Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek mennyire adja a...

Lányok nektek mennyire adja a férfi leggings?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy ha megláttok egy idegent aki ilyet visel vagy futónadrágot, mi a benyomásotok véleményetek az illetőről?


Télen nem valószínű viselet de nyáron előfordul azért nem?


Mit szólnátok hozzá ha a párotok egy idő után előhúzna egy ilyet hogy őneki erre igénye van? Vagy ha első perctől kezdve hordana ilyet már ahol lehet (otthon/edzőterem). Belemennétek egy olyan kapcsolatba ahol már az elején kiderül a pasi efféle "fura szokása"?


30éves férfiú :) vagyok és mivel idén nagyon rákattantam már nem nagyon akarok megválni ettől a ruhadarabtól mert annyira kényelmes és jól esik viselni. A történetben van egy kis egészségügyi adalék ami a sok ülőhelyzet miatti esetleg gyenge vérkeringést hivatott megoldani a kompressziós hatása révén.


Tisztában vagyok a viselés szabályaival így amikor jó idő van és leggingset vagy futónadrágot viselek, a hátsómat eltakarom rendszerint egy hozzávaló rövidnadrággal, vagy a kabát lóg rá a futónadrágra. Ha farmert húzok azt már a leggingsre húzom, így télen ég és föld a hőérzetbeli különbség. Itthon meg csak leggings, mást már el se tudok képzelni - egy teljesen más világ benne mozogni, dolgozni és persze gyúrni :D


Lányok, mi a véleményetek erről?



#nadrág #öltözet #leggings #futónadrág #kompressziós nadrág #kompressziós leggings #kompressziós aláöltözet #technikai öltözet #technikai aláöltözet
2017. dec. 26. 22:54
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

#6: Ezért is utaltam a szabályokra. Fel lehet úgy venni ahogy valamennyi csajos is szokta a nyomukban kisebb nagyobb koccanásos baleseteket idézve elő.


Nem véletlen lógatok rá valamit ha szükséges. Egyébként szabásfüggő, mert ha középen van vezetve a varrás akkor nem annyira egyértelmű a helyzet mint ha már a tervezőasztalon egyértelműsítik hogy ez férfinadrág lesz - na az hajlamos kiemelni :D


#7: 12év után elválsz egy ruhadarab miatt? Na ez már valami :D


#8: ha női leggings az még ok de a férfi leggings is ennyire bajos - abból is a normálisabb fajta?


#9: na végre egy egyértelműen hasonlóan öltözködő és gondolkodó :)


#10: lehet nem pontos a meghatározás, az összes ilyen jellegű culám 90%-ban Decathlon termék, ott aláöltözetként szerepel. Valamennyi képen ráteszi a rövidnadrágot - gondolom nyáron ez a verzió fut, télen más kerül rá. Nyilván elsősorban sportnál, de én ettől tovább mentem és itthon már nem is veszek mást. A meló gazdagon elbírja, ha pedig a környéken megyek túrázni akkor is leggings, vagy hűvösebb időben futónadrág, esetleg leggings+futónadrág. Városba néhányszor mentem el futónadrágban de most ehhez már hideg is van - azért csak futni kéne benne, de ez a parkoló-áruházi bejárat útvonalon aligha fordul elő kosárral :D


Fentre nekem is kellene egy feszülősebb de légáteresztő dolog mert ami lógósabb van annál gond van az izzadással - ezek is csak akkor működnek ha hozzád ér mindenhol. UV védelem miatt egész nyáron fontos hogy a fejem+kézfejen kívül semmi ne látszódjék.

2017. dec. 27. 19:20
 12/42 A kérdező kommentje:

Egyébként a fene se tudja már mi akkor a jó. Bár én is direkt edzésre vettem egy párat belőlük még tavasszal, aztán rájöttem hogy ez a melóban is pálya mert vannak izzasztó szakaszok, és nagyszerűen hűtenek - kb. olyan mint ha 2× annyi lenne a bőrfelület. A legdurvább egy majd 3órás középnehéz kerékpártúra volt 35fokban - az addigiaktól eltérően leggingsben nem nagyon akart szakadni rólam a víz a menetszél hiánya miatt amikor megálltam/hazaértem. Ugyanez a helyzet a déli órákban 40-50fokos csarnokokban persze a vízfogyasztás megvan és kell is hozzá :D


Szóval nekem ez marhára bevált és mivel kényelmes ezért minden percben élvezni akarom a kényelmét, csak kár hogy ezek szerint még mindig egy megosztó ruhadarab.


