Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tini lányotoknak ezt megvennétek?

Anna4334 kérdése:

Tini lányotoknak ezt megvennétek?

Figyelt kérdés
A lányom 12-t tölti be és hát már vettünk neki melltartót mert szüksége van/volt rá és most azt szeretném kérdezni, hogy mit vennétek neki szőrősődik is meg van neki... Ő kérte, hogy vegyek neki ilyen dolgokat! Nagyjából már tudom, hogy mit vegyek neki de azért tapasztalt kamaszokat, szülőket is megkérdezek! Privátban és nyílvánosan is egyaránt jöhetnek válaszok! További szép estét!....

2017. máj. 28. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De cuki vagy, de egyértelmű hogy te vagy a lány:-)


Mire lennél kíváncsi? Hogy a női higiéniához mik kellenek? vagy a szőrtelenítéshez?

2017. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te tényleg szülő vagy? Mert szerintem te vagy a 12 éves lány. Kizárt, hogy egy anyuka ennyire életképtelen legyen mint te.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__8607..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..


Nincs olyan anyuka aki ennyire nincs tisztábban a dolgokkal

2017. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!...:l kicsit gyanús mert az előttem lévő válaszoló is be linkelte és hát ott szerintem a te anyukád lehetett mert ott tényleg csak olyan kérdéseket tett fel amiket csak egy biztosra megyek-e kérdés! Neem baj amúgy nem kell azt szégyellni ha te kérdezed meg ez természetes dolog! Mit szeretnél tudni? 12L Amúgy meg aranyos vagy!:D Nem sértésből!:)
2017. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!... Oké én vagyok az a lány csak szégyelltem így próbáltam felnőttesen beszélni de látom nem sikerült:D Úgy mindenre! Tanácstalan vagyok de amiket leírtam igazak!: Köszi előre mindenkinek!
2017. máj. 28. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos, amire szükséged lesz: Dezodor, arctisztító, arctonik(szinezék és illatanyag mentes), ha pattanásos a bőröd, akkor 100%os teafaolaj, ebből 20 cseppet csepegtessetek a tonikba, és egy nap legalább kétszer tisztítsd meg a bőröd, majd törölt át ezzel


A te korodban még jobb a betét véleményem szerint, valamint intim mosakodó(a legjobb egy tiszta flakonba két deci vizet és egy teáskanál ecetet önteni, és ezzel mosakodni, ha megvan, akkor lehetőség szerint minden betétcserénél). Ez sokkal jobb mint a bolti mosakodók, azok igyekeznek lúgos irányba tolni az amúgy savas hüvelyflórát, ezáltal könnyebben szedhetsz össze fertőzéseket(ezeket nőgyógyászat tanárom mondta el).


Nem kell nagy dolgokra gondolni, kb ugyan azok fognak kelleni mint eddig.

2017. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs túl sok hozzá fűzni valóm mert az előttem lévő ember válaszolt és elmondta a tanácsokat, de még én személy szerint kiegészítem egy kis tanácsokkal!:3 Szóval ha már meg van akkor kellenne neked egy ilyen kis ,,túlélő" csomag az ilyen napokra ezekben mindenféleképpen olyan betét ami jó neked és a havi vérzésednek mert valakinek erős valakinek gyenge meg a méret aztán kéne bele egy olyan kis törlő kendő féle, hogy amikor ezt kicseréled törőld meg kissé magad ott ahol kell meg valami kis zacskó amibe eltudod tenni és a szemetesbe tudod vinni mert WC-n soha de soha sem szabad! Aztán ha szőrteleníteni szeretnél akkor próbáld ki mindegyiket pl. nekem az epilátortól a borotvátol kipattog a bőrőm a gyantát azt majd most kezdem kipróbálgatni de az nálam beváll ez egyéntől függ! Én még korrektort is ajánlok de nem olyan fura fajtákat azért mert van olyan ami kiirritálja a bőrődet ezt meg kell nézni próba szerencse, de én inkább azt mondom, hogy ilyen pakolásokkal tisztítsad le az arcod mert azok nem nagyon ártanak meg ha meleg van nem kenődik el meg ilyesmik meg nem kell vele úgymondd ,,sminkelni" magad. Szerintem ennyi amire figyelned kell meg az izzadságra mert az nem olyan kellemes ha látszódik az izzadság folt a felsődőn! A többi meg szerintem már el lett magyarázva!:) Még egy tanács, hogy nem kell szégyellned semmit itt kérdezz bármit a te személyedbe és szerintem anyukáddal is beszélj mert minden kérdésében téged említett, hogy neked mi lenne jó és érdeklődik a kamasz világ iránt meg segíteninis próbál szóval nem azt mondom ne kérdezz hanem, hogy anyukáddal is beszélj! További szép estét mindenkinek!...:€
2017. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!