Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért írják itt sokan, hogy...

Miért írják itt sokan, hogy hétköznap ciki és ri. Ancos tűsarkút viselni?

Figyelt kérdés
Szerintem ezt nem a naptár dönti el, hanem a hely, ahova felveszi az ember. Ha pl szerdán megyek moziba a párommal, és tűsarkút veszek, akkor ri.anc vagyok?

2017. febr. 20. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
24%
Lelettünk pontozva😞😞 sok irigy kutya😞😒
2017. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
10%
Felpontozzalak? Ha erre vágysz, megteszem, nekem oly mindegy :'D
2017. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:

Azért nem kell átesni a ló túlsó oldalára. Ha egy csinos farmerhez nem koszos bakancsot veszek hanem tűsarkút, attól még nem válok cicababává.

Viszont nálatok a trampli cipőt legtöbbször az öltözék többi eleme is híven követi. Lógó farmer, zsákszerű kardigán. És ez halmozottan igénytelen!

2017. febr. 21. 18:35
 24/67 anonim ***** válasza:
35%
Félreértés ne essék, egy szóval sem vagyok a magassarkú értelmesen történő viselése ellen, és én sem szeretem az ízléstelen/stílustalan/trampli (nevezzük akárhogy) ruhadaranokat, mindössze az nem tetszett, amilyen lenéző modorral itt sok válaszoló viszonyul a tőlük valamiben különbözőkhöz. Akinek más a véleménye az rögtön irigy kutya? Még jó, hogy ezt nem az itteniek fogják megmondani. Jah, meg ítélkezni sem illik csak úgy látatlanba...
2017. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
70%
Már megint itt a kérdező, aki állandóan ilyen magassarkús kérdéseket tesz fel, és letramplizik minden nőt.
2017. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
Mi a jó istenért lett lepontozva az előző válaszom 0%-ra, amikor semmi sértőt nem írtam, és ertelmes ember módjára fogalmaztam, hogy ne gázoljak senkinek a lelki világába?
2017. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:
25: Ez az első kérdésem ezen az oldalon. Ha tudsz jobb szót a zsákba és bakancsba öltöző nőkre, kérlek írd le, és azt fogom használni.
2017. febr. 21. 21:52
 28/67 anonim ***** válasza:

Ha zsákba, és bakancsba öltözik, az is az ő dolga, legyen vele boldog, ha neki így jó.

Amúgy a kérdező linkelt itt egy kérdést, és kitért a 11-es válaszolóra. Az is csak kamu. Azért válaszolgat ilyeneket, hogy felb*ssza a nép agyát. Kizártnak tartom, hogy létezne bárki, aki ortopéd nyanyacipőt ajánl egy 15 évesnek.

2017. febr. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:
28: Ez igaz, öltözzön zsákba, ha neki meg a párjának ez megfelel. De ne ribizlizze le azokat, akik nőnek vannak öltözve.
2017. febr. 22. 07:49
 30/67 anonim ***** válasza:
23%

Azert latszik , hogy kettosmerce van!

A magassarkut es elegans ruhat viselo noket hamar elitelik , de ha visszaszolunk a bakancsos trampliknak azt mar nehezen viselik...


Pedighat ahogy a szolas mondja, ruha teszi az embert...

Vagy az elso benyomas szamit....


En biztos nem szivesen randiznek egy olyan lannyal aki bakancsba jon az elso talalkara vagy magassarkuba , de a kovetkezo talinal mar tramplin oltozne.

2017. febr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!