Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tennél, hogyan reagálnál,...

Mit tennél, hogyan reagálnál, ha valaki kivágná egy márkás ruhád címkéjét?

Figyelt kérdés
Régi, becsben tartott felsőm belső, márkajelzéses címkéjét kivágta egy családtagom, erre még neki ált feljebb, hogy meggyanusítják, teljesen ki vagyok akadva, egy hónapja eltűnt a felsőm, erre így kapom vissza tőle.:S Már nem lehet ilyet kapni, és nagyon szerettem.:(
2013. jún. 23. 18:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
25%

te fogyatékos, attól, hogy kivágják a címkét ami BELÜL van és CSAK te látod, attól szerinted tönkremegy??

Jó hülye lehetsz, ha ilyeneken veszekszel...

2013. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
90%
Mi közötök van ahhoz hogy milyen márka vagy mért fontos neki? Az a lényeg hogy neki fontos volt, az hogy nektek nem fontos az nem kérdés és nem is érdekel senkit. A lényeg az hogy milyen alapon vág ki valaki valamit egy másik ember ruhájából a megkérdezése nélkül. Vagy egyáltalán hogy meri felvenni. Én tuti olyan nagy balhét csapnék belőle hogy egy életre elmenne a kedve attól hogy hozzányúljon a cuccaimhoz.
2013. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
6%

Ahhoz képest, hogy "nem is érdekel senkit", mi hogyan reagálnánk, ez volt a kérdés: "Mit tennél, hogyan reagálnál, ha valaki kivágná egy márkás ruhád címkéjét?"


Kedves Utolsó, ÉRTELMEZÉS!!!!

2013. jún. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
24%
Ezt kérdezte a kérdező és mi válaszoltunk rá. Miszerint kérdező nem 100as.
2013. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Én megköszönném ha valaki kivágná egy (márkás) ruhámból a címkét.
2013. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Sztem az a fogyatékos ill. nem százas, akinek a szövegértési vmint az értelmezési képessége annyira gyenge h egy egyszerü kérdésre nem tud normális választ adni, csak a másikat leszólni. Kívánom az ilyen gyengeelméjüeknek h tegyen vki kárt a személyes cuccában, aztán majd utána köszönje meg neki mosolyogva amit tett.
2013. jún. 27. 11:30
 27/32 anonim ***** válasza:
30%
Figyelj babám, akkor tett volna kárt a ruhádban, ha szétvagdossa vagy ha belerakja a kályhába. Egy tetves cimkétől nehogy összedőljön már a világ.
2013. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Bratilla ***** válasza:
47%

Nyilván, mi mindannyian vagyunk a gyengeelméjűek, csak te látod jól a dolgokat. Ez annyira egyértelmű.

Na puszi, üdvözlöm a pólódat is.

2013. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
54%

Baromi egyszerű: semmiféle tárgyban nem lehet semmiféle változtatást eszközölni a tulajdonosa hozzájárulása nélkül.


Én sem örülnék, ha a piros kocsimat átfújná valaki zöldre, a cipőmben kicserélné más színűre a fűzőt, letörölné a videokazimat, kivágná a ruhacímkémet stb.


Óriási parasztság.

2013. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a babád, és nem minden kommentelő gyengeelméjü voltak itt értelmes hozzászólások is, bár ezek után nem csodálom, ha azok is értelmezési nehézséget okoztak neked, ill ha nem érthető számodra a kommentem. Én ezzel le is zártam az ügyet, főként h a címke végül előkerült, visszavartam és szebb mint újkorában így aztán a pólóm köszöni jól van...
2013. jún. 27. 13:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!