Írjatok még, minden vélemény számít :)

2017. dec. 27. 19:22
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Igazából lehet ne leggingsben is járni, ha jó az összkép, e 2 pl is bizonyítja.

https://www.youtube.com/watch?v=J5i7qS2zffY

https://www.youtube.com/watch?v=gxILOss2qM8

2017. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nincs vele bajom, ha leggingset hord vki az utcán sportolás közben, rengeteg nő is hord, bár nem áll nekik jól.

Azt nem mondom, hogy tetszik, de nem is zavar.

Ha a párom előhúzna egy leggingset, hogy hordani akarja otthon, hordja, naci alá is okés.

De nem tartom amúgy illendőnek sima utcai viseletnek, pl boltba menni, én sem megyek, nem tartom önálló ruhadarabnak. Mármint tudom, falatnyi topban járnak a lányok, ne mondjam ezt, jogos, de én azt sem veszem fel.

Én úgy gondolom, utcára jobb rendes nadrágban menni:)

19/L

2017. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

#14: örülök hogy így látod, bárcsak a nagy többség is így gondolná :)


A párod meg nagyon szerencsés, remélem hogy sokáig együtt lesztek ^^

2017. dec. 29. 21:47
 16/42 anonim ***** válasza:
63%

Ez tudod hogy van kérdező?!

A nőknek jár a kényelem , nekünk férfiaknak meg a kényelmetlen zsákvászon farmerba kell lennünk csak hogy férfiak maradjunk.

Mindezt az egyenlőség jegyében.. Na persze.

2018. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
90%

Nekem párom ilyet hord ez jégeralsó, és ha rá nézel ugyan az mint a leggings, de ebbe nem lehet belekötni.

Amúgy ő alvósnak használja meg ha hűvösebb van akkor a nadrág alá veszi fel, de van hogy abban van ide haza is, viszont ha már nagyon hideg van akkor meg harisnyanadrágot szokott fel venni vastag pamutot, ráadásul ezt meg én vettem neki, de nekem eszembe nem jutna elfordulni ezért tőle.

[link]

2018. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
#16: ment a zöld kéz de azt te is tudod, vagy ha nem akkor most mondom, hogy a férfitársak egy része is megéri a pénzét amikor nem restek kategorikusan lemelegrontozni azt aki leggingset vagy testhezálló valamit hord - vagy egyáltalán másképp öltözködik mint az átlag, pedig sztem ez is egy klassz dolog és semmi para nincs benne.
2018. jan. 2. 22:35
 19/42 A kérdező kommentje:

#18: Ez mind szép de mivel ez is simul, így akkor is melegfronti hatás érvényesül ha nem akarod hogy érvényesüljön. Meg nem tudom hogy ez edzésnél adja e mert a hagyományos melegítő mindenre jó volt de oda nem. Megizzadok aztán állok a vízben még alacsony hőmérsékletnél is úgy hogy mellé le is fagyok az edzőteremben.


Mióta ezek a jó kis culák vannak ilyen még nem volt, pedig van hogy szakad a víz, de valahogy még is letrükközi rólam úgy hogy nem fagyok szét. A kedvencem a láb és hát edzése ahol bemelegítést követően egy totális leterheléssel kezdek és a könnyebb gyakorlattal folytatva 10-20perc alatt még közepes terhelésnél is szépen szárad minden.


Legalább így csak büdösen megyek ki a teremből, nem még vizesen is, jelenleg a 10fokba - nem kell megijedni, háznál van így nem tömegközlekedés, hanem csak 20méter választ el a zuhanytól edzés után :D

2018. jan. 2. 22:43
 20/42 anonim ***** válasza:
46%

Az is egy fura szó amit a 17-es írt hogy belekötni.

Könyörgöm! Van férfi és női tapadós futó, bringás, edző nadrág akkor ebbe miért kéne belekötni?

Látok közértbe vásárolni nöket ilyenben akkor egy férfinek is van joga hozzá.

Igen tudom van pár paraszt aki emiatt melegez, csak azt nem értem hogy a férfi acélbetétes bakancsot viselő nőket meg a férfi ruhát hordókat miért hagyják ki!?

Hisz tudjátok egyenjogúság van tehát rájuk is vonatkozik a melegvád.

2018. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!