Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Őszintén, titeket érdekel,...

Őszintén, titeket érdekel, milyen márkájú ruhákat hord egy ember?

Figyelt kérdés
Ti mekkora hangsúlyt fektettek vásárlásnál arra, hogy ˝ márkás ˝ legyen az adott ruha? Mi számít nektek ˝ márkának ˝, hol vásároltok általában?

2016. jún. 10. 15:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem érdekel ki milyen márkát hord. Azt már jobban kinézem ha valaki ízléstelenül öltözik fel. Most itt nem arra gondolok, hogy valakinek nincs pénze, hanem arra mikor valaki közönséges, magamutogató stb.

Magam számára sem érdekel, hogy márkás-e vagy sem egy ruha, az a lényeg hogy jól álljon. Ennek ellenére márkás cuccaim vannak. Hogy miért? Mert turkálóból vásárolok szinte mindig, ami gyakorlatilag nagymárkák ruháival van tele, de általában csak otthon veszem észre, hogy "no lám megint egy márkás cucc".

Mi számít márkának? Minden aminek van hírneve. Minőségben pedig nem azt nézem hogy híres-e...

Kínaiban már énsem vásárolok, baromi drága és vacak a minősége, ráadásul egyszerűen undorító ruhák vannak. Inkább turkálok 1 órán keresztül egyetlen pólóért amiért fizetek 100-500 ft-ot minthogy felvegyek egy olyan strasszköves marhaságot ami minden cigányon megtalálható...

2016. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha letennél elém egy listát egy átlagos pláza üzleteiről, meg nem tudnám mondani, melyek közülük a ruhaboltok, ennyire nem érdekel a téma. Magam varrom a ruháimat, nem vagyok hajlandó márkanévért fizetni, és egyébként is a hideg ráz minden divattól.
2016. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem nem számít, nem nézem. de most azért kínaiban pl nem nagyon találok olyat, ami jól nézne ki... vennék én ott, mert olcsóbb lenne, de ha egyszer gagyi és rossz minőség... turkálóban eleve zavar hogy használt, más már beleizzadt stb, mégha tiszta is. szóval én azért vásárolok plázás boltokban pl, ami annyira nem is márkás, mert az tetszik, meg tudom fizetni, szívesen hordom. az hogy más mit hord az nem érdekel. a barátom se hord márkás ruhákat. sima farmer+póló+sportcipő.
2016. jún. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Abszolút nem érdekel, hogy más milyen márkájú ruhát hord.

Viszont, ha egy ember ízlésesen és harmonikusan van felöltözve, azt megnézem - márkától és nemtől függetlenül.


A 20 centis Gucci, YSL, stb feliratú ruhákat nevetségesnek tartom, de tegyük hozzá, hogy ezek nem is eredetiek. De nálam ugyanez a kategória a rózsaszín Nike cipő is.


Magam szempontjából annyiból érdekel, hogy jó fazonja legyen és nagyon jó minősége.

Nekem ezeknek a szempontoknak a Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Calvin Klein, GAS, Armani ruhák felelnek meg.

Ezekről viszont a kutya nem mondja meg, hogy milyen márkájú - mert általában olyan darabokat veszek, amin alig vagy egyáltalán nem látszik a márka - csak azt, hogy jól néz ki.

És ezeket viszont nem kell kidobni fél év után.

2016. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Attól függ. Pszichológiai okokból a màrkás ruhák mindig adnak egy kis igényességet (vagy pont, hogy eröltetettséget).
2016. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 WhiteGamer08 válasza:
Nekem nagyon sokat számít. Nem megyek semmilyen kínai vagy olcsó termékes boltba, üzletbe. Általában Outletbe szoktam járni, mert ott tényleg jóminőségű, jól kínéző, márkás ruhákat találsz. Nem pontosan a magyar Outletre gondoltam, mert ott annyira nincs sok minden, de pl. egy németországiban sokkal több a lehetőség, viszont picit drágák ezek a ruhák, viszont teljesen megéri. Calvin Klein, Jack and Jones, Diesel, Tommy Hilfiger, Tom Tailor, Guess, Hugo Boss, Oakley, Nike, Zara, Prada, Adidas és még sorolhatnám, hogy mik a kedvenc márkáim. A Nike-t és az Adidas-t direkt írtam a végére. Sokan felvágdosnak a Nike, Adidas cuccaikkal, hogy nekik mennyire tellik, viszont szerintem nem egy nagy márka. Tény és való, hogy vannak onnan ruháim (leginkább Jordan a Nike üzletekből)és egyszerűen minden ember ismeri, viszont szerintem attól függetlenül nem kell felvágni vele. Hogyha még pl. egy Guccival, vagy Pradaval vág fel, azt még megértem, de azt sem szeretem. Én sem szoktam felvágni a ruháimmal, mivel nem én veszem, hanem a szüleim, és ők sem tehetnek arról, hogy másik, rosszabb helyzetű családból származnak. Ennek ellenére nekem nagyon számít a márka, illetve az ismerkedésbe is beletesz egy kicsit ez a dolog, mert nem nagyon szoktam olyan emberekkel barátkozni, akik nem annyira öltözködnek jól és kifinomultan, mint én. Szerencsére vannak olyan emberek, mint én, de ez nagyon ritka. Röviden nekem nagyon sokat számít, és kihatással is van a barátkozásra, viszont nem fogok lenézni egy másik embert, csak azért, mert neki nincs.
2018. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!