Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tennél, hogyan reagálnál,...

Mit tennél, hogyan reagálnál, ha valaki kivágná egy márkás ruhád címkéjét?

Figyelt kérdés
Régi, becsben tartott felsőm belső, márkajelzéses címkéjét kivágta egy családtagom, erre még neki ált feljebb, hogy meggyanusítják, teljesen ki vagyok akadva, egy hónapja eltűnt a felsőm, erre így kapom vissza tőle.:S Már nem lehet ilyet kapni, és nagyon szerettem.:(
2013. jún. 23. 18:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
37%
Hogyan reagálnék? Tökön szúrnám magam, mert ekkora majom vagyok.
2013. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
35%
Ha ettől még nem ment tönkre a ruha, akkor engem aztán nem izgatna a címkéje... Sőt, lehet, én magam vágnám ki, ha zavarna, mert mondjuk szúr!
2013. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
29%

1. Akkor esetleg most és hajtogasd a saját ruháidat, és akkor nem történik ilyesmi.

2. Ne legyél ekkora sznob idióta.

2013. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Rengeteg túrkálós ruhám is van, és igenis fáj, hogy az amúgy is kevés drága ruhám közül az egyik tönkrement, azt meg nem hiszem, hogy mást nem zavarna, és volt/van nagyobb bajom is, de akit tényleg nem zavarna annak kívánom h történjen meg vele, aztán majd kiderül h tényleg nem bántja-e a dolog. Hogy ha keményen dolgozik, vesz egy drága márkás ruhát, tönkretszik. Nálunk be van osztva h melyik héten ki hajtogatja a ruhát, elég sokan vagyunk, akkor pont nem rajtam volt a sor.:S
2013. jún. 23. 19:37
 15/32 anonim ***** válasza:
50%
Engem nagyon zavarna, valószínűleg elbeszélgetnék vele hogy mit képzel magáról. Nem a márkajelzés miatt mert az nem érdekel hanem azért mert hogy jön ahhoz hogy más ruhájában átalakít valamit vagy egyáltalán hozzányúl és nem adja rögtön vissza ahogy észre veszi hogy az nem az övé. Az ilyeneket le kell még az elején állítani mert most csak a márkajelzést vágta ki de ha látja hogy megteheti akkor legközelebb simán le is nyúl majd dolgokat mert elég pofátlan és nem tudja hol a határ.
2013. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
40%
De miért tette tönkre? Azért, mert kivágott egy címkét, amit se látott soha senki? Nem tök mindegy? Én majdnem mindig kivágom őket, mert szúrnak, de amúgy se nagyon van márkás cuccom, mert teljesen hidegen hagy..nem fizetek 8000 ft pluszt egy márkáért. Nem is értelek, hogy ez mért olyan fontos, a felsőnek semmi baja, ettől még márkás is marad.
2013. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
49%
Milyen márka volt az, ami ennyire bosszant? :D
2013. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
62%

Én is szeretem a ruháimat. De MOST KOMOLYAN??? Kivágták az a ******-t cimkét és te ezért nyavalyogsz???? Komolyan? A legtöbben maguktól kivagják mert zavarja őket.

Ettől még baromira nem ment tönkre!

De ha ennyire nagy a bajod, akkor írd rá textilfilccel a márkáját!

2013. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
49%

milyen márkájú volt?

biztos valami hűdefelkapott hogy ennyire bánt...

amúgy hány éves vagy?

2013. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
36%

Te kérted, hogy vágják ki belőle???



Emberek!!! Látom a kérdező leoltásában nagy az összhang. :(


Arra senki nem gondolt, hogy úgy egyébként milyen jogon változtatja meg valaki a másik tulajdonában lévő ruhadarabot?

Az a felső a címkével együtt volt egy komplett egész. Erre valaki, aki nem a tulajdonosa, a tulajdonos megkérdezése nélkül fogja az ecetes ollót és durr kivágja.


Én is ki lennék akadva. Elsősorban azért, mert honnan veszi a bátorságot valaki, hogy a holmimon maradandó változtatást eszközöljön???


Kerítse csak szépen elő és varrja vissza.

2013. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!