Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem egészen randi lesz, mert...

Nem egészen randi lesz, mert jön két barátja is, de nem tudom, hogy vehetek-e ehhez a ruhához combfixet, vagy inkább húzzak harisnyát?

Figyelt kérdés

Erről a ruciről lenne szó, talán minimálisan rövidebb szoknya résszel:

[link]


Utálok harisnyát hordani, de beütöttem a lábam, és van rajta egy nagy, kb két tenyérnyi lila folt, viszont egy 20 denes combfix már egész jól elrejti.

Mivel rövid a ruha, hiába veszek hozzá harisnyatartót néha egy ici-picit kilátszik a combfix csipkés része, ráadás nem kettesben megyünk, szóval nem szeretném, hogy a barátai a combomat stíröljék :D jobb lenne a harisnya mellett maradjak?

Vagy kár ezen izgulnom, mert a barátom barátai tekintettel lesznek rá és nem rám csorgatják majd a nyálukat? :D



2017. júl. 28. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40 fokban milyen büdös lesz a lábad harisnyába istenem.....és milyen hülyén néz majd aki lát hogy nyáron ebben vagy....oltári gáz
2017. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
vehetsz fel harisnyát testszínűt szandállal
2017. júl. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Gondolom már túl vagy a nagy eseményen! Tehát kérdés: combfix volt vagy mégsem?

Bár ahogy olvastam a kommentedet szerintem ez eldöntött kérdés volt a Részedről már.

2017. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Vettem egy combfixet, aminek keskeny a csipke része :)
2017. júl. 30. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!