Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van pénzetek márkás ruhákat...

Van pénzetek márkás ruhákat venni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 14:42
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
91%
nincs
2009. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
84%

Nincs...

De ha lenne, akkor sem vennék 20.000 Ft-ért nadrágot, vagy felsőt. 20.000-ért elvárom, hogy aranyból legyen! Mellesleg, sosem értettem, hogy emberek, hogyan képesek kiadni ennyi pénz egy nyamvadt nadrágért. Véletlenül elesel vagy valami probléma történik, kiszakadt, aztán nesze neked 20.000 Ft. Más meg éhen hal...

2009. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos nem engedhetem meg magamnak, de nem is érdekelnek nagyon a márkás cuccok, maximum cipőben és táskában. A táskám Nike, és ennyi.Meg mostanában szeretnék magamnak venni egy Nike cipőt, de egyébként mindenem kínai, legalábbis nem márkás, de nem is zavar.
2009. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
67%
Csak márkás ruhát hordok, de azt én sem engedhetem meg magamnak, hogy csak Guccit, D&G-t meg LV-t hordjak. Vannak nagyon márkás és kevésbé de hazai viszonylatban márkás ruháim. Mindig mindenben a minőséget nézem!!! És soha nem nézek le senkit sem, csupán azért, mert neki nem jut drága ruhára.
2009. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
80%
Van. De nem az alapján döntök, hogy márkás-e vagy nem. Ha 1500 forintért látok egy olyan cipőt, ami nekem tetszik, és jól áll, akkor megveszem. Ha meg márkás boltban látok meg valamit, akkor azt veszem meg... Egyáltalán nem érdekel amúgy a márka, csak az, hogy jól érezzem magam benne, legyen az olcsó vagy drága.
2009. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
89%
Lenne végülis, de sajnálom rá. Mondjuk ha kapok ruhára 20.ezer Ft-ot, sokkal jobban érzem magam ha veszek belőle 3 nadrágot, meg 4 felsőt mondjuk, mintha vennék csak egy nadrágot ami márkás. Volt már márkás ruhám, /2 mustang farmer, mustang cipő/ de nem vettem észre túl nagy minőségbeli különbséget. Csak azért meg nem fogok annyi pénzt kiadni érte hogy rá legyen írva a márkajel. Én piacról és kínaiból, vagy olcsóbb butikokból öltözködöm, de eddig még soha nem volt belőle kissebbégi érzésem.
2009. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
59%
van:)
2009. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
89%

Nincs feltétlenül szükség márkás holmikra:)

Néha még a turikban is vannak jó cuccok:D

2009. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
88%

nem nagyon van...

nadrágot is max 4-5ezerért veszek,fölsőt 2-3....(de ez a felső határ)

2009. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
89%

Nem igazán vagyunk anyagilag eleresztve, de szerintem egy kis gazdálkodással is lehet csinos az ember. A cipőimmel vagyok én is igényesebb, gyűjtök inkább egy 15-20 forintos bőrcipőre, ami évekig húzza és még jól is néz ki. Nadrágban 5000 ft a legtöbb amit hajlandó vagyok kifizetni, plázákban vannak olcsóbb üzletek ott jó kis nadrágokat lehet találni. Felsők terén én a philip russelt preferálom, sokféle jó ruhájuk van,2000 ftért már lehet pulóvert is kapni. Színesek és elegánsabbak is vannak. Ha meg nem bírja olyan sokáig, akkor veszek másikat, nem nagy érvágás és változatosabb is mintha 10 000 ftért viselnék egy pólót, amiből másik ötöt vehetnék akár.


Amúgy a pénzemet sokkal inkább költöm könyvekre,magazinokra, mozira,színházra, szóval ha nem lennének egyéb hobbijaim talán én is kitudnék dobálni magas összegeket pár ruhadarabért.

2009. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!