Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerettétek a tornadresszt?...

Szerettétek a tornadresszt? Ki hogy volt vele? Csak "statisztikai"lag lennék kíváncsi rá, de van egy sejtésem

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 21:00
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Valami hasonlókat sejtettem , hogy a többség nem szerette :)
2010. jan. 19. 22:14
 12/43 anonim ***** válasza:
59%
A fiú vagyok. Hát most mit tegyek, egyszerűen szerintem vadítóan szexi ez a ruha :D
2010. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
79%
Jajj ne is emlegesd:sÉn 17vagyok és nálunk még mindig kötelező...Még egy nyomvaddt nacit vagy pólót sem lehet rávenni ugyh eléggé gáz:S Egy rémálom kb úgy érezzük magunkat mint a jóllakott ovisok...
2010. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
55%
háhá:D szegények:) vszinű vmi pedofil hajlamokkal ellátott tesitanárotok van..
2010. jan. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
12%
Persze mert a mai csőgatyás-tornacipős lányok nem tudják mit jelent nőnek lenni. Ha férfiruhát hordotok persze hogy nem alakul ki semmi normáli képetek a nőiességről... a tornadressz pedig tesiórára tökéletes ruhadarab (szabad mozgás, ugye), nemmellsleg igencsak nőies (feszülős, csillogós). Hát ez van, ez a generáció el van bszva, és a lányaik még inkább el lesznek...
2010. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
52%
00 02 nem csak egyszerüen a suliban kötelező:S am nő a tesi tanár:D de hát kb olyan mint a terminátor:O:D
2010. jan. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
76%

8.27 kissé szélsőséges meglátás...

Én azért nem szerettem a tornadresszt, mert

1. csak vékony lányoknak áll jól, mindenki másnak (még egy nem kövér, de nőies, telt alkatú lánynak is) borzasztóan előnytelen! Ebben az esetben, ha nem áll jól, nem egy méltóságteljes viselet.

2. nem attól lesz valakinek fogalma a nőiességről, hogy a fiúk és egyes lányok bámulják, kiröhögik és kitárgyalják az alakját. Én pl. bármikor felveszek miniszoknyát csinos, nőies felsővel, és abban jól is nézek ki, de a tornadressz nem áll(t) jól.

3. arról nem is beszélve, hogy ha egy 11-12 éves kislánynak elkezd nőni a melle, nem biztos, hogy ezt azonnal világgá akarja kürtölni.

Nekünk úgy volt, hogy hatodikban páran elkezdtek pólót venni fölé, aztán rövidnadrágot (pl. biciklisnadrágot) is. Sokkal jobban éreztük így magunkat. Tesitanárunk semmit nem szólt, ő nagyon helyesen a lényeggel foglalkozott, hogy mozogjunk!

2010. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
80%

utáltam, sokszor karót is kaptam mert nem voltam hajlandó felvenni.

annyira kényelm,etlen, hogy sírni tudnék ha mégegyszer fel kéne vennem, de szerencsére már nem kell.

én 6 éve tornázok és kipróbáltam már tornadresszben is, de gatyában meg pólóban sokkal kényelmesebb.

valaki írta hogy a tornadressz nőies... NŐIES??? A TORNADRESSZ? te nem láttál még ilyen 60-70 körüli nyanyákat a termálba főni, akik kb tornadresszbe vannak? undorító a tornadressz, semmi nőies nincs benne. lenyomja a mellünket, de viszont a pár kiló fölösleget meg kiemeli. például egy sima pólóba nem jön le annyira ha valakin van pár kiló plusz. nőiesxD még mindig ezen röhögök...

2010. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

tegnap 22:52:

Melyik suliba jársz hogy ennyi idősen is kötelező?

2010. jan. 20. 15:22
 20/43 anonim ***** válasza:
80%

nekem sosem volt semmi bajom vele :)

esetleg annyi, hogy nyáron megsültünk benne, emrt még póló is kellett rá, úgyhogy nyáron kihagytuk :)

most már nem kell dressz, nem hiányzik, de mondom, semmi bajom nem volt vele

2010. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!