Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy átlagos modellnek vagy az...

Egy átlagos modellnek vagy az ilyen vékonyabb nőknek megtudja mondani valaki hogy mennyi a combbősége? Valaki megtudja mondani hogy mennyi a combbősége Irina Shayk-nak? Lányok akik így vékonyabbak nektek mennyi a comb, mell, derék, csipő méreteitek?

Figyelt kérdés

Én combról szeretnék fogyni mert túl nagynak találom és annyira szeretnék olyan combot mint a modelleknek van mint pl: [link] neki a combja tökre tetszik csak nem találom sehol hogy hány cm ezért nem tudom hogy mennyit kéne fogynom hogy olyasmi legyen mint az övé .

Köszi a választ előre is.


2013. ápr. 20. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Tölts fel magadról egy fürdőruhás képet, és egy ügyes grafikus olyan combot csinál neked, amilyet csak akarsz. Majd ha kicsit idősebb leszel, rájössz, hogy a címlaplányok valójában nem léteznek.
2013. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50cm? a tied hány centi körbe?
2013. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az enyém 46-47 cm körbe akkor aránylag nem is annyira vastag mint ahogy gondoltam...
2013. ápr. 20. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:
az tök vékony sztem :)
2013. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!