Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, csak engem zavar az,...

Lányok, csak engem zavar az, hogy sportmelltartoban (nem kosaras) kb alig van mellem? Fiúk, nektek ez mennyire feltűnő?

Figyelt kérdés

Tegnap vettek sportmelltartot edzésre, viszont ha csak azt veszem fel, akkor kb alig van mellem és ez nagyon zavar és ha nagyon megnézem, akkor kicsit át is üt (van egy vékonyabb ujjatlan is rajtam)

És ez zavar, és ráadásul fiúkkal van az edzesunk :/


Lanyok, titeket ez szokott zavarni?

Fiúk,mit godoltok erről?


Kort és nemet is legyszi :)


16/L



2016. aug. 31. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúként imádom az ici-pici-cicis lányokat. :) Ha sportmelltartóban vannak, akkor mégjobban tetszik, nagyon bejön. :) Sokkal jobban bejön egy olyan lány, akinek alig van egy nagyon pici melle. Inkább pici legyen, mint nagy. Arról nem is beszélve, ha a lányon még feszülős gatya is van, ami szépen kiadja a popsi formáját. :)
2016. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem jó a sport meltartó . Alakformálo hatása van .
2016. okt. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nekem is bejönnek a kis mellek, úgyhogy nem zavar, sőt kifejezetten tetszik, ha sportmelltartóban mégkisebbnek tűnik, de az se zavar, ha egyébként nagyobb. szerintem egyáltalán nem a mellméret egy nő legfontosabb tulajdonsága, hanem hogy milyen a személyisége - kár, hogy ez alapján sokkal nehezebb ismerkedni...
2016. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!