Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 24 évesen hogy öltözzenek az...

24 évesen hogy öltözzenek az átlagos testalkatú férfiak a nyáron, hogy tetszenek a nőknek, de mégse legyenek figyelemfelkeltőek?

Figyelt kérdés

Eddig fehér pólót, világosabb 3/4 farmert öv nélkül és tanga papucsot hordtam – természetesen zokni nélkül – a nyáron. Ez mennyire nyerő kombináció szerintetek? Napszemüveget, órát és ékszereket nem hordtam eddig. Szeretnék elvegyülni a tömegben. Nem akarom magamra hívni az emberek figyelmét.


Köszi!



2014. márc. 24. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem a tanga papucs teljesen jo nyaron full melegbe a cipobe beleolvad a lábad a szandált én se szeretem marad a papus abbol meg csak a tanga az ami utcára is valo
2014. márc. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
oh 10es akkor te szeretnél a lime green gatyámmal :D
2014. márc. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az összeállítással nincs alapvetően baj, de nekem ez a stílus annyira nem jön be. Én ingpárti vagyok (főleg egy feltűrt ujjú hosszúujjú). A tangapapucs bejön pár nőnek, de szerintem ciki. Utcára még én sem venném fel nőnek sem, a papucsnak a strandon van a helye, ráadásul sztem elég feminin és divatmajomkodós is. Egy mokasszin, jobb (nem klasszik túra jellegű) szandál vagy egy jobb edzőcipő sokkal jobb választás.
2014. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!