery-ről (?), amely különleges odafigyeléssel, valódi kézimunkával, extra anyagok felhasználásával készít ruhákat, kollekciókat, és például ezeket a Diesel ruhákat az egész bolygón jelen pillanatban is csak 4 üzletben lehet megvásárolni.

3. Van Diesel Denim Gallery felsőm, DieselStyleLab napszemüvegem, és Diesel Black Gold kabátom: hidd el, tudom mi az, hogy minőség, nem kell magyarázni: itt már mindegyik darab erősen 100.000Ft feletti összeg volt, némelyik inkább a 200.000 Ft-hoz volt közelebb.


4. Amilyen jól írsz, beleértve a tagoltságot, értelmetlen mondatokat, ékezetről és helyesírásról nem is beszélve te biztosan nagyon értesz ezekhez a márkákhoz, hogy melyik milyen minőséget ad. Biztos hordod ezeket, hogy tudsz véleményt írni. Dobálózol itt ilyen szavakkal, hogy 100% virgin wool, azt hiszed nagyot mondtál, pedig valójában hülyeséget, kinek kellene olyan pulóver, ami 100.000Ftba kerül és még mosni sem lehet, csak vegytisztítani. Hétköznapi ember bevágná a kukába, mert hiába "100% virgin wool", ha még ki sem tudná mosni a 16 éves középiskolás fiának, a 15.000Ft-os Puma meg simán mehet a mosógépbe.


5. Azt sem fogtad fel, hogy ezek a gyártók inkább gyártatnak: mitől lenne óriási különbség minőség terén egyik másik gyártó között, ha ugyanott készíttetik a szemüvegeket, parümöket, kiegészítőket, ruhákat, órákat.

Azt hiszed van Armani meg D&G óragyár, szemüveggyár? Nagyot tévedsz. Még ha fáj is, de ez az igazság. Sokan ilyenkor koppannak. És még a legnagyobb "poén" az egészbe, hogy eladják őket 5-szörös áron(ahhoz képest, mint azokat a termékeket, amik a gyártó saját eredeti nevén futnak), és még csak nem is a legminőségibb cégekkel gyártatják ezeket le...


6. Köszönjük az értelmes hozzászólásodat, ha megtanultál írni és lesz 1-2 darab luxusmárkás ruhád, ami a kérdésben szerepel, akkor várunk vissza...

2012. aug. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

vágod ez a srác minden hova irkál és ezzel nincs baj de mindenhova értelmetlenül!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2012. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
de egyébként ez a Dieselt kicsit túl hypolod mert oké vannak drága almárkái de akkor sem 1 lapon említendő a egy Guccival vagy Ermenegildo Zegnával.
2012. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%

"...de egyébként ez a Dieselt kicsit túl hypolod mert oké vannak drága almárkái de akkor sem 1 lapon említendő a egy Guccival vagy Ermenegildo Zegnával..."


Szerinted mi a jobb: a mosógép vagy a hűtőszekrény? Mindegyik másra jó szerintem.

Kb. ennyi a közük egymáshoz a Guccinak és a Dieselnek. Teljesen más stílust képviselnek. A Diesel elsősorban hétköznapibb, fiatalosabb stílust képvisel, míg az Armani, Gucci, D&G, Ermenegildo Zegna ruházatok elegánsabb, öltönyös helyeken ismertebbek. És ezt használja ki sok cég, lásd a linkemet:

[link]

Sport feliratú pólók 150 euróért? Ki az az őrült aki ezt megveszi.

Az a helyzet, hogy ezek a cégek hétköznapi stílusban erősen elvéreznek a Diesel mellett, kerülhet éntőlem 500 euróba is akár az a póló, A Dieselnek legalább van stílusa, és milliószor jobb pulcsik, pólók, farmerok vannak a hivatalos oldalon is, mint egy Gucci, vagy D&G oldalon.

Van 1-2 Armani felsőm, és véleményem szerint a Diesel-nek sokkal jobb az anyagminősége, ez az igazság, sokkal mérettartóbb például. Ennek ellenére az Armanit szeretem.


Én amúgy nem kampányolok egyik cég mellett sem, azt veszel meg, amit akarsz. Megvehetsz éntőlem 150.000Ft-ért is egy pólót, amin "SPORT" felirat van, vagy Madonna, vagy Coca-Cola(ugye D&G weblapja), csak azt tanácsolom ne mond el senkinek mennyibe került, mert komplett hülyének néz.

Nekem szólták már le az Armani cuccaimat, és a Diesel-t is:ruhát, napszemüveget, parfümöt, ruhát, cipőt mindkét előbb említett márkából arra hivatkozva, hogy van ám ennél jobb is. Erre azt válaszoltam: "persze, akkor vedd meg, nem állok a bolt ajtaja előtt, nyugodtan megveheted". Erre persze a sértődés volt. (Miért, szerinted nincs igazam? Megveheti, ha jobb.)

Szóval véleményem szerint akkor kritizálja valaki az én kedvenc márkáimat (Armani, Diesel), ha Ő maga jobbat tud venni. Te is kimondod itt a "nagy" neveket, de vajon kíváncsi lennék mi lapul a szekrényedbe.


