Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet az öltözködésből...

Hogy lehet az öltözködésből megállapítani egy srácon, hogy gazdag?

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 13:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%

Ha azt akarod megállapítani, hogy hány forintos a ruhája, akkor tessék szorgalmasan járni az üzleteket, és képben lenni, hol mit árulnak. Nem azért, de nőknek szokott lenni olyasfajta képességük, hogy akármelyik random szembejövő ruházatáról elsorolják, melyik darab melyik évből, melyik boltból, melyik polcról, és mennyiért... Ráadásul a férfi részleget is rendszerint alaposan végigmatatják - bár el nem tudom képzelni, mi keresnivalójuk van ott.


Ha pedig azt akarod megállapítani, hogy milyen az illető anyagi háttere, akkor azt nem fogod tudni megállapítani. Ezt kizárólag a tegnapelőtt felkapaszkodott kulturbunkóknál teheted meg, akik épp görcsösen azt akarják az orra alá tolni a környezetüknek, hogy meggazdagodtak. Persze ezzel a hozzáállással meglátjuk, meddig tart nekik. Az igazi gazdagok jó része kifejezetten skót ember.


Hány meg hányezer hapsit látsz az ötmilliós kocsijával felalázni, aztán még egy rohadt lakása sincs. Minek az neki? Megy haza a félszoba albérletébe, övé a fürdőszobapolc negyede hathúsztól hatharmincig. Egy vicc. Meg az összes ilyen senki gyereken Kőbánya alsótól Pusztarettentőig a 30ezres kipipált cipő. Muszáj volt, csak mert a másikon is az van. Anyjának meg a 70ezres rezsitartozás...


Akinek valóban tartósan megoldott az anyagi helyzete, az általában már nem ebben éli ki magát. Sok valóban tehetős embert láttam, pl. aki céltudatosan reggel hatkor felül a biciklire(!), mert tudja jól, hogy nem attól lesz hosszabb életű, sem tehetősebb, hogy csörög rajta az aranylánc. Igaz, hogyha két ruha közül a szebbik-jobbik véletlenül háromszor annyiba kerül, akkor az nem okoz neki problémát. De csak passzióból nem veszi a drágábbat, ha másik is ugyanazt nyújtja, sőt sokszor ugyebár az a jobb, normálisabb.


Szerintem váltsál inkább két mondatot a kiszemeltekkel, hamar el lehet helyezni, hogy miféle közegbe tartozik.

2016. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hallottam, hogy akin gant cipő van (nem annyira ismert márka az országban) az általában gazdag, mert az a sznob márka, nem túl ismert de elég minőségű, drága
2016. márc. 27. 14:45
 13/18 anonim ***** válasza:
A Gant egy fosch... Gazdag emberek között mozgok, kb mindenkit ismerek magasabb körökben. Gant egyébként még outletben is kapható itthon, szerintem senki sem veszi fel, csak az aki nem gazdag, mégis fel akar vágni. Hiba. :D
2016. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#6 os vagyok,annyit hozzátennék,hogy 20 ezerből bárki felöltözik így...

Szóval szerbiában 2-3 a Ralph póló,Gucci nadrág 2-3,bármilyen cipő 3-4,övek (rengetek fajta 20-30-40) darabja 1200 kőkemény forint.

Zokni 200 ft/pár :D

Bármilyen kamu,de működő óra szintúgy 2-3k..

És tényleg meg nem mondod róla,hogy nem eredeti,csak az első mosás után. De arra jó,hogy elmész benne egy idegen városba jampizni ahol nem ismernek,és egy este 4-5-6 csajjal vagy,akik mind bekajálják hogy kő gazdag vagy,és majd másnap keresed őket ;) :DD

2016. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
utolsó ez érdekes amúgy és tényleg el lehet játszani :D de a ralph laurent pl az országban alig ismerik, de a nagy armanis feliratú pólókkal el lehet simán hitetni a gazdagot
2016. márc. 27. 21:23
 16/18 anonim ***** válasza:

Az a "nagy" logó álltalában 4x4 centi..:DD

[link]


Nézz szét az árakban. 35$ egy pólóing. 3x-osa a kínainak,és hozzávetőleg annyi mint egy másik "ismert márka"

Kb ugyanannyiból felöltözöl Ralph-ba mint egy másik "Márkás" ruhába. Gondolok itt arra,hogy Newyorker-ben 10-15-20 ezer egy nadrág!

Nagyon sok ember megtehetné,hogy legyen egy csak Lauren szettje... Szóval a GarageStore se olcsóbb.. Illetve egy jelenlegi Nike Airmax,Nike Run 20-60 között van.


Szóval azért mert van egy Ralph szettem,tegyük fel eredeti attól még nem vagyok gazdag.. Max egy 100-asból ki lehet hozni, és ha csak havi 1x-2x veszed fel, 10 évig jó!


De ettől függetelnül,aki menő,az menő egy kinais cuccba is,egy sima farmer,meg fehér pólóba logó nélkül.:D

2016. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy.

Oké..rávan írva...de én is rátudom írni a 100 ft os polómra hogy gazsidasz...

Az igaz hogy jobb minőségűben járnak stb.

De kb ennyi a különbség.

De ez nem mindig jelent full full gazdagot.

Én sem vagyok milliárdos de ha farmert veszek csak Levi's ,

Ha melegitőt akkor csak adidas

Stb... Nem felvágok ezekkel, hanem azért veszem ezt mert nem rohad le róllam 2 honap múlva mint az 500 forintos fosok.

2016. márc. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
2016. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!