Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2017 divat lányoknál? Mi történt?

2017 divat lányoknál? Mi történt?

Figyelt kérdés

Pár éve a fiatal lányoknál kb 15-20 éves korig azt tapasztaltam, hogy a lènyeg volt, hogy minél többet mutasson, sexy legyen, feszüljön mindenhol a ruha rajtuk.

Nyilván itt azokról beszélek, akik nem valami saját stílust hoznak, hanem az épp aktuális divatot követik.

Ma azt látom, hogy úgy öltözködnek, mint a hajléktalan, tróger hippik annak idején. Lóg rajtuk a pulóver, legalább köldökvillantós, de olykor mellig felhúzott farmer, ilyen batman lepel, ami takarja a feneküket, stb.

Már nem számít az, hogy sexy legyen egy lány?


A másik a konty. Ez nekem az igénytelenség jele, hogy annyi nincs benne pl egy randi előtt, hogy hajat mosson, megfésülködjön, inkább köt a fejére egy ilyet. Én utcára nem mennék zsíros hajjal kb...



2017. máj. 24. 08:08
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
0%

Draga 75%-os!

Ugyan probald mar ki hogy kiirsz egy kerdest es megvalaszolod magadnak!

Szerinted hogy tuntetik fel a hozzaszolokat?

Ha magadnak irnal akkor a kerdezo kommentje jelenik meg a fejlecben.


Gratulalok a nagy eszdhez, gondolom a veled egy ertelmi szinten levok segitettek 75%-ra mert ertelmes ember nem szavaz rad....

2017. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
97%
Az oké, de annyi profilt hozol itt létre amennyit akarsz, és másikról simán tudsz a kérdésedhez írni. Nekem is kettő van mert egyszer kitiltottak aztán addig csináltam újat, csak értékelni nem enged ugyanarról a gépről de tudok a másik profilomról feltett kérdéshez írni erről, most próbáltam ki. Nyugi nem vagyunk olyan naivak mint ahogy azt te képzeled:D
2017. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
0%

Bocsanat csupan azert gondoltam mert nokrol van szo....

Akkor mondok mast hogy meg tudd cafolni a buta vadaskodasodat, irj privit mindkettonek es ha olyan okos vagy mint gondolod, hamar kiszurod a valaszokbol , hogy ket emberrol van szo.

2017. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
97%

A drága 75% vagyok...remélem csak megjátszod és nem vagy ennyire buta. :(

És az ilyenek nézik le a nőket, alapvető dolgokkal nincsenek tisztában, remélem egy zebrán azért át tudsz menni magadtól.

2017. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de ennyire nem érdekelsz, másrészt nem vagy méltó vita-partner.
2017. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy gondolod! Nekem se lenne turelmem egy hisztis pitcsaval mulasztani az idot sokaig...

Nem jarok gyalog tehat a zebran at tudok menni de csak autoval.

Te lehet magadbol indulsz ki es gyalog jarsz mert az egyetemet is a szulok alljak es kocsira meg nem telik....

2017. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, elég fura a hozzáállásod.

Nem tudom, hogy hol laksz, de itt, ahol én lakok mindenki olyan ruhát hord, amilyet akar. Van aki feszülős pólót, farmersortot húz, de nem mindenkinek előnyös vagy nem mindenki érzi jól magát bennük. És ha nem haragszol meg, Drága kérdező, senki sem fogja rosszul érezni magát a bőrében a kedvedért. Te azt hordod, amit akarsz, ők is azt hordanak amit akarnak.


Amúgy bmeg a konty az egyik legnőieseb frizurák egyike. Praktikus, de nőies is.

Nem tudod, hogy mennyi idejük van egy nap, lehet nincs idejük kétnaponta hajat mosni.

De örülök ba.szki, hogy te ilyen szerencsés vagy, hogy rengeteg időd van.

A nyári melegben meg amúgy is nehéz elviselni a hosszú hajat, de gondolom a röviddel szintén ez lenne a bajod, hogy nem elég szexi, nőies.

Amúgy meg most csak gyakran a hajadat, majd a végén már naponta kell mosnod, mert annyira hozzászokik a mosáshoz.

2017. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
0%
Tenyleg naiv Vagyok mert eddig azt hittem hogy ket buta csajjal vitatkozok, de hogy irtad ketto regid van akkor jottem ra hogy tulajdonkeppen csak egy kapaszkodik a buta gondolataba amivel csak egyedul marad mert mas nem osztja oket.
2017. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hogy hol laksz, de itt, ahol én lakok mindenki olyan ruhát hord, amilyet akar. Van aki feszülős pólót, farmersortot húz, de nem mindenkinek előnyös vagy nem mindenki érzi jól magát bennük. És ha nem haragszol meg, Drága kérdező, senki sem fogja rosszul érezni magát a bőrében a kedvedért. Te azt hordod, amit akarsz, ők is azt hordanak amit akarnak.


Na ezen a szovegkiemelesen jot rohogtem!

Mert ez csak akkor igaz mikor lanyokat vedunk mint ahogy most is!

Ezt senki nem irja ha fiut tamadnak a ruhazata miatt ha epp nem FERFIASAN hanem kenyelmesen szeretne oltozni!!

2017. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
91%

#39%os utolsó válasza előtti válaszadó, nem tudom, hogy hányas, sorry

Akkor osztalak én is, hogyha csak ez kell a boldogságodhoz.

2017. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!