Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért írják itt sokan, hogy...

Miért írják itt sokan, hogy hétköznap ciki és ri. Ancos tűsarkút viselni?

Figyelt kérdés
Szerintem ezt nem a naptár dönti el, hanem a hely, ahova felveszi az ember. Ha pl szerdán megyek moziba a párommal, és tűsarkút veszek, akkor ri.anc vagyok?

2017. febr. 20. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
96%

A tűsarkú és a ri_bancos cipő nem szinonimák.

Egy nagyon feltűnő, óriássarkú cipő szerintem túlzás moziba. Én oda kényelmesen szeretek menni.

2017. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
95%
Az nem ribis, ha alkalmakra felveszed. Már ha ízléses a cipő, nem ilyen 20 centis platformos pink borzalom. Az a ribis, ha ízléstelen cipőt választasz, nem a megfelelő helyre veszed fel, vagy láthatólag csak kényszerből viseled, mert meg akarsz felelni, de járni sem tudsz benne. Ha nincs szó ilyenről, akkor csak irigyek, amiért csinos vagy.
2017. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
34%

😅😅 mert irigyek azért😅

Rengeteget dob egy nön és tudjuk hogy aki csinos az már ri*banc is😏

Ha felveszel egy sima farmert valami átlagos felsövel de egy lapos cipövel nem vagy rib**anc de ha ugyanezt már megdobod egy sima fekete bokacsizma magassarkuval már az vagy😏

Soha nem fogom felfogni hogy ez miért van igy de igyvan sajnos.

2017. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
42%
Mert itt sok a trampli. Azon is kiverik a hisztit, ha vki minden nap megmossa és beszárítja a haját, vagy az egész testét szőrteleníti. Nem beszélve azokról a csajszikról, akik képet linkelnek magukról és ki is néznek vhogy. Ott aztán megy a savazás.
2017. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
Szerintem is az irigység a gond. Többször hallottam már a hátam mögött, hogy leri.iznek, és érdekes módon, soha nem csinos és nőies nők szájából. Koszos bakancsban meg gumicsizmában jönnek moziba, engem meg egy 8cm magas tűsarkúban leri.iznek. Vicc.
2017. febr. 20. 11:20
 6/67 anonim ***** válasza:
20%
Az is r. Banc, ha nem tudnád, aki csipkés fehérnemű szetteket hord, vagy aki vékony. Egyszer volt egy kérdés, h "meghíztam és így nem tetszem a pasimnak, mit tegyek?" Erre csoportban elkezdték szidni a "hülye vékony libákat", hogy akkor menjen a csávó és keressen magának egy olyat, legyen vele boldog:D Kemények az itteni nők:D
2017. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
24%

Egyeteetek az elottem szolokkal es csak annyit fuznek hozza, hogy En is eszrevettem hogy noies nonek lenni ezen az oldalon gaz!

Azok a menok akik acelbetetes bakancsot hordanak ferfi ruhakkal spekelve!

Ezt a beteges meleg oltozetet meg tamogatja is egy-ket elvetemult, de szerencsere vannak meg igazi nok mint a kerdezo es par valaszolo!


60%-os! Ebbe nem kell ilyen belenyugvoan irni mint az utolso mondatodban, csupan a noies noket tamogatni , a meleg tramplikat meg lehuzni kell!!

2017. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
25%

Jol latod kerdezo!

Valoban igy szoktak vedeni magukat!

Csak sajnos a bakancs meg a gumicsizma az oltozkodes legalja...

Ezt nem latjak be.

2017. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
62%

Akkor kezdem, de csak hogy megfeleljek neked:

"az én párom nem nézi mi van rajtam, engem szeret úgy ahogy vagyok." -és ez tényleg így van. "Megérdemeljük egymást" -köszönjük szépen, remélem te is találsz majd magadhoz való párt.

Amúgy engem pont nem érdekel, hogy ki mit vesz fel, de az a véleményem, hogy a tűsarkúk legtöbbje ocsmány. Ezért nem hordom. Hogy te a tűsarkúban ribizli vagy-e, azt a viselkedésed eldönti.

2017. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
10%

Vannak noietlen nok is!

Az utolso szemelyeben..

Az meg hogy igy szeret a parod az tukrozi az O igenytelenseget!

Mondvan mindegy mi van rajta nem akarok buszke lenni Ra csak az a lenyeg , hogy kielegitsen...

2017. febr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!