Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért írják itt sokan, hogy...

Miért írják itt sokan, hogy hétköznap ciki és ri. Ancos tűsarkút viselni?

Figyelt kérdés
Szerintem ezt nem a naptár dönti el, hanem a hely, ahova felveszi az ember. Ha pl szerdán megyek moziba a párommal, és tűsarkút veszek, akkor ri.anc vagyok?

2017. febr. 20. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:
Az durva még, hogy közösségben sem veszik észre, hogy mennyire égő, ahogy kinéznek. Kisfiam ovis ballagásán rajtam, és egy másik anyukán kívül egy anyuka sem volt az alkalomhoz méltóan öltözve. Volt ott melegítő, gumicsizma, bakancs, sportcipő... Az 54 éves ovónő nőiesebb és csinosabb volt, mint kb 25, huszon - harminc éves anyuka.
2017. febr. 22. 08:22
 32/67 anonim ***** válasza:
17%

Igen!

Ez a szomoru, ilyeneket En is latok es nem csak a noket hibaztatom emiatt , hanem a pasikat is akik az igenytelenseguknek koszonhetoen nem szolnak par jo szot a parjukhoz , hogy figyu! Azert ide nem illene igy jonni...

Ketton mulik ahogy mondjak tenyleg.


A gumicsozmatol a falnak tudnek menni!

Felul meg elegans meg szoknya is van rajta, de alul meg az a rettenet!

Erdekes Nekem sosem azott be a cipom es meg patakon sem gazoltam at munkaba menet, de ugy latszik van aki mindkettot muveli...

2017. febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:

A sport és tornacipő is indokolt egy ballagáson. Ki tudja, hogy mikor kell elindulni onnan futni egy nagyot. :))

És a gumicsizma... Mi van ha édesanyád rádcsörög, hogy utána emésztőgödröt kell ásni. :))

2017. febr. 22. 09:11
 34/67 anonim ***** válasza:
0%

Pont ahogy irtad!! :))

Valoszinu ez jar az ilyenek eszeben...

2017. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem az az alap, hogy egy ovis ballagásra, vagy bármilyen ünnepségre bunkóság koszos/elhordott/szakadt ruhában beállítani.

Viszont ameddig tiszta, és ápolt valaki, szerintem mindegy, mit vesz fel, legyen igényes, de nem kell puccba vágnia magát, hisz ez nem is róla szól, hanem a gyerekről...

2017. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy előkerül egy "igényes" "nő", aki szerint még egy ballagás sem ok a magassarkú, illetve a nőies öltözék viselésére. Hihetetlen! Inkább le sem írom, amit rólad gondolok, mielőtt törlik a kérdést. Remélem azért a két idézőjel feltűnt...
2017. febr. 22. 18:42
 37/67 anonim ***** válasza:
70%

Jól teszed, mert nem érdekel, mit gondolsz rólam.

18/L

2017. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:

Ahogy Hofi mondta:

"A mai fiatalok a jövő zálogai. Ro.adjak meg, ha kiváltom őket."

2017. febr. 22. 20:33
 39/67 anonim ***** válasza:
38%

37!

De a tiszteletet meg kene adni azzal hogy az unnepsegen Te is reszt veszel!!

2017. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:

"Oszt minek? A gumicsimma is elegáns! Meg ha már van kölköm, mér kéne nőnek öltözni? A uramnak így is teccek. Kap naponta 3 doboz sört, oszt elvan magába. Há nem? Majd a sör árát tűsarkúta kőtöm, nem?"

:)

2017. febr. 23. 09:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!