2 napja szólták le a Samsung Jungfrau klímámat(Samsungnak ez prémiumkategóriás készüléke), mert hogy a Daikin ilyen meg olyan jó klímában. Tudom hogy jó/jobb. De visszakérdeztem: "Neked milyen van?" - ja semmilyen. Akkor mit pofázik az illető a Daikinról, ha neki semmilyenre sem telik és izzad a 40 fokban? Csak sajnálni tudom az ilyen embereket.

2012. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen ezek a brandek amiket írtam üzleti vonalon erősek.Hétköznapra szerintem amúgy is hülyeség 150euros pólót venni.(Boss webshopba volt ami tetszett 80euróért de az is rengeteg azért 1 pólóért)

Nekem nincsenek Gucci se Zegna cuccaim csak azért írtam mert a luxust a diesellel fogalmaztad meg közbe azért annál jóval komolyabb márkák is vannak.És az alap diesel az meg inkább prémium márka.

Az én szekrényemben nincsenek luxusmárkák leginkább Tommy Hilfigert hordok.

Megkérdezhetem amúgy mennyi idős vagy?

2012. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megkérdezheted:26 éves vagyok.

És bocs, nem akartam bunkó lenni, még ha annak tűntem is. Csak pont mostanában mint említettem, hogy a ruhámra is beszóltak, pár napja a klímámat szidták, hogy van jobb, és nem tudom mire vélni, hogy mire fel:

-ha valakinek jobb van, akkor nem illik dicsekedni,a másikét leszólni, mert az nagyképűség. Nyilván mindenki a legjobbat venné, ha nem számítana a pénz. Én is Ferrarit vennék, ha lenne annyi pénzem.

-ha az illetőnek ilyen sincs, mint nekem, akkor mire fel szólja le az enyémet? Vegyen jobbat. Adott a lehetőség.


Én nem akarok öltönybe járni, hétköznapi fiatalos stílusba, a Diesel egy gyorsan megújuló prémium márkának számít, gyorsan alkalmazkodik az igényekhez, minőségében még nem csalódtam.

De mint említettem sokan dobálóznak itt a nevekkel, közben ha felmennek ezen márkák hivatalos online webshopjára, akkor 1 pólót vagy 1 nadrágot nem találnak normálisat. Ha nyernék a lottón, akkor sem vennék ezen gyártóktól hétköznapi ruhákat ennyi pénzért, mert ez már tényleg értelmetlen dolog. És ezt tényleg nem irigységből mondom.

Általában mérethiányos termékeket külföldről belehet szerezni jó áron, sok oldal van: talán a legismertebb a yoox.com, de a hivatalos Armani és Diesel oldalon is szokott lenni szezon végén 50%-os akció. Pólót általában (Ft-ban) 10.000 körül, pulóvert 20.000 körül, nadrágot 40-50.000Ft körül szoktam venni, ez az átlag. Ha nagyon tetszik, de tényleg nagyon, akkor max kiadom ezeknek a dupláját érte, de akkor már nagyon jól nézzen ki az a cucc. Kipróbáltam ezen márkák extra változatai közül 1-2 cuccot, büszke vagyok a DieselStyleLab napszemüvegemre, nagyon jól néz ki, de bevallom, nem ért meg ennyi pénzt. Egy biztos, nem látok talán MO-on még egy emberen ilyen napszemüveget, de kb. ez erről szól. És kb. erről szól az 50-60.000Ft-os póló is. Tudja mindenki, hogy nem éri meg, de valaki mégis megveszi.

2012. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 laci911 ***** válasza:

Így visszanezve hogy miket írtam miket írtal a diesel style lab meg a masik all bradje valahogy keresesek alapjan semmi joforman turkalo színtű abbol is legalja...hiaba a vilagol fel üzlet van szar az szar ...

Draga markakat a magyarok jó nagy szazaleka nem egedheti meg maganak mivel fizetesenek több szorose igy marad az ami aki meg kicsit is jól el az meg joforman az alap markakat veszik a hilfigert meg a gant ot mert ugye sokan veszik es mar elfogadot ....arilag lehet hogy olcso vagy nem annyira sok meg 30% al olcsobban is de gagyik csak penzkidobas ...virgin wool meg jó csak a coco c iganyoknem ertik meg hogy vannak ruhak amik nem a mosogepbe valok hanem tisztitatni kell őket penz de ha mar valaki 200 k ert vesz valami akkor nem otthon fogja tisztitatni ez ilyen nem ertem hogy olyan emberek minek írnak akik nagyzolnak a turt ruhaikkal es magyaraznak hogy dg coca colas polo szar 200 euroert ...tudom nem er annyit de senki nem mondta hogy 100k fizetesselvegyen ilyet valaki ezt annak talatak ki aki 3000 eurot keres meg kinn es joforman proli eletet el kinn at lehet verni ilyenekkel ...amugy ha valakinek nincs sok penze akkor ott az invitex group es joforman ez megfizethető is nem tartos de 70%os akcioval ne is vard

2017. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!