Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van pénzetek márkás ruhákat...

Van pénzetek márkás ruhákat venni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 14:42
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
85%

Nincs

válság van

2009. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
92%
Arra nincs pénzem, hogy újonnan vegyek márkás ruhákat. Viszont rengeteg jóminőségű, márkás holmim van angol használtruha boltból, fillérekért:)
2009. szept. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
65%
Hát figy, akár lehetne is , de én azért nem veszek márkás ruhát, a többi ruha is ugyanabból van , csak legfeljebb a márkajel nincs rajta... Viszont cipőre kényes vagyok:D(fiú létemre) ebből azért inkább megveszek 1 fokkal drágábbat, és sokáig bírja, a kínai cipők alig bírnak félévet, vagy annyit se (nálam legalábbis)
2009. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
91%
Nincs
2009. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
52%
van, pl 28ezres ing, huszonezres cipők, 20ezres sál stb
2009. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
91%
Volna pénzem márkás ruhákat venni, de ritkán vásárolok bármilyen ruhadarabot 15-20ezer felett. Nem érzem magam márkafüggőnek, csak álljon jól az a ruha, amiért pénzt adok ki. A cipő, az más tészta. Nagyon fontos, hogy kényelmes legyen. Az meg, hogy milyen márkájú, az teljesen mindegy. Ráadásul van egy kisfiam is, szóval azért tudom máshova is tenni a pénzt. Amit nem költök el, azt beteszem a bankba neki. És többnyire ezt választom a márkás ruhák helyett, mert olyan jó érzés arra gondolni, hogy elindíthatom majd az életben, vehetek neki majd lakást, ha felnő.
2009. szept. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy miért kell lepontozni azokat, akik azt írják, hogy van? Választ adnak a kérdésre...
2009. szept. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nincs, még tanulok, és nem tudok mellette munkát vállalni, de apunak lenne rá pénze, de nem ad. De nem is vágyom rá.
2009. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
53%

én szinte csak turkálóban vásárlok,és szinte csak márkás darabjaim vannak,egyetlen egy kínai ruhám sincs...hm na ehhez mit szóltok????

itt le írhatom bátran de senki sem tudja "turis" vagyok.

azt gondolom így is nézhet ki jól az ember és márkásan.

2009. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
15%
Lenne,de utálom a márkás ruhákat,én csakis és kizárólag kínai olcsó ruhát vagyok hajlandó felvenni.És különben se érdekel a divat,sőt még utálom is.18/L
2009. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!