Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok a nadrágot mikor...

Ekvinitus kérdése:

Lányok a nadrágot mikor fogjátok száműzni a ruhatárotokból?

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 23:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/141 anonim ***** válasza:
98%

Kicsit el vagytok tájolva...


Magasról tojok rá, hogy melyik fiú miben jár. Én nőként nadrágban, mert abban érzem jól magam.

2015. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/141 anonim ***** válasza:
65%

Nem nagyon értem ezt a picsogást, a harisnya meg a borotvált láb nem csak a nők szerint langyi hanem a férfiak 95%-a szerint is.


Ráadásul a nők 50-60 évvel ezelőtt már lefutották a köreiket, amikor vállalták hogy hülyének nézik őket bubifrizurával és nadrágban. Nekik sikerült, tessék utánuk csinálni, ennyi.

2015. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/141 anonim ***** válasza:
95%

Az "egyenjogúság" témához:

A "férfi" ruhaneműket (nadrág, sportcipő) anno azért vették át a nők is, mert praktikusak, és kényelmesek. Fordítva viszont azért nem, mert a női ruhák legtöbbje (pl: magassarkút, szoknya) nem praktikus, és nem kényelmes. Ergo furcsán néznek arra, a férfira, aki női ruhát visel, mert értelmetlen. Ennyi. Ha akarsz, mehetsz egy hegyi túrára szoknyában, és körömcipőben, de szerintem meg fogod bánni.

2015. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/141 anonim ***** válasza:
97%

Én szinte mindennap szoknyát vagy egyberuhát (télen nyilván hosszú ujjú, vastagabb anyagút) viselek. Szeretek csinos lenni, de nem fogom száműzni a nadrágot, mert egy jó farmer többre képes :D

22/l

2015. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/141 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden lány nő válaszát. 10-es válaszírónak annyit hogy én választottam. Inkább boldogtalan leszek.
2015. jan. 19. 21:41
 26/141 anonim ***** válasza:
26%

Na most nekem a ruhatáramba szinte nincs is nadrág. Nekem van egy rövid farmer nadrágom, egy rövid sortom ami jó sportolásra meg utcára is, és összesen kettő hosszú farmernadrágom amit hűvösebb időkben hordok jobbára télen erős fagyokon vagy hűvös nyári napokon amikor a harisnya már sok szoknyával de a nadrág meg pont jó, de ez nálam nagyon ritka mert én szinte mindig szoknyát hordok!


Nálam évente 2 alkalom az amikor nadrágot veszek fel, de akkor valóban olyanok a helyzetek, ha túrázni megyek vagy kirándulni értelemszerűen nadrágot veszek, de minden máshova csak szoknya vagy egyberuha.

Télen is ilyen időbe mint ma simán felveszek szoknyát vastagabb harisnyával, mert nőies darab és egy nő legyen csinos és azért a szoknya az női viselet kivéve ha a frfi skót, de ez mindegy.


Én csak szoknyát hordok, még néha otthon is ha megyek még valahová azért nem öltözök át, de otthon melegítőnadrág van rajtam de nyáron még otthon is szoknyát hordok mert nekem az kényelmes, bár sokszor ha nagyon meleg van akkor már bikinit veszem csak fel és esetleg ha átmegyek pár háznyira a barátnőmhöz akkor magamra kapok egy lazább egyberuhát amit strandra menet szoktam felvenni és ennyi.


Persze nadrágot nem fogom likvidálni mert akármennyire is szoknya mániás vagyok időnként tényleg jól jön egy nadrág, mert sokszor ha hirtelen kell mennem valamerre vagy hosszabb útra megyek autóval amikor én vezetek ott kivételesen kényelmesebb nekem a nadrág meg ha gyorsan kell öltözni egy farmert gyorsabban felhúzok mint egy szoknyát főleg ha harisnya is kell.


Én viszonylag egyszerű csaj vagyok sminkelni nem szoktam magam csak nagyon minimálisan de az is ritka eset nálam, és nem hordok millió ékszert magamon.


Én nálam egyedül az öltözködésem az ami nőies, és én úgy gondolom hogy ennyi kell. Persze ismerek olyan nőt, lányt aki soha nem vesz fel szoknyát még csinosabb rövidnadrágot sem, még nyáron 40 fokba is térd alatt érő nadrágba mászkált kint, pedig szép lábai vannak mert strandon máshogy jár, de amint kilép a strandról egyből nadrágot húz. Érdekes de vannak ilyenek.

21/L

2015. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/141 anonim ***** válasza:
88%

Soha. Nem szeretem a szoknyát, ha szűk, nem tudok normálisan járni benne, ha bő, felfújja a szél, ha rövid, folyton figyelnem kell rá, hogy nem csúszik -e fel, ha hosszú, beleakadok. Nem tudok benne kényelmesen ülni, csak összeszorított vagy keresztbe tett lábakkal. Nem tudok benne felmászni egy létrára. Nem tudok benne normálisan leguggolni. Az is zavar, hogy jobban megnéznek benne. Számomra nem öröm úgy végigmenni az utcán, hogy pasik bámulnak. Télen harisnyával is belefagyok. SEMMI praktikus nincs benne. Az, hogy néhány múltban ragadt hülyének emiatt nem tetszem, nem érdekel. Aki amiatt nem jön össze velem, mert nem hordok szoknyát, azzal valószínűleg amúgy sem egyezne az értékrendünk.

Tőlem a pasik azt hordanak amit akarnak. Ha akarják hordjanak magassarkút miniszoknyával és fűzővel, engem aztán hidegen hagy.

2015. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/141 anonim ***** válasza:
5%

Meg tudlak érteni kedves kérdező, én is hasonlóan vélekedek erről. De sajnos nem igazán lehet ezzel a helyzettel mit tenni: vagy rábukkanunk egyszer egy ízig-vérig nőies lányra, vagy kénytelenek leszünk kompromisszumot kötni. Ez van sajnos. :(


Az utolsó válaszolónak pedig gratulálok az ízléséhez! Jó tudni, hogy vannak ilyen lányok is. :)

2015. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/141 anonim ***** válasza:
47%
Mármint az utolsó előtti, #26-os válaszolónak gratulálok. Látom mialatt írtam, addig más is írt. :)
2015. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/141 anonim ***** válasza:
0%

23-as! Te egy kicsit eltulzod,mert melyik ferfi akar tusarkut meg szoknyat felvenni?

Egy szo sem esett ilyesmirol!

Ami miatt atrocitas eri a legtobb ferfit az a teli harisnyaviseles,csofarmer,nyaron hogy meddig erjen a rovidgatya es a strandra nehogy fecskebe mutatkozzon!

Csupan ezek a tiltott dolgok egy ferfinek!

Na most ehhez kepest nalatok csupan egy dolog verte ki a biztit a szoknya!

A masik dolog pedig,hogy egy ruhat mondjatok nekem ,amit mi nyultunk le tolletek ellentetbe veletek..

Maradjunk annyiban,hogy amiket leirtam a "tiltolistaba" azoknak mind van praktikaja,ugy mint nalatok a "mi" ruhainknak!

2015. jan. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!