Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért írják itt sokan, hogy...

Miért írják itt sokan, hogy hétköznap ciki és ri. Ancos tűsarkút viselni?

Figyelt kérdés
Szerintem ezt nem a naptár dönti el, hanem a hely, ahova felveszi az ember. Ha pl szerdán megyek moziba a párommal, és tűsarkút veszek, akkor ri.anc vagyok?

2017. febr. 20. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:

Igen, a pasikon rengeteg múlik.

Pl nézzétek ezt meg, ezen belül a 11-es hozzászólást.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


És csoda, hogy a magyar nők 90%-a igénytelen...

2017. febr. 21. 08:21
 12/67 anonim ***** válasza:
23%

Atya eg!

Hat ez szornyu!

Es igen valoban sok mulik a pasikon is, az a gond hogy sok kozottuk az igenytelen akinek olyan mindegy hogyan nez ki a parja es meg batoritja is az igenytelen noietlen viseletre.

Sok no meg konnyen befolyasolhato es nincs egyeniseguk.

2017. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:

Nem értenek a divathoz, és lövésük sincs, hogy a tűsarkú a kimondottan komoly, elegáns outfitnek is része. Vagy csak kötekedni akarnak. Gondolkozzanak már el... mondjuk az angol Katalin hercegnő is ribxxx, mert gyönyörű ruhákban és tűsarkúban szokott megjelenni? [link]


Illetve: az ilyen kérdezők édesanyja soha életében nem vesz fel tűsarkút? :) Se színházba, se ünnepi vacsorára, sehová? Vagy ha igen, akkor ő is ribxxx? :)

2017. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:

Ott a pont.

Mert sokan büszkék arra, hogy nem viselnek magassarkút, mert minek, meg ocsmány, meg anélkül is nőies - de könyörgöm - itt 2 eset van:

1. sehova nem jár, ahova magassarkút illik venni. Ahogy írtad: színház, vacsi, stb...

2. jár ilyen helyekre, tramplinak öltözve bakancsban meg balerinában, esetleg tornacipőben.

Mindkét eset baromi égő, de ők büszkék rá.

Itt meg erősítik egymást.

"Az én páromnak nem kell kiöltözni!" Igaz, hogy évek óta nem voltak a tescon kívül sehol, de nem baj. Micsoda álompasi! Úgy szeret, ahogy vagyok.

Rögtön hányok. :)

2017. febr. 21. 13:29
 15/67 anonim ***** válasza:

Miért foglalkozol mások véleményével? Itt többen is negatívan írtatok a tornacipős/kardigános lányokról. Pedig az is pont annyira igénytelen (mint ahogy írtad kérdező), mint amennyire a tűsarkú ribizlis.. Pl. egy ilyen outfit a hétköznapokon hol igénytelen?

[link]


Szerintem azaz igénytelen, aki büdös, szakadt ruhákat hord.


El kellene fogadni, hogy nem vagyunk ugyanolyanok. Én világéletemben tornacsukás csaj voltam, mert ilyen a személyiségem, amilyon lazább, bohókásabb vagyok. Egy tűsarkúban nem érzem azt, h az én lennék. Alkalmakat leszámítva, hétköznapokon nálam szóba sem jöhet. De engem nem érdekel más véleménye, mindenki azt hord, amit akar, magamnak akarok megfelelni, nem idegeneknek. ;)

2017. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
34%

Latom azert vannak itt igenyes emberek a kerdezo es a 14 szemelyeben!

Ennek nagyon orulok mert keves az ilyen ember es a 14 nagyon jo peldakat hozott fol!


16! Ez a link egy rettenetesen igenytelen viselet, olyan mint a gumicsizma!

Az oltozkodes legalja!

Minden no igy rohangaszik mint a linkelt kepen , semmi fantazia csak egymast majmoljak.

Az elegans noies noket meg keresve is nehez talalni.

2017. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
70%

"Az meg hogy igy szeret a parod az tukrozi az O igenytelenseget!

Mondvan mindegy mi van rajta nem akarok buszke lenni Ra"


Szerencsére nem te mondod meg, hogy mi igénytelen és mi nem. :))

Én örülök, hogy nem egy vacak tűsarkú miatt lesz büszke rám a párom, hanem ha valami értéket teszek le az asztalra.

Az a baj, hogy itt sokak szerint csak kétfajta nő létezik: a tűsarkús, meg a lepukkadt csöves, koszos tréningruhában. Más verzió nincs is... :))

2017. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:

15: Már megint a naptár!

Szerinted hétköznap nincs színház?

Vagy mozi?

Vagy étterem?

Mikor voltál a büszke pároddal ilyen helyen utoljára?

És mi volt rajtad? Tornacipő?

Szánalom!

2017. febr. 21. 16:58
 19/67 anonim ***** válasza:

:D Azt írtam, hogy alkalmakkor veszek fel. Ha hétköznap van színház vagy étterem, akkor igen, felveszem. De ne haragudj már meg azért, mert számomra egy mozi az nem egy húdenagy alkalom, hanem egy laza, kényelmes program :D


És ez a történet részemről le is van zárva. Te vagy frusztrált, mert nem bírod elviselni mások kritizálását és előítéletét. Én elfogadom, ha szerintetek "igénytelen" vagyok, különösebben nem mozgat meg a dolog. Neked is ezt kellene: tenni magasról arra, ha valaki szerint r....bancos, viseld büszkén, légy önmagad. Úgy sem tudsz mindenkinek megfelelni.

Szép napot!

25/N

2017. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
35%

Az nem tűnik fel senkinek, hogy a sok ittlévő übergyönyörű, igényes """iiigazi""" nő milyen buta módon fröcsög, és ócsárolja azokat, akik esetleg mások mint ők, vagy más a véleményük? Ez mi, ha nem undorító? Jól kiélitek magatokat, nemde? Há' mer' mindig kell valami, amit le lehet szólni. Anélkül nem frítájm a frítájm.


Mindenkinek a magánügye, mit hord, és örülök annak, hogy még léteznek olyan emberek (az válaszolók 90%ával ellenben), akik nem gondolják úgy, hogy egy illető értéke egyenes arányosságban van a ruháiéval. Örülök annak, hogy van saját ízlésem, annak is, hogy nem érdekel, mit mondanak mások.

Egyébként igaza volt annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy nem csak cicababa meg csövesnő létezik. Minden ember más. Nem csak végletek vannak. Illetve úgy tűnik, vannak olyan beszűkültek akiknek mégis. Ennyike.

2017. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!