Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2017 divat lányoknál? Mi történt?

2017 divat lányoknál? Mi történt?

Figyelt kérdés

Pár éve a fiatal lányoknál kb 15-20 éves korig azt tapasztaltam, hogy a lènyeg volt, hogy minél többet mutasson, sexy legyen, feszüljön mindenhol a ruha rajtuk.

Nyilván itt azokról beszélek, akik nem valami saját stílust hoznak, hanem az épp aktuális divatot követik.

Ma azt látom, hogy úgy öltözködnek, mint a hajléktalan, tróger hippik annak idején. Lóg rajtuk a pulóver, legalább köldökvillantós, de olykor mellig felhúzott farmer, ilyen batman lepel, ami takarja a feneküket, stb.

Már nem számít az, hogy sexy legyen egy lány?


A másik a konty. Ez nekem az igénytelenség jele, hogy annyi nincs benne pl egy randi előtt, hogy hajat mosson, megfésülködjön, inkább köt a fejére egy ilyet. Én utcára nem mennék zsíros hajjal kb...



2017. máj. 24. 08:08
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
77%

Változatlanul fenntartom hogy a legtöbb férfinak nem ez a legnagyobb problémája, sérelme az életben. Sőőőt, magasról lesz.ják.

Ideje lenne belátni hogy másik kapra játszol ;) ami nem baj de ne rajtunk verd le, és kész.

Soha nem gondoltam volna hogy egy emberből ekkora indulatokat tud kiváltani egy bakancs egy nőn. Ez komoly önvizsgálatra kéne okot adjon.

2017. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
0%

Csak a fiuk homarok ha mast vesznek fel az elvarttol , de ti persze negativ velemenyt nem turitek ha kikeritek ha epp valtoztattok a ruhatokon!

Persze En is meleg Vagyok szerinted, de akkor a bakancsos csaj is!

Es nem valtana ki belolem ekkora botranykozast a bakancs ha kecsesebb noiesebb lenne egy ferfi helyett.

2017. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
14%

De persze a bakancsos csajt nem homaroztad le csak Engem!

Vajon miert is? Megmondom! Kettosmerce!

2017. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
81%

Kívánom neked, hogy csak ennyi bajod legyen az életben! Bár ahogy itt viselkedsz valószínűleg nem ez az egyetlen bajod. Csodálnám például, ha nem akarna minden második ember megverni. Na mindegy.

Szóval szerintem az kevésbé gáz, hogy a nők 1-1 munkáért kevesebb pénzt kapnak? Vagy az, hogy néhány országban tárgyként kezelik a nőket? Vagy hogy elfogadott, hogy többen is megerőszakolhatják őket?

Maradjál már a hülye papucsoddal és nézz magadba! Vedd fel nyugodtan, de számíts rá, hogy a viselkedéseddel fogod eltaszítani az embereket, és a papucs már nem is fogja érdekelni őket.

2017. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk főleg azért bélyegzik meg ha nem full férfias, mert ez ilyen társadalmi elvárás, hogy egy férfi legyen férfi, öltözékben pláne, de amúgy is.

És ugye jobbára a férfiak melegezik le a másikat, pl ha egy leggingset felvenne vki, én pl. Mert a legtöbb pasi csak ezekben a bevett ruhákban veri a fas*zát a nőkre, ha szolid,boyfriend öltözetű, vagy rocker-bakancsos 1 nő, közel sem tanúsítanak neki akkora figyelmet.

A nők nyitottabbak, jobban elfogadják ha vki nem a társadalmi megkövesedett öltözködést követi.

2017. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
45-ös, pont ezt akartam írni, miután olvasgattam a 37%-os kirohanásait... ha a nők b...iznának le mindenkit lépten-nyomon, meg is érteném, de a környezetemben 90%-ban a férfiak homároznak le bárkit, aki nem úgy öltözik, mint ami 50 éve is elfogadott volt a férfiak számára. A nők nyitottabbak. Jóval.
2017. máj. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!