Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van pénzetek márkás ruhákat...

Van pénzetek márkás ruhákat venni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 14:42
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
0%
Ja,és soha nem mennek tönkre a ruháim,cipőim...Fogalamam sincs,az emberek miért gondolják,h ezek tönkre mennek...
2009. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
84%
Van.. Az első oldalom említett csoportokból még az utolsót is... Persze nem Armani cuccokkal van tele a szekrényem, de egy-két kabát meg nadrág hasonló kategóriájú, szemüveg és nepszemüveg pedig csak ez a kategória. C&A-ban és H&M-ben nem is szeretek vásárolni, de néha szoktam, habér ez már csak az ízlés kérdése. Egyértelműen nem érdekel, hogy más mit vesz fel, nem nézek le senkit ha nincs legalább 1 Dior kabátja.
2009. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
49%

Van egy butik, ahol egész jó minőségű ruhákat lehet kapni, de csak nagyon ritkán vásárolok ott.

Ha márkás ruhát szeretnék, akkor azt turkálóból szerzem be, mert egyelőre nincs keretem újra. Egyébként sem adnék egy felsőért 8000-10000 ezer forintot.


(Az egyik ismerősöm mesélte, hogy képzeld, vettem egy új kapucnis felsőt a retróban. Egyszerű, a hátán van egy tigris csillogós kövekből, az elején pedig retro. 17000 FT. Szép-szép, na de ennyiért?)

2010. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
nincs. és szerintem fölösleges is:) Olcsóbb boltokban is szuper ruhákat lehet venni:D
2010. márc. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
90%

Okosan kell beosztanom, de azért akad. Már nem a márkát nézem, hanem az anyag minőségét, a szabásmintát, a kidolgozást.

Épp ezért a Retro sztem egyáltalán nem márka, tripla áron adják a gagyi minőséget.

2010. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

nincs

apám nem fizet gyerektartást anyukám is csak 80.000-t keres úgyhogy csak kínaiból kapok ruhát

2010. ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
57%

nem,mert anyumék nemrég válltak el,és igy a 90.ezerből élünk 2en..

eddig is 2 márkás cuccom volt: converse cipő,nike táska

16/L

2010. ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
39%
Hát... Akad márkás cuccom: cross farmer, converse táska (3 db), pulcsi, cipő (4db), tolltartó, pénztárca, Levi's farmer, Puma póló, Mission póló, Kenvelo pólók...hm...asszem ennyi. De a cuccaim nagy része New Yorkeres (Fishbone, Amisu)...
2010. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Lenne, de én mentálisan nem vagyok hajlandó bizonyos összegeknél többet adni egy-egy dologért, mert az értékrendem úgy diktálja.

Gondolom, hogy nem minden gazdag ember jár Ferrarival, csak mert lenne rá pénze. Ha valakinek valami nem a hobbija, nem a megszállottja az ügynek, akkor miért költene a dologra többet az ésszerűség határán felül?

2010. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

A márka szerintem nem minden. Vannak márkás ruhák, melyek csapni való anyagból készülnek. Most nem tehetem meg, hogy több ezret kiadjak egy-egy ruhadarabért, de ha megtehetném se tenném.


A márkás öltözéknél számomra fontosabb az igényesség. S bár a kettő nem zárja ki egymást, de nem is összetartozó elem.

Mindenki maga tudja, mire költ többet, mi a fontosabb. Ha a golfozás lenne a mindenem, biztos sokat költenék egy-egy új ütőre vagy golfcipőre.

2010. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!