Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van pénzetek márkás ruhákat...

Van pénzetek márkás ruhákat venni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 14:42
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Van,és szerintem mindenkinek van! hogy hogy értem? Úgy hogy minden kereső képes ember megveheti,csak az a kérdés,hogy mire szeret,mire akar, költeni,illetve mi a fontosabb számára. Vannak akik egy hétvégén több tízetzret elköltenek bulira,piára, de közben meg nincs igényük arra hogy hosszú használatú jobb minpségü cuccokat vegyenek, van aki egy órás koncertér kiad 30 ezer forintot,aztán kész,van aki elzabálja a pénzét,van aki családra költ.Tehát ki mire költ az változó.Van akinél a kinézet a fontos,mert így érzi jól magát. Én speciell szivesen kiadok akár 25 ezret is egy csukára,mert jól érzem benne magam, meg megbámulnak benne,és sokáig is tart,van amit 5 évig is használtam,bár több csukát szoktam párhuzamosan mindegy. de filmet soha nem vennék meg péládul,mikor letöltöm és megnézem egyszer aztán kiunt kategoria. Tehát ki erre ki amarra szeret költeni. Ez változó
2010. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Mivel szegény családban nőttem fel, és most vagyok 23 és még itthon élek, hiába van több pénzen nem költöm el mert nem lett belém nevelve a költekezés. Ezt csk azért írom, mert hiába lenne mostmár pénzem márkásabb ruhákra, nem veszem meg, mert lelkiismeret furdalásom lenne, hogy minek. Ezért én maradok, a H&m, New Yorker és társainál. Szerintem ezek nem márkás ruhák, a márka nem itt kezdődik. Amit szeretek az Reserved.
2011. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!