Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2017 divat lányoknál? Mi történt?

2017 divat lányoknál? Mi történt?

Figyelt kérdés

Pár éve a fiatal lányoknál kb 15-20 éves korig azt tapasztaltam, hogy a lènyeg volt, hogy minél többet mutasson, sexy legyen, feszüljön mindenhol a ruha rajtuk.

Nyilván itt azokról beszélek, akik nem valami saját stílust hoznak, hanem az épp aktuális divatot követik.

Ma azt látom, hogy úgy öltözködnek, mint a hajléktalan, tróger hippik annak idején. Lóg rajtuk a pulóver, legalább köldökvillantós, de olykor mellig felhúzott farmer, ilyen batman lepel, ami takarja a feneküket, stb.

Már nem számít az, hogy sexy legyen egy lány?


A másik a konty. Ez nekem az igénytelenség jele, hogy annyi nincs benne pl egy randi előtt, hogy hajat mosson, megfésülködjön, inkább köt a fejére egy ilyet. Én utcára nem mennék zsíros hajjal kb...



2017. máj. 24. 08:08
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
90%

A kényelmes, és az otthoni ruha kategória az két külön dolog.

Mondom én, pedig elég egyszerűen öltözöm. Farmer+póló nagyrészt. Kényelmesen érzem magam benne.

De melegítőgatyábam mégsem járok azért, mert szerintem az nem annyira városba való, de annak is vannak különböző fajtái, szóval nem mindegyik rossz.

2017. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
95%

Most tehetek én róla, hogy azóta írtál még egy választ?

Teljes szívemből kérem bocsánatodat! Keresztre nem akarsz feszíteni?

Idióta barom...

2017. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
95%

"Hagyd békén a fiúkat és akkor én is békén hagyom a lányokat nyenyenyeee." Lusta vagyok kimásolni, de ez volt a lényege.

Esküszöm mint oviban. Hány éves vagy ba.szki?

2017. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a 39%-ost úgy b*sznám agyon nő létemre, pedig nem szoktam így beszélni, de nagyon felidegesített.
2017. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
95%
Igazad van, előző, én is jövök segíteni! :D
2017. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
91%
pont ezt akarja, hogy felidegesítsen másokat, aztán örömködjön a felforduláson amit okozott...
2017. máj. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
93%
Könyörgöm valaki tiltsa már ki ezt a hülyét!!!! Szétoffolja a topikokat. Hülyegyerek, ha nőgyűlölősdit akarsz menj a felnőtt párkapcsolatok topikba, ott lehet nyekeregni a többi elmeborulttal, és mániákusan szidni a nőket....ez egy DIVATTAL kapcsolatos topic, fogd már fel! vagy nehéz bonyolult??? Olvasni mikor tanulsz meg?
2017. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
91%
röhejes, hogy a sok-sok kettős mércéből éppen ez az egy ragadott meg, ezt érzed a legfontosabbnak. :D
2017. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
69%

Persze hogy ezt, hisz minden vágya miniben és necc harisnyában feszíteni csak a társadalom még nem érett meg rá :D Az is érdekes hogy csak annynit ír "ha fordítva"..igen és ez mit is takar, meséld már el? Mi az amiért szerinted a nők leszólnak egy férfit?

Válaszolok helyetted az korábbi agymenéseidből: harisnyát hordani úgy mint a nők, tehát nem nadrág alá hidegben vagy nem sportoláshoz hanem megmutatva, ugyan ez pl leggingssel....

És megint leírom amit már egy korábbi helyen: tegyél fel 1000 férfinak kérdést mi a véleménye erről, csak majd ne lepődj meg a válaszokon hogy 999 teliberöhög hogy harisnyácskákon meg cicanacikákon vitázol nőkkel és anyázol nekik, mert "bezzeg ők felvehetnek farmert" (ami neked már kimeríti a férfi ruha fogalmát)

Go dilidoki. Nem ciki homárnak lenni de ne itt vezesd már le a vele járó feszkókat.

2017. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
4%

38!

Szerintem Neked tok mindegy mit irok semmi sem jo!

Igy aztan reszemrol ennyi..

39!

Latom meg mindeg gyenge vagy nyaktol felfele!

A "forditva" szo alatt azt ertem , hogy ha egy ferfi vesz nadrag ala a hideg miatt nejlonharisnyat egybol homarozzak ugy mint ahogy te is tetted az utolso mondatodba Velem! Iletve ha nem leggingsre gondolok hanem hosszu futonadragra vagy noi farmerre a jobb sztreccsessege miatt veszi fol egy fiu maris homarozzak, de mivel te is hasznalod ezt a jelzot nyilvan tudod mirol van szo....

A peldadat meg ne ismetelgesd mert van olyan ferfi aki harisnyat hord nem is hinned mennyi es nem homarok kepzeld!

Figyeld csak:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Olvasd a kommenteket.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Es hogy legyen hol kit homarozni a noi szakaszbol itt egy link!

Igy talan leesik hogy mirol is beszeltem!

Ime:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


De ez gondolom igazan noies viselet nem homaros egy lanynak.

2017. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!