Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért írják itt sokan, hogy...

Miért írják itt sokan, hogy hétköznap ciki és ri. Ancos tűsarkút viselni?

Figyelt kérdés
Szerintem ezt nem a naptár dönti el, hanem a hely, ahova felveszi az ember. Ha pl szerdán megyek moziba a párommal, és tűsarkút veszek, akkor ri.anc vagyok?

2017. febr. 20. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
0%

*j

Hupszi.

2017. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 A kérdező kommentje:

Nálunk az igénytelen nem azt jelenti, hogy koszos, hanem hogy nincs igénye a nőies, csinos, szexi, kecses öltözködésre.

Nincs igénye = igénytelen.

Így eléggé szájba rágós?

A linkelt bakancsok agyonverik a ruhát, ami a lányokon van. Rondák, gusztustalanok, visszataszítók.

És túrázásra valók, nem a városba!

Csak a kis agyaddal ezt nem tudod felfogni.

2017. febr. 27. 17:09
 63/67 anonim ***** válasza:
21%

Azért a #60-ason én is hátra estem hogy szerinte az jól néz ki😅 komolyan eggyes nők hol hordják a szemüket? Ahol az igényességeteket vagy a szép érzéketeket? Kb!!

Amilyen nőket látok az utcán eszembe jut hogy nézhet ki a lakása ha ő így öltözik fel. Ott vannak ezek az átalakító show-k csak nézzétek meg mikor egy lelakott igénytelen lenőtt hajú kinyúlt ruhás nőket át formálják egy csinos fiatalos nővé akire öröm rájuk nézni. Nem jobb a közérzetetek ha mindenki mosolyogva néz rád vagy utánnad fordulnak még a nők is akkora kisugárzásod van mint csrrnobilnak? Mint mikor rád néz valaki azt az jár a fejébe hogy hogy néz már ki az a nő a mondjuk egy szinházba egy ki*b*aszott bakancsbaaaaa???? Vm

2017. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem igenis jól néznek ki a lányok a 60#-as képein. Csak a kérdezőnek nincs stílusérzéke és csak egy féle öltözködésre van lekorlátozódva az agya.
2017. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
71%

Egy kissé beteges az értékrended, de sebaj.


A lényeg, hogy kevés ilyen van, mint ti. Sőt, szerencsére most találkoztam először ilyen primitív emberkékkel, és ennek nagyon örülök.


Azt hiszem kilépék ebből a soha véget nem érő, értelmetlen energiapazarlásból, hagyom, hogy készüljetek a kifutóra, és közben műveljétek a tapló és arrogáns jellemetek tovább rohasztását.

Nem értem, ki az aki elvisel titeket...és azt sem, miért voltam eddig itt, amikor sokkal értelmesebb emberkékkel is beszélgethetek.


Nah, szióka népek, további szép estét mindenkinek.


U.I.: Tuti kamu itt minden, ez már annyira irreális.

2017. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
54%

#64, nem neked ment, csak megelőztél. :D

(előtted volta)

2017. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:
Kifutóra nem készülök, de péntek este moziba megyünk a párommal, és ha az időjárás is úgy akarja, idén először tűsarkú körömcipőt veszek. Már alig várom. Nektek meg rohadjon bele a lábatok a bakancsaitokba. Azt azért látom, hogy az átalakítós részből semmit nem sikerült megérteni - persze ez várható volt. Az öltözködés, és az iskolázottság (vagy annak hiánya) között szoros összefüggés van.
2017. febr. 27. 19:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!