Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha kint az utcán mindenki...

Ha kint az utcán mindenki kabátban van én meg pulcsiban az azt jelzi nem vagyok elég jól felöltözve?

Figyelt kérdés
Ha úgy érzem jó nekem úgy de valójában túl vékony az öltözetem, attól lehet valami bajom?
2017. febr. 23. 18:04
 1/4 anonim válasza:
93%

Szia!

Az csupán annyit jelent hogy neked meleged van, ők pedig még fáznak. Ha te így jól érzed magad akkor tedd ezt. Ne törődj másokkal. Bajod meg annyi lehet hogy megfázol.

2017. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:
100%

Nem. Vannak akik naptárhoz öltöznek.

Ma 19 fok volt néhol,mégis télikabát,sapka,sálban voltak.

2017. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Először is sehol nem volt ma 19 fok.

Másodszor minden tavasszal (télen?) feltűnnek az ilyen max 15 fokokban (reggel-délelőtt ugye inkább 5-10), akik nem bírják ki, hogy kabátot is vegyenek, ha meg még a nap is kisüt, rövid nadrág az alap.

2017. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:

Valakinek a lelkébe gázoltam:D


Először is tegnap írtam,másodszor is,15 sok helyen volt és a rekord 19 volt. Szóval de,volt.

2017. febr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!