Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, hordjak melltar...

Mit gondoltok, hordjak melltartót?

Figyelt kérdés

Igazából kicsit szégyenlem, nem is szeretnék oltogatást, csak véleményt, megértést.

Lapos vagyok, nincs semmi mellem, és ez engem eléggé bánt, mindenkinek nagyobbja van nálam ( hord is melltartót), és olyan idétlennek érzem magam.

Arra gondoltam, hogy a legkisebb melltartót felveszem, hogy egy picit teltebbnek tűnjön.

Mit gondoltok, várjak még kitudja meddig (későn érő tipus vagyok), vagy felvegyem?


Mindegyhányéves/L


2010. jan. 14. 20:52
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Szia!Én is hasonló cipőben járok, de nekem még rosszab a helyzetem, mert nekem olyan kicsi, hogy még toppot se tudok húzni, mert akkor már nem látszik semmi...És a legcikibb, hogy a nálam 3-4 évvel fiatalabb barátnőimen látom hogy elhúznak mellettem mellméretben ://

Na mind 1 kitartás! :) együttérzek veled, sőt szinte már irigyellek... :))

2011. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!