Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért írják itt sokan, hogy...

Miért írják itt sokan, hogy hétköznap ciki és ri. Ancos tűsarkút viselni?

Figyelt kérdés
Szerintem ezt nem a naptár dönti el, hanem a hely, ahova felveszi az ember. Ha pl szerdán megyek moziba a párommal, és tűsarkút veszek, akkor ri.anc vagyok?

2017. febr. 20. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
78%

Rólam ne feltételezgess semmit. Én semmit nem mondtam magamról, amiből ezt le tudnád szűrni.


Én a mocskolódásaitokat kritizáltam.


De az előző válaszon is átsiklottál.


Akkor ismétlem:

Nem csak 2 véglet létezik. Az emberek sokkal többfélék.


Gondolkozz el egy kicsit, mielőtt utálkozol.


Amúgy kezd kamuszaga lenni egyébkent az egésznek, emnyire gyerekagyú emberek aligha léteznek...

2017. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:

Ő miért nem bakancsot hord?

Tudjátok: bőrbakancsot.

Ő is gyerekagyú netán? Vagy ribizli?


[link]

2017. febr. 25. 20:00
 53/67 anonim ***** válasza:
71%

Szövegértési problémákban szenvedsz.


Nem azért mondtam, hogy gyerekagyúak vagytok, mert magassarkút hordtok.


HANEM azért, mert ovodás módjára mocskolódtok, utálkoztok, ócsároltok.


Katalin hercegné sosem csinálna ilyet, és a fejét fogná, hogy milyen rosszindulatú nők léteznek, ha a válaszaitokat olvasná, ezt lefogadom.

2017. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
70%
A kérdező biztosan nem nő. Egy kulturált, intelligens nő nem ír ilyen alpári stílusban. Egyébként bőr bakancsból is vannak nőies, nem bumszli darabok, amik hidegben teljesen elegánsak akár színházba is. Az a te korlátoltságod, hogy csak egyféleképpen tudsz elképzelni egy cipőt. Ugyanis mindenféle cipőből százféle anyagú és fazonú darab létezik. Na meg az időjárás és az emberek stílusa sem ugyanaz. Egy magassarkú sem feltétlen elegáns, abból is vannak ízléstelen, a viselőjéhez nem illő darabok.
2017. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
17%

De nagy az onerzet bakancsosek kozott!

Csak ti fikazhatjatok az elegans noket,de ha a fagyi visszanyal az mar nem tetszik....

2017. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:

És már nő sem vagyok.

Szólnom kell a páromnak, akit 13 éve átverek, és a kisfiamnak, akit 7 éve. Meg annak a pár száz embernek, aki ismer.

Ez aztán az illúzió.

És ha már Katalin fejével gondolkodtok: szerintetek hányszor gondolt arra, hogy színházba bakancsba menjen?

2017. febr. 26. 16:53
 57/67 anonim ***** válasza:
71%

Még mindig félreértelmezitek, amit mondok.


Egy szóval sem állítottam, hogy színházba bakancsba kéne menni. VILI?


Egy szóval sem állítottam, hogy a magassarkúval baj lenne. EZ IS VILI??


A modorotokkal van baj, de azzal nagyon.


Amúgy meg az csak titeket minősít, ha lesüjjedtek annak a szintjére, aki durván beszólogat nektek.


Nem kell altalánosítani. Nem minden bakancsos agresszív. És nem minden agresszív bakancsos. Nem velejárói egymásnak.

2017. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 A kérdező kommentje:

"Egy szóval sem állítottam, hogy színházba bakancsba kéne menni. VILI?"

Magyarul: a bőrbakancsos hozzászóló szerinted is egy igénytelen trampli, csak te körbe táncolva írtad le.

2017. febr. 27. 08:01
 59/67 anonim ***** válasza:
11%
Ugy latszik , hogy az igazsag faj, es ezert mar csak a modorunkba tudsz belekotni! :)
2017. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
86%

Milyen igazság? Mi fáj? Na jó, gondold ezt, ha neked jól esik. :D


Nem, a bőrbakancsos hozzászóló sem egy igénytelen trampli. De még ha az is lenne, akkor sem mondanám azt, mert nem ragadtam le ovis szinten.


Számomra ezt jelenti az igénytelen trampli:


[link]


De ő sem érdemli meg, hogy leszóljam, hisz semmi rosszat nem tett ellenem. Nem vagyok bunkó.



Ők például messze állnak a tramplitól:


[link]


[link]


[link]


Jé, bakancs van rajtuk.

Persze ez nem zárja ki a magassarkút sem.


Ez így elég szájbarágós?


Nem csak egyik meg másik van, nőjünk már fel, megsúgom, a bakancs és a magassarkú megfér egymás mellett a cipősszekrényben.


Miért kell úgy magyarázni, mint a kisgyerekeknek?


Amúgy nem is értem mi a jó istenér töltöm itt az időmet, semmi értelme, úgyis ilyen beszűkült látókőrűek maradtok.

Vagy kamu a kérdés. Remélem, hogy kamu, mert már szinte ilyesztő, hogy némely ember mennyire nem gondolkodik.

2017. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!