Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért írják itt sokan, hogy...

Miért írják itt sokan, hogy hétköznap ciki és ri. Ancos tűsarkút viselni?

Figyelt kérdés
Szerintem ezt nem a naptár dönti el, hanem a hely, ahova felveszi az ember. Ha pl szerdán megyek moziba a párommal, és tűsarkút veszek, akkor ri.anc vagyok?

2017. febr. 20. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:
"Nomeg a teccsóba minek húzzak ribicipőt? Anná messzebb évek óta nem vótunk ketten. De áldott jó embör ez, nem felszines kurafi, hogy a tűsarokra gerjedjen."
2017. febr. 23. 09:52
 42/67 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, elég egy undorító, igénytelen stílusod van. Attól még, hogy valaki nem ért veled egyet, nem kell beszólni mindenkinek és kretén módon személyeskedni. Az alapvető tiszteletet neked is meg kell adnod másoknak, nem csak szimplán elvárnod. Szerintem amúgy nem az öltözködésed miatt tartanak "ri.ancnak".

Az igényesség meg nem a tűsarkúnál kezdődik. Én például színházba sem magassarkúban megyek, hanem szoknyában, harisnyában és bőrbakancsban. Szerintem kifejezetten csinos.

Ja, és a hétköznapi kifejezés nem a naptárra utal, hanem azokra a napokra, ami a munka-bevásárlás-esetleg gyereknevelés egységét foglalja magába, és nincsenek benne olyan programok mint a színház, ünnepség stb. (A mozit direkt nem sorolom ide, mert ahhoz, hogy ülj a sötétben néhány órát, oly fölösleges puccba vágni magad. De ha neked jólesik, hajrá, te dolgod)

Amúgy meg nem értem ezt az igazi nő dolgot. Miért attól lennék az, ha magassarkút hordok? Most ha hazaérek és átveszem a melegítőmet megszűnök igazi nő lenni, vagy mivan? Olyan kitekert logika ez. Most ilyen alapon én is kitalálhatnám, hogy az igazi nő nem minősít másokat, és tisztában van az értékeivel, anélkül, hogy másokat lenézne. Hoppá, akkor már te sem számítasz igazi nőnek, ugye?

Ezért nincs olyan fogalom, mint igazi nő, meg igazi férfi, mert nettó baromság.

2017. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
9%

42!

Mi a baj a kerdezo stilusaval?

Aki egy elegans not aki magassarkut visel az ribizli?

Mert ugye akikre ertette a kerdezo es nem veletlenul tette fel kerdesnek, azoknak milyen a stilusuk ha nekik ribizli egy elegans no.

Azokkal is hasonlo modon kell beszelni.


Amugy erdekes hogy mi indokol teged bakancs viselesere egy szinhazba??

A tobbi ruha rendben is volna, de bakancsot erdobe kirandulni szoktak felvenni!

Vagy oda meg magassarkuba mesz..? :))

2017. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
93%

OFF

Már azon se lepődnék meg, ha a kérdező és a 30%-os ugyanaz az ember lenne.. :D

2017. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
11%

Sok eszed lehet!

A kedezo nem tud maganak valaszolni, de rad hagyom, halj meg hulyen!

2017. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:

Bőrbakancs a színházba. Komoly!

Nem érzed égőnek, hogy büszkén emlegeted?

A párod nem süllyed el melletted szégyenében?

A színházba azért öltözöl ELEGÁNSAN, mert MEGTISZTELED a helyet és az eseményt azzal, hogy nem igénytelen trampliként jelensz meg. Persze neked a nagybetűs szavak közül egyik sem ismerős.

2017. febr. 24. 15:31
 47/67 anonim ***** válasza:
78%
#42, hagyd, én is megpróbáltam, de nem éri meg. Nem látnak tovább az orruknál, dumálhat nekik az ember, ugyanazt hajtogatják, gondolkodás nélkül. Nem érik meg az energiapazarlást, úgysem lehet őket meggyőzni, mert felszínesek, mint egy kisgyerek.
2017. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy a párom a felszínes nőket szereti, és nem az igénytelen tramplikat.
2017. febr. 25. 12:07
 49/67 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy nem csak két véglet van. Az emberek ennél sokkal többfélék.
2017. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
13%
Ha mi felszinesek Vagyunk akkor ti meg kozonsegesek az igenytelen oltozeketekkel!
2017. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!