Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerettétek a tornadresszt?...

Szerettétek a tornadresszt? Ki hogy volt vele? Csak "statisztikai"lag lennék kíváncsi rá, de van egy sejtésem

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 21:00
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
73%
Leövey Klára közgazd. szki. Az van h két suli egyesült, és akik a másikba jártak azoknak nem is kell, de nekünk...Kegyetlen..Én sem vagyok kövér, de elég nőies alakom van szóval ahogy az rajtam áll...Borzalmas..És akk ha éppen a tesi tanár elküld valamiért akk abban keresztül menni a sulin..
2010. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Budapest? Érdekes én azt hittem valami "eldugottabb" helyen csinálnak még ilyet...
2010. jan. 20. 16:39
 23/43 anonim ***** válasza:
69%
utáltam
2010. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
75%
Nem voltam oda érte, de nem is különösebben utáltam. Szerencsére nekünk is csak ilyen 1-2. osztályban volt kötelező, de már én is nagyon vártam, hogy áttérhessek a "nagylányos" póló+sort kombóra. :)
2010. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
68%
Igen pesti suli. Igazából az igazgatónő egy konzervatív p*csa... És ő találta ki h ez kényelmesebb meg jobb meg minden...Hát tényleg baromi jó mit ne mondjak:S
2010. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
73%

Jajj én is a Leövey Klárába jártam, 4 éven keresztül szívtunk tornadresszben... Az tényleg ciki volt, amikor bejött hozzánk pár fiú tesi órára más osztályból! :D Vagy pisilni kellett és tornadresszben feszítettünk végig a folyosón.

Azt hittem vicc, amikor 9-ben ezzel jöttek, hogy ezt muszáj viselni. Általános iskolában se húztam magamra. Na hát középsuliba megkaptam...:D

Egyébként a vége felé már semmi bajom sem volt vele, mert elég sok talaj gyakorlat volt, ahol kényelmesebb volt a dressz, mint a pólót húzgálni!

2010. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
64%
Előbbiekhez kiegészítve: ha a tornadressz nem lett volna elég, ott volt a minden ünnepélyen kötelező matróz felső... Még ballagáson is... Jó suliba jártam! :P
2010. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
49%

21 15:a matrózblúz édes istenem... ne is mond:S:D

annyira de annyira uuutálom. és olyan igazságtalan h a hajnikosoknak nem kell.. mázlisták:D

am mikor végeztél ott?:)

2010. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
100%

Én is pasi vagyok és nekem is nagyon-nagyon tetszik!

Mondjuk 30-on felül vagyok, szóval régi infóim vannak. Akkor szinte mindenhol kötelező volt. Általános- és középsuliban is engedték a csajoknak a pólót és a nadrágot is. De érdekes módon majd a fél osztály nem szokott élni a lehetőséggel.

Az, hogy kényelmes, azt egyszer tapasztaltam :D Amikor 4 csaj már vagy fél órája nyaggatott, hogy szeretnének abban látni, beadtam a derekam. Nem tudom, milyen anyagból volt, de akkor arra gondoltam, hogy ha miért nem lány vagyok.

2010. jan. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
92%
én malackaingnek hívtam, mert a micimackóban szereplő malacka ruhájához hasonlít. :D amúgy nem szerettem, de sajnos alsóba kötelező volt.
2010. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!